kamish
kamish
13 April, 16:26

Є ВеЛиКа КОЛЕКЦІйна цінність у моїй КОЛЕКЦІЇ Вінілових Платівок, і це насправді

Є ВеЛиКа КОЛЕКЦІйна цінність у моїй КОЛЕКЦІЇ Вінілових Платівок, і це насправді
Topic closed
Маю величезну колекцію цих витворів радянського, а може не тільки мистецтва, і тому пропоную не робити аукціонів, а спробувати у знайомих з Гугла спитати чому зараз не можна буде робити так як хочеться? Бо ці платівки - мають величезну колекційну цінність, а я її зараз легко можу підвищити! Як? А дивіться: ціна усієї колекції буде рахуватися у доларах, тому я писатиму словами - two hundreds thousand. Кому цікаво - може мене знайти не забороняється йому. Словом "цікаво" розуміється готовий купити.

Messages
22
13.04, 16:41
Removed by author
Answers: 0
13.04, 16:54
Removed by author
Answers: 0
13.04, 18:05
Щоб підвищити цінність потрібно зменшити кількість у вільному продажу. Ви можете підвищити ( як писали) знищивши все, що на фото, без варіантів.
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 0
13.04, 23:13Answer КАПІТАН ZELENY
Всякий человек, превосходящий других по интеллекту и нравственным качествам, помимо своей воли или желания отвечает за других.
14.04, 02:01Answer JulesVerne
Тільки "інші" про це не знають, а роблять, що заманеться, еге ж, мсьє Верне?)
Answers: 0
Answers: 1
14.04, 09:29Answer JulesVerne
Повторяетесь. Всяких бесполезных цитат вполне достаточно чтобы не повторяться.
14.04, 13:32Answer wadik
Повторяетесь. Всяких бесполезных цитат вполне достаточно чтобы не повторяться.
Это не всякие цитаты ) Эти слова принадлежат автору!) 
 Жюль Габриэль Верн / французский географ и писатель 1828–1905
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 2
Answers: 1
14.04, 03:55AuthorAnswer jasonvlad
з рук МУДРЕЦЯ - ти яд прийми!
 з рук ДУРАКА - не принимай бальзаму!
Answers: 0
Answers: 1
14.04, 09:53
Кажись кто-то среди пластинок нашел еще и заначку с молодости :-)
Answers: 0
Answers: 0
14.04, 11:50
Не погано було би ввести адміністрацією політику видалення творчості міських божевільних.
Answers: 0
Answers: 0
14.04, 20:54
Сорока.что блестит то и золото.но на первом фото мусорник.
Answers: 0
14.04, 21:57
Это очень ценные пластинки... Но, не в этом времени и не в этой вселенной. Где-нибудь далеко, возможно, в звёздной системе Альфа Центавры или в скоплении Плеяд, наверняка существует условно обитаемая планета, где эти пластинки можно будет определить словами "two hundreds thousand". У нас же другая реальность. Даже учитывая всё безумие нашей повседневности, данная тема лишь подчёркивает как же нам всем снесло чердак... Я не исключение, ибо, в нормальном состоянии сознания, я бы ничего не писал в подобной теме...
15.04, 14:39Answer sn797
Это очень ценные пластинки... Но, не в этом времени и не в этой вселенной. Где-нибудь далеко, возможно, в звёздной системе Альфа Центавры или в скоплении Плеяд, наверняка существует условно обитаемая планета, где эти пластинки можно будет определить словами "two hundreds thousand". У нас же другая реальность. Даже учитывая всё безумие нашей повседневности, данная тема лишь подчёркивает как же нам всем снесло чердак... Я не исключение, ибо, в нормальном состоянии сознания, я бы ничего не писал в подобной теме...
У москаликів дах нікили не бува на місці.
Answers: 0
Answers: 1
14.04, 23:01
Готовий взяти цей мотлох навіть за подвійну ціну, якщо дасте решту готівкою
Answers: 0
Topic closed
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.