ZEEV
ZEEV
4 травня, 15:03

Вітаю. Підкажіть що це? На вигляд медальон чи монета? Китай 24 мм 5,6 грам

Вітаю. Підкажіть що це? На вигляд медальон чи монета? Китай 24 мм 5,6 грам
Вітаю. Підкажіть що це? На вигляд медальон чи монета? Китай 24 мм 5,6 грам

Теги:
Повідомлення
7
04.05, 21:13
Здравствуйте, очень интересная вещь. Это игровая часть игры "Да Ма", которая была популярна во времена династии Сун. Изображенная лошадь — Цзы Ян ,одна из Девяти лошадей императора Вэня.
Відповіді: 0
05.05, 23:38ЗнавецьВідповідь Arson4
Уважаемый Arson4. Вы могли бы поделится источником вашей информации, поскольку мне не удалось найти в работах авторов к которым я имею доступ, что серия "Вэнь-ди" использовалась для игры Дама. буду весьма благодарен за информацию.
Відповіді: 0
Відповіді: 2
04.05, 21:43АвторВідповідь Arson4
Это уже намного сложнее. Возможно речь идет о трехзначных числах в долларах.
хмм. а может в гривнах трехначное число? Ну так гривен мм 500?
Відповіді: 0
Відповіді: 1
Відповіді: 0
05.05, 23:52Знавець
Шановний ZEEV. предмет не має вигляд оригінального. малюнок не співпадає з зображеннями у каталогах 18-19 ст., а також по фото бачиться штучна патина (без візуального огляду стверджувати  на 100% не буду - як що патина нормальна, це може бути кінець 19го перша половина 20 ст.)

з приводу стартової ціни - ваша думка слушна - виставляйте з 400 грн. (10 $ їх ціна на єбеє) - ставкою підтримую. 
далі - на тих хто хоче ризикнути).


п.с. НЕ в розділ монет і обов'язково з посиланням на обговорення.
Відповіді: 0
Бажаєте додати повідомлення?
Щоб брати участь у обговоренні, будь ласка, авторизуйтесь.
ПошукЗакрити
Cookies
Ми використовуємо обов'язкові файли cookie для коректної роботи сайту та додаткові, щоб зробити взаємодію з сайтом максимально зручною. Це допомагає нам персоналізувати ваш користувацький досвід, а також отримати аналітичну інформацію для покращення сервісу.

Якщо згодні прийняти всі файли cookie, натисніть «Прийняти всі», якщо ні – «Тільки необхідні». Щоб дізнатися більше, перегляньте Політику використання cookie.