Аndrew
Аndrew
19 February, 15:09

Типографські копії блоків Токіо, прошедші пошту

Типографські копії блоків Токіо, прошедші пошту
Прошу поради, що можуть коштувати копії почтових блоків Токіо 1964 року прошедших почтове гашення? Не чув раніше про їх використання.

Messages
35
vkf771647
19.02, 20:20
Вітаю. Цікаве питання. Не чув раніше, та й отого знаменитого зеленого блока не мав - дуже вже дорогий був.  Те, що у вас на фото, думаю, що рукоблудство.  Виявляється, далі дам посилання, були пробні зразки червоного кольору.  Це велика рідкість  А те, що у вас, зроблено для введення в обману колекціонерів.  Там стоїть помітка проект.  І насправді вони пошту не проходили - це імітація. 
http://www.philately.ru/stamps/rus/1964-Tokyo-SS/
Answers: 0
19.02, 20:45Author
Не буду суперечити що ці блоки не оригінал , бо маю оригінали і вони мають певні несхожесті наприклад в папірці, але подібних марок і блоків у мене багато більшість з 1961-1969 роки і всі не мають сумнівів крім цих хоча печатки схожі і з іншими. Крім того, с зеленим все ясно дорогий і є сенс його підробляти, а красний гашений стоїть по каталогу 37 грн навіщо його підробляти?
Answers: 0
Answers: 0
19.02, 21:24Author
Такий я вважаю за підробку емітація типографської проби, хоча зроблена на коричнюватому картоні краска типографська не принтер ( е думки що такі клеілись на упаковки блоків) з іншого боку не клеіна . Чи хтось в типографії ігрався .
Answers: 0
Answers: 0
vkf771647
19.02, 22:01
Може й грався хто.  Дивно, що на всіх стоїть штемпель Савінців.
Answers: 0
19.02, 22:12Author
Так, може бути хтось на початку 90 отримав відповідні штемпеля та наігрався , але є різні штемпеля. Прицьому проштамповані цілі годові підпірки
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
19.02, 22:17Author
Їх можна називати , як спеціалізоване погашення ?
Answers: 0
19.02, 22:21Author
І марки попадаються не зовсім дешеві
Answers: 0
vkf771647
19.02, 22:22
ви ж знаєте, що погашення рахується, якщо воно зроблено на реальному поштовому відправленні. А тут людина десь сиділа і штампувала усе підряд, що під руку попадало.
Answers: 0
19.02, 22:25Author
Я не експерт в оттисках штемпелів, тому і звернувся за допомогою
Answers: 0
19.02, 22:39Author
Я ще на штемпелях стоять різні дати , співпадаючи з часом випуску відповідних марок, то хтось може виготовляв штемпелі і пошкодив безліч філ матеріалу, бо вони від цього дорожче не стали
Answers: 0
19.02, 23:22
Я далекий від марок і можливо ляпну дурню, але чомусь спадає на думку, що це оригінальні марки. Точніше їх еталони або зразки. Думаю, що це певна службова документація. Тобто, додатки до листів на замовлення для друку або щось подібне. Не знаю, можливо і дурня, але думаю, що потрібно копати в цьому напрямку.
Answers: 0
DNK265
20.02, 10:35
Повне рукоблудство. Попались комусь в руки 2 штемпеля "Киев-4" і "Полевая почта", от він і ізвращався як міг :-)
Марки там звісно всі оригінальні, крім Токійського блока, все інше - то фантазії того, хто це зробив. Зразки і проекти марок СРСР виглядали зовсім по іншому (так, на картонках, і з відповідними штемпелями, але абсолютно по іншому). І робили їх на "Гознаке" і тільки там, в союзні республіки нічого не відправляли.
Answers: 0
20.02, 11:50Author
Цей факт , розглядав членів на приблизно 500 таких примірників крім вказаних Вами штампів  того Києва з різними датами та інших штемпелем дуже багато, вивод рукоблуд сам виготовляв штампи?
Answers: 0
20.02, 12:03Author
Марки нсть с проколами от дирокола , спитаю їх вже вони вже неліквідні навіщо рукоблуду таке робить. Я розумію якщо чоловік робить таки типа рідкості хоче заробити , з дірявими марками багато не заробиш
Answers: 0
DNK265
20.02, 13:19
Навіщо штампи виготовляти, якщо можна все купити ?
Зайдіть в розділ Сфрагістика тут на аукціоні, там все є, і календарні штемпелі, і штампи з гербами, і цифри з літерами наборні. Купив і штампуй ! :-)
Answers: 0
vkf771647
20.02, 13:33
Я так бачу, що залишилось тільки два питання.  Одне у мене, як людини допитливої, звідки топікстартер узяв це добро,  бо може хоть так зрозуміти де могли подібні речі робити. Друге питання, мабуть, у власника добра - а чи можна це добро продати?
Answers: 0
20.02, 14:42Author
Це добро, та багато іншого я вимушено придбав в нагрузку до марок при викупі у родичів померлого колекціонера чи з столиці чи з борисполя , конверти ,КПД та інше, тема не моя , тому вирішив продати , і для проби виставив деякий матеріал, але схоминулся що тема не 100%, щоб не порушувати правила сайта виставив на обговорення, та оголосив в коментар де явні копіі. Колишній хазяїн зберігав все бережно в альбомах для конвертів і даже в рамках від картин
Answers: 0
20.02, 14:52Author
Також, і Ленін без надруку, який теж обговорюється з ціеі партії і ця фантастика
Answers: 0
Answers: 0
20.02, 15:02Author
З приводу штемпелів згоден, але я розцінюю ці марки наклеєні на картон як гашені, тому ціна відповідна. Як варіант хтось під придбані купу штемпелів підклав відповідні марки, блоки, кварти тощо і ввів в оману цим дідуся, але для мене невирішене питання прот копію рожевого Токіо
Answers: 0
20.02, 15:06Author
Їх декілька є марки і блоки які дорожче за нього ? Невже не знайшли, я теж людина допитлива і деякі варіанти бажаю показати експертам наприклад в Одесі, але покищо не до того
Answers: 0
20.02, 15:52Author
Напрашивается вивод, якщо на руках не знешкоджені штампи ( на філ форумах теж були штампи на замовлення які іноді ставились по блату) тема спецпогашення дуже складна
Answers: 0
20.02, 16:38
В юношестве , работая на почте я так игрался)))))) жалко ничего не осталось((((( но без такого перебора с цифрами, штампами, печатями. Может какой то коллекционер совсем из ума выжил. Бывает и такое. Все вещи-фантазийные.
Answers: 0
DNK265
20.02, 17:46
це не є спецпогашення, звичайні календарні штемпеля, не путайте поняття, це не СГ
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 1
20.02, 21:17Author
Я перепрошую, мав на увазі спецгашення ті штемпелі (ні календарні) герб срср, УРСР та інші специфічні, помилявся
Answers: 0
22.02, 12:28
матеріал цікавий  виставляйте,  я готовий викупити все. Також цікавлять конверти звичайні  та сг
Answers: 0
26.03, 12:57
а вы еще будете подобный материал выставлять ?
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.