Messages
15
03.04, 13:39
Мої вітання!
Це була накладка з чогось. Наприклад, з меморіальної або пам`ятної  дошки, з серії плакеток про польських королів, тощо. Основа могла бути, як дерев`яна, так і кам`яна. Про самого короля Władysław III Warneńczyk, гадаю, Ви вже прочитали.
03.04, 15:27AuthorAnswer КАПІТАН ZELENY
Мої вітання! Це була накладка з чогось. Наприклад, з меморіальної або пам`ятної  дошки, з серії плакеток про польських королів, тощо. Основа могла бути, як дерев`яна, так і кам`яна. Про самого короля Władysław III Warneńczyk, гадаю, Ви вже прочитали.
Дякую щось може коштувати?
laert3083
03.04, 19:56Answer gulevich
Дякую щось може коштувати?
переливок у поляков почти 3000 нашими, что-то конечно заплатят, предмет не рядовой.
Но тут чистка только для  профессионала, работы немеряно...
Modified by author 03.04, 19:57
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
03.04, 15:50
Медальйон 1857р.
Медальєр  Daniel

Zalewski. Майстерня Karol Fryderyk, на той час була вже в управлінні сина.
03.04, 21:34Answer ANDRT
Перепрошую? Медальйон таких розмірів? Можна надати посилання?
laert3083
03.04, 22:24Answer КАПІТАН ZELENY
Перепрошую? Медальйон таких розмірів? Можна надати посилання?
что удивительного? как медальер решил так и сделали, там целая серия исторических личностей была. Оригинал, диаметр 13 см.
Answers: 0
03.04, 22:40Answer КАПІТАН ZELENY
Ееее, перепрошую, а Ви взагалі знаєте, що таке медальйон в фалеристиці?
04.04, 10:44Answer КАПІТАН ZELENY
Дякую. Я якраз питав, бо "вживу" таких не бачив.
Моя повага людині, яка цінує інформацію!
Я сам багато чого незнаю, щось забуваю, десь гав ловлю, тому, і до інших адекватних таке саме відношення.
Наснаги Вам!
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 2
Answers: 1
laert3083
03.04, 22:42
в данном случае просто нюанс с терминологией. У поляков так сложилось что односторонние КРУГЛЫЕ (или овальные) медали назваются Medalion , так что это калька с польского.
А прямоугольные или многоугольные медали называют плакетками (odmiana wieloboczna jest zwana plakietką)
Answers: 0
Answers: 0
03.04, 22:45
В Європі стандарт нижньої границі трохи нижчий, по-пам'яті, десь 3 дюйми ;)
Answers: 0
03.04, 23:01
Вельмишанований пане Laert, сподіваюсь, Ви зрозуміли, що всі ці коментарі адресовані не Вам, а то в цих новолабіринтах хрін заплутається.
laert3083
03.04, 23:14Answer ANDRT
Вельмишанований пане Laert, сподіваюсь, Ви зрозуміли, що всі ці коментарі адресовані не Вам, а то в цих новолабіринтах хрін заплутається.
це така справа, якщо  допитлива людина прочитає вже користь, 
неважливо кому що там було адресовано...
Всього Вам найкращого!
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.