Anonymous
Anonymous
30 March, 17:02

Фотография на определение.

Фотография на определение.
Приветствую!
Может кто сможет определить людей на этой фотографии или это какие-то неизвестные чиновники ?
С ув.

Messages
3
vkf771647
30.03, 17:23
вітаю.  Чоловіки когось нагадують з відомих осіб, але, я так гадаю, що просто типові - крайній на науковця схожий, згадав Столєтова, той у центрі, чиновника.  Але якщо врахувати підпис на звороті, то скорше за все звичайні люди того часу
Anonymous
30.03, 17:29AuthorAnswer vkf77
Дякую! Але там ще е призвище з низу Переборська - Анна - Романо.
Я, не знайшов ні чого в неті за таким прізвищем.
Answers: 0
Answers: 1
vkf771647
30.03, 21:21
а що ви б хотіли. Ростов, 1924 рік.  Проста громадянка. За сто років вже ніяких слідів.  Звісно, завжди хочеться відкопати щось цікаве.  Ось у нас у домі була картина,  родич у 1945 році привіз після Перемоги. Там нерозбірливий підпис художника.  Я і так його крутив,  і сяк, і в інеті, і в довідках, ніц. Мало відомий майстер пензля десь з Польщі.
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.