Anonymous
Anonymous
17 February, 22:38

Як виявити підробку на царських марках з надруком тризуба?

Як виявити підробку на царських марках з надруком тризуба?

Доброго вечора!
Є з 200 сотні царських марок з надруком тризуба. 
На небагатьох з них явно стоїть завірка з поміткою про те, що це фальш. Деякі просто викликають сумніви, а всі інші просто викликають сумніви через попередні два, бо якщо в колекції є фальш, то можливо і все інше теж фальш.

Буду дуже вдячним за поради, які допоможуть виявити підробки, фантастику, фальш і т. д. 

P.S Можливо також є спеціалісти, які можуть розрізнити фальш на цих марках, скільки це коштує і де їх шукати?

Всім дякую, з повагою!

Messages
8
vkf771647
18.02, 14:36
Вітаю. Питання не просте. Ви праві у думці, що у цих  надруків переважає фальш.  Що до експертного заключення по маркам, якось питання, виникало, колеги радили звертатись до Асоціації філателістів України, є така спільнота, при ній є експерти.  Якщо ви у Києві, там діє авторитетне товариство філателістів.
Anonymous
19.02, 10:11AuthorAnswer vkf77
Дякую за Вашу відповідь!
Нажаль я не з Києва і не впевнений чи є якісь спеціалісти по цьому в Сумах...
Тому власне і питаю чи є якісь критерії, на які варто звернути увагу при визначенні справжностію
Modified by author 19.02, 10:12
Answers: 0
Answers: 1
vkf771647
19.02, 10:17
Тема не моя.  Але якщо у вас є певний досвід, то можете взяти каталог і порівнювати справжні надруки з вашими.  Так знайдете критериї оцінки. Я так вчився оцінювати монети.
Anonymous
19.02, 10:20AuthorAnswer vkf77
По каталогу надруки норм, але деяких, наприклад, там немає, що свідчить про те шо це "фанатастика", у деяких марок (царських) трохи відрізняється відтінок кольору і т. д. Просто не хочеться щоб при продажу мене звинуватили в тому, що я свідомо продаю підробки, фальш чи ще щось ))
vkf771647
19.02, 20:32Answer Anonymous
вважаю, вам треба почати продаж з тих марок, у яких нема сумніву.  Не впевнений, що буде натовп покупців, тематика спеціфічна, інтерес обмежений.  І підтянуться люди, які розбираються у питанні. А там вже як буде контакт з ними, можете показувати  і нібито сумнівні речі, на їх оцінку
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
19.02, 15:28
Якщо в каталогах немає то це ще не фантастика , за 2022 рік, я бачив принаймні 10 марок і блоків СРСР (різновиди), про які не вказано в каталогах (я не знайшов в каталогах трьох авторів) , а вони існують одна марка з сертифікатом експерта ФРН. Якщо невпевнені так і пишить в опису та повідомте адміністрацію сайту щоб не порушувати правила
Answers: 0
Anonymous
09.03, 16:43Author
Removed by author
Answers: 0
Anonymous
09.03, 16:44Author
Removed by author
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.