Client785954
Client785954
17 February, 17:50

5 лір 1911р. Італія на визначення автентичності та оцінку.

5 лір 1911р. Італія на визначення автентичності та оцінку.
Topic closed
Доброго дня, шановні колеги! Знайомий приніс кілька цікавих італійських монет. Близько двадцяти років колись пропрацював в Італії, купував якісь монети як інвестиції, купував дорого. Зараз склалась ситуація, що треба продавати. Я особисто достатнього досвіду з подібними предметами не маю, тому пообіцяв, що виставлю на обговорення. Поки що знайшов час для однієї. Прошу експертів і колег, які мають більший досвід, висловити свої думки. Власних поглядів не озвучую, вважаю некоректним. Заздалегідь дякую всім. 

Messages
36
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
17.02, 18:55Author
Також хочу додати,що зі слів власника, монета була в якійсь патині, але йому це не сподобалося і він вирішив надати їй товарнішого вигляду за допомогою оцту... Це для чистоти експерименту.
Answers: 0
Answers: 0
17.02, 18:58Author
Пізніше можу скинути фото з діаметром. Поки що так: 37,2 мм.
Answers: 0
17.02, 19:10Author
Дякую Rezz24! Правда ваше посилання не відкривається,але повірте, з цінами на ці монети на ринку Європи,як оригінальні,так і копії різної якості і походження,я ознайомився. Ще раз дякую! З повагою, Ярослав.
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
17.02, 19:51
Це данні на таку монету:
soggetto: cinquantenario
autore: Luigi Giorgi
materiale: argento
contorno: incuso FERT
diametro: 37 mm
peso: 25 g
Answers: 0
17.02, 20:31
Видится копией, буквы гуртовой надписи "скачут" и цветок плохо просматривается.
Сделайте пожалуйста макро фото гурт (фрагмент цветок).
Answers: 0
17.02, 21:19Author
Дякую, Qvatro! На мій погляд, деяка нерівність букв і слів в гуртових написах на монетах не така вже і рідкісна справа. А от з розетками складніше, тут практично всі вдкатані по різному
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
19.02, 12:06Author
Дякую, Qvatro!!! Це якраз той пазл, що завершив картину! Шкода людини,він і так вже був шокований, коли прийшов до мене,а тепер це вже остаточно. Шахраї є і в Італії. Щоб не відкривати нову тему,подивіться, будь ласка,ще одну монету того ж походження.
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
19.02, 12:16Author
Можливо у когось є фото гурта для порівняння. Ще раз дуже дякую Qvatro за увагу до теми і допомогу!!! Можливо хтось з експертів- консультантів висловиться щоб все було більш офіційно і авторитетно. З повагою, Ярослав.
Yarda1134
19.02, 12:26Answer Client785954
Шановний Qvatro вам все зрозуміло вже пояснив. Ця монета описана в варіантах фальшивих монет в італійському каталозі.
19.02, 14:52AuthorAnswer Yarda
Шановний, а з чого Ви вирішили,що я не зрозумів чи не згоден з Qvatro? І, повірте, якби я бачив вагу 22, 55 (як у вашому посиланні), чи мав би якісь зображення клона,то ні до якого обговорення я не вдавався. Тим більше, що свою думку я мав з самого початку.Я думаю, що Ви теж знаєте, як важко буває розвіяти ілюзії людини, особливо якщо це зв'язано зі значними фінансовими втратами. Тим не менше, я вдячний Вам за увагу. Питання по 5 лір закрито. Може Ви маєте що сказати (з аргументами) по іншій монеті? Буду вдячний. З повагою, Ярослав.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
19.02, 19:37
Копии распространяются как вирусы (фото как пример)
Answers: 0
20.02, 18:07Author
Дякую, шановний Qvatro за увагу і аргументовані відповіді! Все чітко і зрозуміло, всі питання зняті  на рахунок копій цілком згоден,це просто пошесть. Тему закриваю. Ще раз дякую! З повагою, Ярослав.
Answers: 0
Topic closed
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.