Orion86
Orion86
19 March, 23:38

Вітаю,допоможіть визначити марку магнітофона,візуально схожий на SHARP - GF 800Z

Вітаю,допоможіть визначити марку магнітофона,візуально схожий на SHARP - GF 800Z
Візуально схожий на SHARP - GF 800Z(D)
Незнайшов жодного маркування ,має доволі цікавий номер як я зрозумів, дякую за увагу та допомогу

Messages
9
19.03, 23:48
Вітаю!
Те, що він японський, можете не сумніватися. Технічний шильд тому підтвердження (напруга в японській мережі - 110 V). Гадаю, що Ви праві щодо визначення моделі. Схожий SHARP я бачив ще у далекому 1986 році. Тоді це було вельми престижно - мати такий.
Answers: 0
02.05, 19:31
Це кітайска шарманка, нічого спільного з Sharp не має. в Японії напруга 100 вольт. На шильдіку 110/220 вольт,
Modified by author 02.05, 19:34
Answers: 0
02.05, 20:38
К сожалею да, это китайская шляпа с рынка. Ранняя подделка. Никакого отношения к шарпу не имеющая. Цена 10$ максимум. 🤷‍♂️
Answers: 0
Answers: 0
03.05, 16:52
Це точно не Sharp, зроблено під нього, на початку 90-их їх активно тягали з Турції, мені батьки привезли схожого на днюху, - це був космос в нашому сеолі.
Ззаду на панелі був перемикач 110/220В.Ось з Sharpa лейба
Answers: 0
03.05, 22:27Author
В цілому зрозумів що це не оригінал,але подивився автора на ютубі він там каже що це доволі цікавий апарат,який точно  з Японії так що вибачайте я не вірю що це дешевий Китай,дякую за увагу
04.05, 08:04Answer Orion86
В 80-их і на початку 90-их в Китаї ще не було такого обширного виробництва та копіювання брендів як зараз, та й не факт що він зроблений саме в Китаї. Мій відіграв певне 10-12 років без проблем поки не купилась Sony з cd декою.
04.05, 09:23Answer SamSS
В 80-х подделки под Японию делались в Гонг-Конге.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
04.05, 11:27
С Венгрии возили собранное в подвале на коленках...
Валом было под Японию и дешево...
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.