Messages
12
21.03, 19:20
Тут продати не вдасться - аук блокує фуфло, ваш виріб фуфло на 128%.
Хоча десь у розділі виробів зі срібла можна виставити, але без зазначення "84проби срібла", "хлєбніков" та "росімперія"
Answers: 0
Answers: 0
21.03, 20:19Author
З вами все ясно, справжній оцінщик антікваріата,що 🐸 давить що заблокував ставки нульовиків,та таких експертів як ви, так мене і тут розвеселити, Дякую за коментар, без вас я б і не розібрався!))
21.03, 20:37Answer letsem
З вами все ясно, справжній оцінщик антікваріата,що 🐸 давить що заблокував ставки нульовиків,та таких експертів як ви, так мене і тут розвеселити, Дякую за коментар, без вас я б і не розібрався!))
Ну то спробуйте виставити🥳
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 1
24.03, 07:05Answer iAntikLavka
Клейма явно поддельные. Не рекомендую.
Та нехай "купують"! Аук отримає комісію, а новий власник "легетимізацію фуфлового виробу" і буде зі слиною доказувати що то оригінал.
Answers: 0
Answers: 1
24.03, 16:39
От і виграв той що постійно приймає участь у "сумнівних" лотах (раз лот не закрили) 🥳
04.04, 08:46AuthorAnswer TerraRist
Пройдіть переатистацію антикваріату,у вас немає ні єдиної згоди,а ви такі виводи робити!!
Чи ви з антиЛавкою родичі,чи 🐸 також давить,що не змогли видурити за дарма?!)
Зрівняти рейтинг Поважного покупця та ваші,і всім стане зрозуміло,хто що з себе представляє!...
04.04, 08:56Answer letsem
Пройдіть переатистацію антикваріату,у вас немає ні єдиної згоди,а ви такі виводи робити!! Чи ви з антиЛавкою родичі,чи 🐸 також давить,що не змогли видурити за дарма?!) Зрівняти рейтинг Поважного покупця та ваші,і всім стане зрозуміло,хто що з себе представляє!...
Насмішив😄😄😄, рейтинг, коли мені треба, то мені і куплять і продадуть, і при тому не фуфло. 😎
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.