Messages
11
vkf771647
16.02, 21:20
Так, трошки схожі на поштові марки, але це не марки.  Є окремий вид друкованої продукції так звані віньєтки.  Вони виконують різні функції.  Наприклад, освітні, інформаційні, пропагандандистські.. Дуже багацько різних напрямків.  Колекціонерів таких речей обмаль. У мене в колекції по темі Камерун (там переважно поштові марки та конверти)  є декілька віньєток на тему втрати Німеччиною колоній у Африці.
Answers: 0
17.02, 08:42Author
Дякую, цікаво.
Це схоже на рух пластунів, але не впевнена.
Що це може коштувати?
Answers: 0
vkf771647
17.02, 11:34
Може й пластуни, фото дрібні. Єдине можу сказати, що зустрічав віньєткі оформлені як подібні книжечки, маркові листи.
Що до можливої ціни. Якщо порівнювати з поштовим марками, то тут немає зрозумілої системи ціноутворення.  Нема каталогів.  Часто це оригінальні предмети без аналогів.  
Тут іноді дають таку пораду: ставте з ціни, за яку не жалко віддати.
Answers: 0
17.02, 12:38
Колись в 70 - х купував у цьому подвальчику з  рук..
Тоді були не дешеві...виньетки...
50 коп  - штука..
Но выбора тогда не было большого...
Судячи по фото - и бумаге - старые...
Если оригинал ...
То купят- не знамо за скоко...  с ув
За ці - думаю по 1 рублю просили бы в те времена -  если не подделка а оригинал...
- отневелируйте цену 1 брежневский рубль - на сегодня к 1 грн...
...как карта ляжет...
vkf771647
17.02, 16:30Answer EvgenOen
Магазин Союзпечать с хорошим отделом Филателия. И шустрыми ребятами на входе, которые предлагали трудно доступные тогда в Союзе зарубежные марки.  Мои первые испанские колонии були куплены именно здесь, у ребят.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 2
17.02, 12:52
Все упирается - оригинал или нет...
Немцы подделывают ...на раз  все  старое от рейха...
Не считая  китайских  підробок....
Answers: 0
17.02, 12:56
П с
Вы в минусяке - красный
Напортачили шось...
...це  погано - коли  червоний...
С пов...
17.02, 19:04AuthorAnswer tonkiy
Я знайшла це в альбомі зі старими марками Европа початок ХХ століття. Друк в синіх кольорах , папір - трошки жовтуватий.
Answers: 0
Answers: 1
17.02, 17:08
Красне придут грабят.зелені придут ...тоже понімаєш  грабят.і куда бєдному копатєлю податся
Modified by author 17.02, 17:11
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.