H8Edge
H8Edge
17 February, 10:53

Німецькі агітаційні листівки, Нарва

Німецькі агітаційні листівки, Нарва
Вітаю. Звертаюся до шановної спільноти за допомогою у визначенні вартості німецьких листівок, знайдених на початку дев'яностих біля Нарви. Володію ними з 2001 року і раніше думки про можливий продаж не виникало.
Всі листівки з-під Нарви (окрім останньої - її походження мені не відомо).
Листівки знаходяться під плівкою Leuchtturm, тому фото можуть здаватися трошки мутноватим. На деяких листівках є сліди спроб склеювання надривів скотчем.
Дякую.

Messages
3
vkf771647
17.02, 11:23
Вітаю. Документи рідкісні та мають історичну вагу.  Що до вартості?  Тут ключеве питання а чи будет попит на них.  Річ специфічна.  Варто показати їх на райберті. 
По темі. Якось ветеран партизанського руху подарував мені фотокопії листівок, які вони у 1943 році робили та розпосюджували серед населення.  Потім прийшов знову і якось ніяково почав вибачатись.  Каже, там у нас такі матюки на адресу фашистів, та малюнки відповідні.  Я його заспокоїв, це ж реалії війни.
Answers: 0
Answers: 0
vkf771647
17.02, 11:37
тут листи, поштові відкритки, воєнна тематика...
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.