Anonymous
Anonymous
29 February, 16:15

Привіт Форумчани! За скільки коштів можна продати Документи Росіян?

Привіт Форумчани! За скільки коштів можна продати Документи Росіян?

Постараюсь описати всю історію повністю щоб ви мене зрозуміли що до чого. В Україні десь 20 років назад в мене було 2 двоюрідні сестри. Років 10-15 назад вони переїхали в оркостан,до війни я з ними спілкувався, вони приїжали літом на канікули і все таке.  Коли почалася війна я з ними зізвонився декілька разів, зрозумів що вони підтримують апирацию та перестав з ними спілкуватись.Нещодавно в  тій хаті де вони жили, під диваном я знайшов валізу з їхніми документами ,значками ссср,фото орківська олімпійка, навіть щоденники зі школи є.Якщо коротко то по тому що лежить в валізі чітко видно як вони підтримували узькіий мир. Враховуючи скрутне становище через орків. я би продав це все якщо буде інтерес до лоту.Частина коштів піде на ЗСУ! Дякую.

Messages
5
29.02, 18:34
Де фото? як визначити чи коштують ті предмети щось ?
Anonymous
29.02, 23:19AuthorAnswer 1Roma1
Поїду якось туди та зроблю фото.З пов
Answers: 0
Answers: 1
01.03, 00:06
доброго вечора. намагйтеся робити якісні фото. особливо значків. з пов.
Answers: 0
01.03, 05:41
Спали і розвій.нормальна людина це не купе.а орк-шатун таке шукає.і використає протів України
З повагою
Modified by author 01.03, 05:45
Answers: 0
01.03, 08:49
Значки СРСР можуть щось коштувати. Викладайте фото.
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.