Повідомлення
11
05.05, 11:41
Доброго (`следы от проката листа для заготовки-полосы на аверсе и реверсе`) В мене теж є така монета з браком. Не думав що його репльно продати. З повагою
06.05, 07:58АвторВідповідь Maksim1998
Доброго (`следы от проката листа для заготовки-полосы на аверсе и реверсе`) В мене теж є така монета з браком. Не думав що його репльно продати. З повагою
Є 50 коп АЕ. Ам в хаотичному порядку полоси здається на аверсі. Скільки так мента  з таким браком?
06.05, 12:13Відповідь gwirfoddolwr
Я бачив подібний брак тільки на 1-2 копійках. Чесно без поняття, але цікаво подивитись на фото.
Також складно так уявити по опису цей хаотичний порядок. Може це щось інше. З повагою
06.05, 12:32АвторВідповідь Maksim1998
Я бачив подібний брак тільки на 1-2 копійках. Чесно без поняття, але цікаво подивитись на фото. Також складно так уявити по опису цей хаотичний порядок. Може це щось інше. З повагою
1ААм
Відповіді: 0
06.05, 12:36АвторВідповідь Maksim1998
Я бачив подібний брак тільки на 1-2 копійках. Чесно без поняття, але цікаво подивитись на фото. Також складно так уявити по опису цей хаотичний порядок. Може це щось інше. З повагою
1ААм
Відповіді: 0
Відповіді: 2
Відповіді: 1
Відповіді: 1
Відповіді: 0
Відповіді: 0
Відповіді: 0
12.05, 09:38
Такой брак на листе  металла получается по простой причине - лист подается на вырубку заготовок по рольгангу, вот он едет и на выходе чуть перекосило его и он краем цепляется, а ролики рольгагнга продолжают крутится так как оптический датчик продолжает видеть лист все ещё на рольгагне и так пока оператор не поправит этот лист металла. Ролики вращаются и царапают стоящий лист. Ролики пластиковые. И даже резиновые будут царапать.
Відповіді: 0
12.05, 09:51
Если царапины не совсем микроскопические , а более заметные, то это результат пробуксовки рольгагнга при вытягивании листа из под прессовых валков или после гильотины. В  обоих случаях это пробуксовка роликов рольганга.
Вчора, 19:51АвторВідповідь wadik
Если царапины не совсем микроскопические , а более заметные, то это результат пробуксовки рольгагнга при вытягивании листа из под прессовых валков или после гильотины. В  обоих случаях это пробуксовка роликов рольганга.
Супер. Дякую 👍
Відповіді: 0
Відповіді: 1
Бажаєте додати повідомлення?
Щоб брати участь у обговоренні, будь ласка, авторизуйтесь.
ПошукЗакрити
Cookies
Ми використовуємо обов'язкові файли cookie для коректної роботи сайту та додаткові, щоб зробити взаємодію з сайтом максимально зручною. Це допомагає нам персоналізувати ваш користувацький досвід, а також отримати аналітичну інформацію для покращення сервісу.

Якщо згодні прийняти всі файли cookie, натисніть «Прийняти всі», якщо ні – «Тільки необхідні». Щоб дізнатися більше, перегляньте Політику використання cookie.