Названий кращий скелелаз в світі. Ним став українець

15 березня 2020, 22:54
Джерело: © goldameir.institute
229
У німецькому Дармштадті відбувся престижний турнір Studio Bloc Masters 2020 з болдерінгу (підвиду скелелазіння). Український скелелаз здобув перемогу на змаганнях.

Повідомляється, що 31-річний українець вдало пройшов етапи кваліфікації та півфіналу, а в фіналі з чотирьох болдерінгу подолав три, став єдиним, хто подолав третю трасу, і отримав в результаті золоту нагороду.

Studio Bloc Masters - це найбільші в світі змагання з болдерінгу, в яких змагаються найсильніші скелелази світу. Кваліфікаційний раунд складається з 80 болдерінгових маршрутів, а результат кожного спортсмена залежить від того, наскільки швидко він зміг пройти свої найскладніші 20 трас.

Сергій Топішко - багаторазовий чемпіон України з болдерінгу. Найближчим суперником українця став росіянин Вадим Тимонов, який посів друге місце.

Україну на міжнародних змаганнях представляли четверо скелелазів: Євгенія Казбекова з Дніпра, Сергій Топішко, Роман Баценко і Валентин Грекулов з Києва. Всього у змаганнях брали участь 161 жінка і 350 чоловіків.