Messages
26
sagit12647
24.04, 20:46Adept
Типологічно це не силіква.
Цей тип карбувався в бронзі.
Предмет литий, але якого періоду литво - в мене немає відповіді.
Потрібні щонайменше більш якісні фото.
26.04, 13:26AuthorAnswer sagit
Мені сказали що це може бути Міларісій Констанція ІІ
Answers: 0
Answers: 1
26.04, 10:19
Якщо це срібло - може бути черняхівський переливок. Фото дійсно не чіткі.
Answers: 0
26.04, 13:24Author
Монета срібна пізніше добавлю кращі фото, зараз маю лише фото до чистки
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
sagit12647
26.04, 18:13Adept
Ще раз - цей тип в сріблі не карбувався. Це - в оригіналі - бронзова монета.

Але черняхи робили переливки задля прикрас.
В цілому враження від металу та оксидів позитивне.
Крім того - як раз над головою імператора проглядається наче слід від вушка.
27.04, 00:56AuthorAnswer sagit
Ще раз - цей тип в сріблі не карбувався. Це - в оригіналі - бронзова монета. Але черняхи робили переливки задля прикрас. В цілому враження від металу та оксидів позитивне. Крім того - як раз над головою імператора проглядається наче слід від вушка.
Зрозумів, дякую, на днях скину кращі фото монети, зараз нажаль не можу, завтра- післязавтра добавлю фото на вагах, розміри, та фото в кращій якості
Answers: 0
01.05, 12:00AuthorAnswer sagit
Ще раз - цей тип в сріблі не карбувався. Це - в оригіналі - бронзова монета. Але черняхи робили переливки задля прикрас. В цілому враження від металу та оксидів позитивне. Крім того - як раз над головою імператора проглядається наче слід від вушка.
Ььь
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
sagit12647
01.05, 20:17Adept
Ну все що я сказав - в силі.
Над головою - так, слід від вушка.
Предмет литий.
03.05, 09:08AuthorAnswer sagit
Ну все що я сказав - в силі. Над головою - так, слід від вушка. Предмет литий.
Зрозумів, ще на днях можу зробити поверхневий спектральний аналіз
Answers: 0
Answers: 1
03.05, 13:15AuthorAnswer sagit
Навіщо?
Незнаю, думав це щось ще скаже, можете ще по ціні підказати?
Answers: 0
Answers: 1
sagit12647
03.05, 16:02Adept
Такі артефакти подекуди проходять, особливого ажиотажу навколо них немає.
У Вашому випадку прототип доволі видовий, тож десь від 1000-1500 грн варто спробувати.
04.05, 09:38AuthorAnswer sagit
Такі артефакти подекуди проходять, особливого ажиотажу навколо них немає. У Вашому випадку прототип доволі видовий, тож десь від 1000-1500 грн варто спробувати.
Зрозумів, тоді спробуємо, дякую за відповідь)
Answers: 0
04.05, 09:39AuthorAnswer sagit
Такі артефакти подекуди проходять, особливого ажиотажу навколо них немає. У Вашому випадку прототип доволі видовий, тож десь від 1000-1500 грн варто спробувати.
Тільки як назвати цю монету? Як назвати лот😅
Answers: 0
Answers: 2
sagit12647
04.05, 12:49Adept
Ну якось мабуть на кшталт "Черняхівска лита прикраса з міліарісія Констанція ІІ".
Скоріше за все - в розділ із провінційними монетами та наслідуваннями. Це не наслідування в строгому сенсі, але за змістом - це найближчий розділ.
04.05, 12:57AuthorAnswer sagit
Ну якось мабуть на кшталт "Черняхівска лита прикраса з міліарісія Констанція ІІ". Скоріше за все - в розділ із провінційними монетами та наслідуваннями. Це не наслідування в строгому сенсі, але за змістом - це найближчий розділ.
Зрозумів, дякую
Answers: 0
04.05, 21:50Answer sagit
Ну якось мабуть на кшталт "Черняхівска лита прикраса з міліарісія Констанція ІІ". Скоріше за все - в розділ із провінційними монетами та наслідуваннями. Це не наслідування в строгому сенсі, але за змістом - це найближчий розділ.
З майорини Константа.
Modified by author 04.05, 21:51
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.