maver
maver
27 March, 19:42

Пивний кухоль кружка KGL. HOF-BRAUHAUS MUNCHEN ”

Пивний кухоль кружка KGL. HOF-BRAUHAUS MUNCHEN ”
4. “ KGL. HOF-BRAUHAUS MUNCHEN ”- пивний кухоль з номером 6345. - з олов’яною кришкою з відповідним відтиском.  Діаметр дна 10.5 см, діаметр горла 8.5 см, висота - 16 см., вага 675 гр.
Допоможіть  визначити приблизний рік, колекційну цінність та приблизну вартість. Дякую. 

Messages
4
27.03, 20:54
Хофбройхаус - ну очень знаменитый трехэтажный пивной ресторан в Мюнхене. Бюргеры, и не только они, наливаются там пивом начиная с шестнадцатого века.  Кстати чем знаменит еще Хафбройхаус. Тут бывали знаменитые посетители. Например Моцарт. Или вот Ленин с Крупской захаживали сюда пропустить кружечку другую пива. И конечно тут бывал Адольф Гитлер. Кружечки из этой пивнушки бывают очень и очень недешевые. Но их фирменный стиль - белая кружка с  монограммой НВ под короной. Мне кажется - это оловянную крышку приделали на кружку, подходящую по размеру. Может я и ошибаюсь. Кстати, есть на кружке обозначение литража?
Answers: 0
27.03, 23:18Author
Не має позначення літражу. Дякую, але ви  надали загальну інформацію з вікіпедії. Біла кружка з синьою монограмою про яку ви зазначаєте це більш сучасна кружка з 1990 років. І на  цих кружках на кришках немає номерів. Мені взагалі здається що моя кружка  розписана вручну. Я думаю номер свідчить про те що вона зроблена в одному екземплярі , або можливо на замовлення. 
Не думаю що кришку приробили на кружку ті  люди в Німеччині, точніше дуже заможні пенсіонери, що подарили моїй дружині цю кружку наврядчи би такім займались.
Modified by author 28.03, 17:43
28.03, 09:23Answer maver
Щоби знати про що свідчить номер потрібно знати з якою метою його набили і чи набили його саме на заводі, а не пізніше(наприклад для пабу чи бару для ведення обліку і тд.)? 
Якщо ж слідувати Вашій логіці то таких бокалів є як мінімум 6345 штук відповідно до номера, а це не робить його якимось рідкісним.
20-30 євро йому ціна якщо знайдеться бажаючий.
Answers: 0
Answers: 1
28.03, 10:22Author
Знайшов в інеті статтю з фото 2014 року  там якийсь колекціонер замовив кружку HOF-BRAUHAUS  і виставив її на обговорення та ідентифікацію, кришка теж схожа і теж з номером але 8096 але в неї класичний дизайн з  відтиском букв HB , він її ідентифікує 1890 роками. Але ж хто він і що він ,доказів ніяких немає. 
https://hbsteins.blogspot.com/2014/10/a-style-of-hb-stein-i-hadnt-seen-before.html
Modified by author 28.03, 17:42
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.