Suworovvetal
Suworovvetal
6 January, 12:01

Фотоапарат H.ERNEMAN DRESDEN часів другої світової (підписний),знайти власника!

Фотоапарат H.ERNEMAN DRESDEN часів другої світової (підписний),знайти власника!

Вітаю.
Потрапив до мене підписний фотоапарат часів другої світової війни,хто в темі підскажіть,чи реально знайти колишнього власника даного приладу знаючи в якому селі він знаходився? І чи представляє він якусь цінність.
Дякую всім за відповіді!!!


Messages
21
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
06.01, 12:09
Доброго.
Так а що написано то на фотоапараті, які данні власника?
06.01, 12:24AuthorAnswer ДОНЕЦ
Присутня бірка з ініціалами і прізвищем власника,на фото нижще я виклав!
Дякую!
Answers: 0
06.01, 12:27AuthorAnswer ДОНЕЦ
L.D.M Ludkowski Lwow (якщо я правильно прочитав.
З повагою!
06.01, 12:47Answer Suworovvetal
L.D.M Ludkowski Lwow (якщо я правильно прочитав. З повагою!
Так це мабуть шильда магазина чи фотосалону, а якщо так на цьому пошук можна закінчувати.
І ще штаб мабуть був савєцкій, в 1945-му в Семенівці не могло бути німецького штабу..
Modified by author 06.01, 12:52
06.01, 12:50AuthorAnswer ДОНЕЦ
Дякую за відповідь,а історична цінність в нього якась може бути? І яка його приблизна ціна в даному комплекті?
Дякую!
Answers: 0
06.01, 13:06AuthorAnswer ДОНЕЦ
З роком можу помилитися,але знайомому вже за 60 років,він особисто його в дитинстві взяв в своєї бабці,ще було столове приладдя з клеймами рейху,це все було втрачено поки він сидів…фотоапарат це все що залишилось,не думаю,що він придумав,а німці внас були і Семенівці і в с. Сердиця,я сам проживаю в цьому районі тому вмевнений в цій інформації!
Дякую!
06.01, 13:12AuthorAnswer Suworovvetal
І Семенівка і Сердиця були окуповані з 1941 до 1944 року
06.01, 13:21AuthorAnswer Suworovvetal
Мені його дали продати і навіть якщо він набере 1000 грн я його продам,але думав можливо щось накопаю по шильдіку!
З повагою Віталій!
Answers: 2
Answers: 2
Answers: 1
Answers: 2
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
06.01, 12:21Author
Його історія.
В 1945 році в бабці мого знайомого був німецький штаб,після їх втечі залишили багато речей та зброї,зброю батьки товариша втопили в криниці,яку пізніше засипали і побудували на цьому місті літню кухню,решта артефактів було втрачено за певних обставин,фотоапарат це єдине,що залишилось з багатьох речей які були в даній хаті. Хата знаходилась в с.Семенівка Львівської обл. 
Цікавить чи можливо знайти в архівах власника цього фотоапарату і чи представляє він якусь історичну цінність!
Дякую всім за відповіді!
З повагою Віталій!
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.