ovros
ovros
24 March, 21:24

Потрібна підказка стосовно марки …

Потрібна підказка стосовно марки …

Доброго часу доби всім. 
Є таке невеличке запитання до спільноти сайту … Стосовно марки, фото якої надаю нижче, дещо і сам з’ясував, але, відсутній кінцевий результат. 1. Символіка, зображена на марці, стосується Персії (Ірану), як я розумію … 
2. Номінал марки 10 туманів (томанів) отримав з перекладу надпису знизу … 
3. Ця марка відсутня в каталозі поштових Ірану (Персії) … 
Наслідки п.1-п.3 (мої здогади): марка видана до 1932 р., і, не є поштовою. Але, додає смутку переклад надпису у марки зверху … Гугла перекладає це так: "Министерство иностранных дел правительства против Ирана" – що не зовсім зрозуміло. Ну, що значить «проти» … Це на протидію тогочасного перейменування Персії в Іран, чи це взагалі не Персії марка ?... Буду вдячний за реальну підказку з наданого запитання.


Messages
12
24.03, 21:32
Вітаю!
Можливо це марка влади у вигнанні за кордоном. Ви ж зробили переклад з французької мови надпис на штампі? )))
Answers: 0
24.03, 21:51Author
То як Ви вказали - Ви праві ... на печаткі слово з француської і має корінь "правління" ... але не зрозуміла збережена частина центру печатки ... ну, не зовсім схоже на вказане Вами ...
Цікаво, може в кого є досвід з теми питання ...
І, цікаво дізнатись реальний рік видання, тобто, не на рівні мого припущення: "до 1932 р."
24.03, 22:34AuthorAnswer КАПІТАН ZELENY
Ви праві !!! Загалом з'ясували що це ...
Спасибі за участь у вирішені питання.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
vkf771647
24.03, 22:15
то є службова марка Міністерства закордонних справ Ірану. Знайшов іранский сайт де такі продають.  Там ще є надрук.  
http://tahajoon.ir/post/779
24.03, 22:20AuthorAnswer vkf77
Дуже вдячний за реальну підказку.
Надане Вами посилання переглянув, спасибі. ... ну, на моїй наддрук відсутній, мабуть з перших, не спотворених вдосконаленями навантаження її (марки) суті ...
СПАСИБІ !!! Ваша підказка РЕАЛЬНА !!!
Answers: 0
Answers: 1
vkf771647
24.03, 22:22
Douanes - то є порт у Дакарі, С енегал.  Там таможня і таке інше.  Напевно ж, МЗС Ірану міг мати якусь кореспонденцію з цією країною.
24.03, 22:28AuthorAnswer vkf77
Доброго часу знову.
Ой, Ваше повідомлення є "бальзам на рани" ... стосовно печатки робив заувадення попереньо. А ось Ваша думка - 100% "OK" !!!
Реальне СПАСИБІ ! Ви ПРАВІ !!! На печаткі - таки порт (назва).
Answers: 0
24.03, 22:38Answer vkf77
Є і порт такий. Він має назву з французького слова "митниця". Не буду нагадувати, що Сенегал був колонією Франції до 1960 року.
Answers: 0
Answers: 2
vkf771647
24.03, 22:24
У каталогах поштових марок не знайшов, зрозуміло, якщо це службова марка.  У Ірана на поштових переважно їх головний шейх.
Answers: 0
vkf771647
24.03, 22:26
Що до перекладу Гугла - будь те обережні,  тут усяки помилки можливі, особливо з таких складних мов.
Дякую за цікаве питання.
Answers: 0
24.03, 22:31Author
Вдячний за допомогу, спасибі.
Стосовно Гугла - не новина, з деяких перекладів сам сміявся ...
Бажаю успіхів і мирного неба !
З повагою, OvRos
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.