olegki
olegki
30 April, 14:51

Автоставка бліц ціна. Прошу експертів та адекватних користувачів вникнути.

Автоставка бліц ціна. Прошу експертів та адекватних користувачів вникнути.
Брав участь в даному лоті. Коли інший опопент перебив мою ставку, і лідирувала 6667. 
 Поставив автоставку в розмірі 7777. До кінця аукціону залишалось  менше 4-х хвилин. На той момент лідирувала моя ставка 7001. В процесі торгів продавець вирішує поставити бліц саме 7777, який дорівнює моїй автоставці (на рахунок цього є підозри, як так співпало чотирьохзначне число) але менше з тим, припустимо математика іноді грає злі жарти.

Я не можу усвідомити ЛОГІКИ такого ПРАВИЛА,більше того вважаю, його некоректним, його варто було б переглянути. Коли є лідируюча ставка 7001, яку НІХТО не перебиває. Ні будь хто з учасників, ні навіть ROBOT. Лот закривається по бліц ціні АВТОМАТИЧНО. Який тоді сенс в торгах?  В моєму розумінні автоставка створена для того, щоб перебивати ставки інших учасників.А не закривати лот бліц ціною, без мого відома. 

Я розумію, що адміністрації цікаво увірвати більшу комісію. Але всьому має бути здоровий глузд. Надіюсь на Вашу підтримку. Разом ми сила) Також надіюсь на справедливе рішення. Діло не 700 грн, а принципово я себе почуваю обманутим. 

Messages
259
30.04, 15:12
Здравствуйте. Такая же фигня была и у меня. Но тогда, как я считаю, мне даже повезло. А вообще - это очень странно, и такого не должно быть, я считаю.
Answers: 0
01.05, 07:18Answer zinych777
он же
Чего не должно быть? Ну вы же свою авто ставку можете корректировать? Почему продавцу с блицем не поиграть?
Answers: 0
Answers: 1
30.04, 15:25Author
Дякую за думку. Також мені це здається дуже дивним. Я вже неодноразово повторявся. Якби мою ставку хтось з учасників перебив, і дійшло до цієї суми, питань ніяких немає, я повинен забрати лот за ціною. Але якщо моя ставка ітак лідируюча і її ніхто не перебиває, не є доцільним закривати лот по бліц ціні автоматично. 

І знову ж таки, якби я ту бліц ціну бачив і робив би це свідомо. Окей. Але якщо це в процесі , і я про ту бліц ціну навіть не знаю, це дуже некоректно. 
Відчуваю себе обманутим,  а модератори лише кажуть. Такі правила.
Answers: 0
30.04, 15:35
Абсолютно согласен. Это очень опасная игра! Поставишь автоставку, напр. миллион, в надежде что по-любому выиграешь, но точно за меньшую сумму. А тут тебе бац - блиц миллион... Придется платить)))
Answers: 0
Answers: 0
30.04, 16:28Author
Люди, дуже Вам дякую за підтримку.
 Чекатиму ще думок.
 Якщо хтось вважає, що я помиляюсь, поясніть мені аргументовано. А не просто, "такі правила" 
Коли віоліті створювався, бліц ціни наскільки я пам'ятаю взагалі не відразу появились. 
Але вони мають місце бути, в тих випадках, коли покупець бачить цю бліц ціну.
 Автоставок також не було одразу, впровадили їх потім, коли зрозуміли, що останні 5 хв могли затягнутись на декілька годин, бо приходилось вручну клацати. Можливо варто зробити так, щоб бліц ціну не можна було змінювати протягом активних торгів. Чи щоб автоставка на це не розповсюджувалась.  
Бо в такому вигляді як зараз, це некоректний програмний баг.
30.04, 19:32Answer olegki
Бліц-ціна була майже одразу, потім прибрали, потім повернули. Торгів без автоставки взагалі не пригадую.
Answers: 0
Answers: 1
30.04, 17:06Administrator
Добрий день.


Все працює корректно, бо у вас встановлено автоставка - при встановленні Бліц-ціни Продавцем в межах автоставки, спрацьовує ставка в розмірі Бліц-ціни.


Якщо б не спрацювала і хтось купив лот за Бліц ціною, Ви б одразу пригадали, що ви перший встановили автоставку і чому лот не Ваш. Це було неодноразово і Користувачі просили враховувати їх автоставки при встановленні\зменшенні Бліц-ціни Продавцем.
30.04, 17:56Answer Anna_Novak
Некоректність тут - "...при установці Бліц-ціні Продавцем у межах автоставки..."
Не можна дозволяти продавцеві встановлювати в процесі торгів бліц-ціну меншої або рівної максимальної автоставки.
Це б захистило обидві сторони - і продавця, і покупців.


Простий приклад – якщо поточна ставка/автоставка 1000 грн., і продавець, може випадково, чи навмисно, встановлює бліц 100 грн. Хто із покупців виграє? І який зиск від цього продавцю?
30.04, 19:01AdministratorAnswer zinych777
Це його вчинок і його відповідальність)
Answers: 0
30.04, 19:47Answer zinych777
Некоректність тут - "...при установці Бліц-ціні Продавцем у межах автоставки..." Не можна дозволяти продавцеві встановлювати в процесі торгів бліц-ціну меншої або рівної максимальної автоставки. Це б захистило обидві сторони - і продавця, і покупців. Простий приклад – якщо поточна ставка/автоставка 1000 грн., і продавець, може випадково, чи навмисно, встановлює бліц 100 грн. Хто із покупців виграє? І який зиск від цього продавцю?
Однозначно! Як можна встановити бліц, менше поточної ставки? Дати по шапці всим програмістам! Як інтерфейс змінювати, так вони це нараз. Хоча, користі з переносу кнопок в різні сторони як на мене нуль...
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 2
30.04, 21:22AuthorAnswer Anna_Novak
Добрий день. Все працює корректно, бо у вас встановлено автоставка - при встановленні Бліц-ціни Продавцем в межах автоставки, спрацьовує ставка в розмірі Бліц-ціни. Якщо б не спрацювала і хтось купив лот за Бліц ціною, Ви б одразу пригадали, що ви перший встановили автоставку і чому лот не Ваш. Це було неодноразово і Користувачі просили враховувати їх автоставки при встановленні\зменшенні Бліц-ціни Продавцем.
Нюанс як раз в тому, що не є коректним встановлювати бліц ставку під час торгів. Ну хоча би останні 5 хвилин, коли йдуть активні торги. Коли всі бачуть початкову ставку, крок бліц. Тоді це є справедливо, хто перший натиснув бліц того і лот.
Answers: 0
03.05, 11:02Answer Anna_Novak
Можливо варто обмежити функцію встановлення бліц ціни за 24 години до завершенняя торгів щоб цього не виникало?
Answers: 0
Answers: 3
30.04, 17:20
Чи таю і в цьому сумбурі не розумію нічого е ипросто ставка чия остання той виграв а все інше не потрібне бо то обман .
Answers: 0
30.04, 17:55
Все работает корректно
...проверил на дешёвых лотах...
..блиц во время ставок не убирать ...
Удобная кнопка -  для тянущих по 1 грн ставка  при покупке...
Answers: 0
30.04, 18:48Author
Адміністратор...
Якщо б не спрацювала і хтось купив лот за Бліц ціною, Ви б одразу пригадали, що ви перший встановили автоставку і чому лот не Ваш. Це було неодноразово і Користувачі просили враховувати їх автоставки при встановленні\зменшенні Бліц-ціни Продавцем.


Саме тому потрібно забрати можливість установлювати бліц під час торгів. 


Бліц світиться синім внизу,коли це всі бачать. Як то кажуть на березі. І коли це при створені лота стоїть бліц ціна. То всі бачуть і можуть купити, хто перший натиснув того і тапки. ... А якби я поставив 500 000, щоб точно виграти торги. А продавець чисто по фану поставив 400 000? Це адекватно по-вашому?
Answers: 0
30.04, 18:49Author
Не може такого бути, що в мене ставка, і одразу бліц автоматично. Я не можу ставити після своєї ставки, ставити ще.....це не логічно. Це як в шахах робити два ходи підряд
Answers: 0
30.04, 18:50Author
wlas7ua10Сьогодні, 17:20
Чи таю і в цьому сумбурі не розумію нічого е ипросто ставка чия остання той виграв а все інше не потрібне бо то обман .


подивіться скрін вище. В мене стояла ставка 7001 і автоставка 7777. До кінця аукціону залишалось менше 4 хвилин. В процесі цьому ПРОДАВЕЦЬ встановлює бліц ціну 7777 і автоматично лот закривається за 7777. Хоча лідируюча ставка на виграш була 7001
Answers: 0
30.04, 18:57Author
Все работает корректно
...проверил на дешёвых лотах...
..блиц во время ставок не убирать ...
Удобная кнопка - для тянущих по 1 грн ставка при покупке..




з точки зору програмної корректно. З точки зору людської та логіки НЕкорректно
Modified by author 30.04, 18:57
30.04, 19:07AdministratorAnswer olegki
Вам надано відповідь . Якщо б ви не виграли і хтось би купив за Бліц ціною, ви б тут писали.. . я перший поставив автоставку.


Тож функціонал працює. Продавці не скаржаться на можливість встановлювати Бліц.


Покупець, встановлюючи автоставку, підтверджує свій намір купити лот в межах своєї автоставки.


Що і відбулося - Ви виграли лот. Вітаємо)
30.04, 21:25AuthorAnswer Anna_Novak
Вам надано відповідь . Якщо б ви не виграли і хтось би купив за Бліц ціною, ви б тут писали.. . я перший поставив автоставку. Тож функціонал працює. Продавці не скаржаться на можливість встановлювати Бліц. Покупець, встановлюючи автоставку, підтверджує свій намір купити лот в межах своєї автоставки. Що і відбулося - Ви виграли лот. Вітаємо)
Я Вам вище писав і ще раз кажу. Що якби я бачив цей встановлений бліц, то автоставку робив б меншу, або натиснув його. НЕ потрібно за мене робити цей бліц. Коли я встановлюю автоставку, я роблю це з метою перебивати ставки інших учасників. Колись автоставок не було, тоді виникали заморочки, що аукціон затягувався на години, бо потрібно було вручну нажимати.
Answers: 0
30.04, 22:24AuthorAnswer Anna_Novak
Вам надано відповідь . Якщо б ви не виграли і хтось би купив за Бліц ціною, ви б тут писали.. . я перший поставив автоставку. Тож функціонал працює. Продавці не скаржаться на можливість встановлювати Бліц. Покупець, встановлюючи автоставку, підтверджує свій намір купити лот в межах своєї автоставки. Що і відбулося - Ви виграли лот. Вітаємо)
Почитайте ще будь ласка мій приклад, який навів нижче. Де прострілюючи АВТОСТАВЩИКА можна заставити бліцанути і таким чином продати лот за дорожчу ціну. Це не є справедливо. Тому щоб цю проблему вирішити, потрібно заборонити ставити бліц під час торгів. Або ж  щоб АВТОСТАВЩИКУ вибивало банерове додаткове повідомлення з сигналом. Що продавець встановив бліц ціну дорівнюючи Ваші. Ви готові придбати лот за бліц ціною? І дати хвилину на роздуми. Покупець або погоджується або ні. А тут бліц, без мого вибору.
01.05, 11:09Technical serviceAnswer olegki
Я так зрозумів, потрібно додати до авто ставки ще опцію «авто ставка просто для перебивання інших» і «авто ставка за якою я готовий купити»?
02.05, 19:10AuthorAnswer dr-zdberg
Ні, проосто треба забрати можливість встановлювати, а тимпаче корегувати бліц під час торгів. Тому що воно дорівнює розгону лота.
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 2
Answers: 1
30.04, 19:39
Встановивши автоставку, Ви показали свою готовність придбати цей лот за вказану ціну. Це несе першочерговий пріоритет і щоб Ви цей пріоритет не втратили, при появі бліцу ставку було зараховано. Якщо б хтось інший придбав лот по бліцу, це б було не справедливо по відношенню до Вас, адже порушило б Ваше право на першочерговість. Так, ситуація не проста, але наче виглядає логічним.
Особисто я важаю можливість встановлювати бліц під час торгів корисною, адже іноді покупцю треба придбати лот максимально швидко, не дочікючись фінішу, який може бути і через тиждень, і через два. Якщо продавця влаштовує ціна, то чому б і не пришвидшити цей процес. Сам так поспішав і домовлявся про встановлення бліцу, допомогло.
30.04, 22:19AuthorAnswer Kamneeshka
Встановивши автоставку, Ви показали свою готовність придбати цей лот за вказану ціну. Це несе першочерговий пріоритет і щоб Ви цей пріоритет не втратили, при появі бліцу ставку було зараховано. Якщо б хтось інший придбав лот по бліцу, це б було не справедливо по відношенню до Вас, адже порушило б Ваше право на першочерговість. Так, ситуація не проста, але наче виглядає логічним. Особисто я важаю можливість встановлювати бліц під час торгів корисною, адже іноді покупцю треба придбати лот максимально швидко, не дочікючись фінішу, який може бути і через тиждень, і через два. Якщо продавця влаштовує ціна, то чому б і не пришвидшити цей процес. Сам так поспішав і домовлявся про встановлення бліцу, допомогло.
Дякую за Вашу думку. Так потенційно я був готовий, але вкотре повторюсь, моя автоставка проти інших опонентів(які роблять ставки) а тут менше 4 хв. Моя ставка ітак переможна була скоріш за все
. Але  тут дуже двояка ситуація. Наводжу інший приклад: 
Я продавець. Бачу, що люди ставлять автоставки.Які саме не знаю, і коли торг зупиняється на останьому учаснику, я розумію, що в нього автоставка і ця автоставка ймовірно вища за актуальну. Я таким чином починаю прострілювати. Ставити бліц на 2000 тис грн вище, не прокатило, ставлю 1800, не прокатило і такими понижаючими кроками і приблизно заставлю АВТОСТАВЩИКА бліцанути. І продам лот за дорожчу ціну. Погодьтесь,  це ж не є справедливо по відношеню до покупця
Answers: 0
Answers: 1
30.04, 19:46
Якщо ви встановили автоставку 7777 грн, значить, ви були готові заплатити стільки, вірно ж? Несправедливо це відчувається тільки тому, що не було нікого, хто б вас перебив - розумію, але такі правила. В мене було ще дивніше - у вас хоча б бліц можна було побачити, а я торугвався за річ з прихованим резервом, який випадково вгадав - і система автоматом закрила лот за мною, хоча торги не дійшли і до половини суми резерву. Тобто, я поставив автоставку 350 грн, торги дійшли до 170 грн, а купив я лот за 350)))
30.04, 22:20AuthorAnswer Docadept
Якщо ви встановили автоставку 7777 грн, значить, ви були готові заплатити стільки, вірно ж? Несправедливо це відчувається тільки тому, що не було нікого, хто б вас перебив - розумію, але такі правила. В мене було ще дивніше - у вас хоча б бліц можна було побачити, а я торугвався за річ з прихованим резервом, який випадково вгадав - і система автоматом закрила лот за мною, хоча торги не дійшли і до половини суми резерву. Тобто, я поставив автоставку 350 грн, торги дійшли до 170 грн, а купив я лот за 350)))
почитайте приклад, який навів в коментарі вище Вас) воно має зворотню сторону медалі. І це задовільняє компанію, тому що забере більшу комісію і продавця. Але ж не покупця.
30.04, 23:04AdministratorAnswer olegki
Так Покупець повинен радіти, бо виграв лот) Але ні, він не задоволений.
Я коли ставлю автоставку, то радію якщо виграю лот. Це моя сума, в межах якої мене влаштовує купити лот і я буду радіти перемозі.
30.04, 23:35AuthorAnswer Anna_Novak
Так Покупець повинен радіти, бо виграв лот) Але ні, він не задоволений. Я коли ставлю автоставку, то радію якщо виграю лот. Це моя сума, в межах якої мене влаштовує купити лот і я буду радіти перемозі.
Будь ласка не лукавте) Ви адміністратор і враховуючи за 3000 днів кількість угод  суддячи по Вашому рейтингу зробили десятки тисяч покупок)))))Це сарказм якщо що))


 Стосовно моєї радості, Я не люблю коли мене обдурюють. Ви як адміністратор мабуть ще маєте змогу бачити автоставки покупців)
30.04, 23:50AdministratorAnswer olegki
Ні, розмір автоставки прихований від усіх під час торгів, це один із принципів чесної торгівлі по відношенню до усіх.
03.05, 14:17Answer Anna_Novak
так він не прихований, ми ж тут обговорюємо що продавец просто бере і на закінченні торгів починае знижувати бліц, щоб знайти максимум автоставки
це дає змогу продавцю виявити значення автоставки
Answers: 2
30.04, 23:37AuthorAnswer Anna_Novak
Так Покупець повинен радіти, бо виграв лот) Але ні, він не задоволений. Я коли ставлю автоставку, то радію якщо виграю лот. Це моя сума, в межах якої мене влаштовує купити лот і я буду радіти перемозі.
Автоставка та бліц не повинні взаємодіяти, тоді не буде таких ситуацій
30.04, 23:55AdministratorAnswer olegki
Будуть , бо буде ще більше тем, чому лот не мій.
Answers: 1
Answers: 2
01.05, 08:15Answer olegki
Я правильно розумію, що бліц спрацював ДО закінчення терміну торгів? А продавець кулька разів його зменшував на останніх хвилинах? Якщо так, то це неправильно, звичайно - вище я писав про справедливість спрацювання ПІСЛЯ закінчення торгів, коли точно відомо, що більше ніхто нічого не поставив, а автоставка виявилася вищою за бліц.
03.05, 00:10AuthorAnswer Docadept
Так, ви все вірно зрозуміли. Продавець двічі раз зменшив бліц. Другий раз вгадав. Бо бліц дорівнював автоставці. Якби він поставив бліц 7500. То також лот закрився б одразу. Бо моя авто ставка 7777
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 2
01.05, 08:17Answer Docadept
Якщо ви встановили автоставку 7777 грн, значить, ви були готові заплатити стільки, вірно ж? Несправедливо це відчувається тільки тому, що не було нікого, хто б вас перебив - розумію, але такі правила. В мене було ще дивніше - у вас хоча б бліц можна було побачити, а я торугвався за річ з прихованим резервом, який випадково вгадав - і система автоматом закрила лот за мною, хоча торги не дійшли і до половини суми резерву. Тобто, я поставив автоставку 350 грн, торги дійшли до 170 грн, а купив я лот за 350)))
У Вас було не "дивніше" - Ви описали свій випадок, який є ідентичним випадку автора теми. Він також не бачив бліц. У тому то і справа.
01.05, 10:25Answer LOGOTYPE18
Зовсім не ідентичний, в моєму випадку був прихований резерв, а у автора теми - бліц. Моя автоставка спрацювала після закінчення торгів, а у автора теми - до їх закінчення. Автор теми бачив бліци, які продавець ставив до того, лише останній не побачив, який спрацював, я так зрозумів.
01.05, 10:35Answer Docadept
Зрозуміло. Щось я недобачив, що у Вашому випадку був резерв. Оцей прихований резерв, як на мене, заслуговує окремого обговорення. Але, все одно це товкти воду у ступі. Ну, побачимо.
Answers: 4
01.05, 13:42AuthorAnswer Docadept
Зовсім не ідентичний, в моєму випадку був прихований резерв, а у автора теми - бліц. Моя автоставка спрацювала після закінчення торгів, а у автора теми - до їх закінчення. Автор теми бачив бліци, які продавець ставив до того, лише останній не побачив, який спрацював, я так зрозумів.
Бліца ніякого не було. Ще для Вас кажу. Бліц встановили по ходу діла. І так як в мене вже була автоставка, Воно бліцануло автоматично.
01.05, 16:31Answer olegki
Я розумію, що бліцу з початку не було, я відповідав, показуючи різницю ситуацій - в моїй це було спрацювання по прихованому резерву, а в вашій - спрацювання по бліцу, в цьому сенсі він "був".
Answers: 1
Answers: 2
Answers: 1
Answers: 2
30.04, 19:51
Должно быть не так. Тут все просто. Администрации выгодно продать лот как можно дороже и получить комиссию как можно выше, а на пользователей ей совершенно "фиолетово". По нормальной логике у продавца должна быть возможность при выставлении лота указать стартовую стоимость и блиц и  он должен иметь возможность менять эти цифры до первой ставки. После появления первой ставки эти параметры должны быть статичны. Так работают многие мировые площадки, для примера ebay, там после первой ставки блиц цена вообще пропадает и идут торги.
У нас же прописали совершенно не "дуракоустойчивую" логику для алгоритма автоставки и блица. Первое - они ни как не защищают пользователей от банальной опечатки. Как пример, цена лота 9000 гривен по текущей ставке, пользователь ставит авто 20000, а продавец хочет поставить блиц 200000, но не пробивает один 0 и срабатывает авто. Продавец явно на это не рассчитывал. Такая же ситуация может быть и с покупателем, когда он добавит по ошибке одну лишнюю цифру. Вы можете сказать, что нужно быть внимательнее и сами виноваты, но поймите, что не все сидят за экранами в комфортных условиях, многие торгуются со смартфонов, где интрефейс не особо... 
Кроме того, такой функционал дает возможность продавцам читить и экспериментировать с блицем на последних минутах что бы ловить покупателей на авто, чем многие и пользуются. И конечно продавцы не будут жаловаться, а аукцион получит больше комиссии. 
По нормальному можно было бы сделать вариант как я написал в начале, либо добавить форму запрос т.е. если срабатывает блиц по авто ставке, то задать покупателю вопрос готов ли он купить лот по блицу, либо отменить авто ставку и продолжить торги с реальными пользователями. Это было бы юзер френли решение.
30.04, 19:55Answer Bang85
А якщо в ході торгів продавець погоджується продати дешевше ніж встановлений при старті бліц? Чому його зміна має бути проблемою? Може справа в уважності а не в функції?
30.04, 20:04Answer Kamneeshka
А якщо в ході торгів продавець погоджується продати дешевше ніж встановлений при старті бліц? Чому його зміна має бути проблемою? Може справа в уважності а не в функції?
Тогда предупредите пользователя авто ставка которого бы сработала о том, что он имеет возможность купить по блицу. Вопрос внимательности тое важен, но хороший разработчик должен застраховать пользователя от опечаток, особенно когда речь идет о цифрах.
Answers: 0
30.04, 22:29AuthorAnswer Kamneeshka
А якщо в ході торгів продавець погоджується продати дешевше ніж встановлений при старті бліц? Чому його зміна має бути проблемою? Може справа в уважності а не в функції?
Значить зробити так, якщо ПРОДАВЕЦЬ не проти продати дешевше, то думаю і покупець не буде проти купити дешевше. В сторону зменшення тоді залишити.Але не в сторону збільшення. В моєму випадку це пройшло за 4 хв до кінця, саме в той час коли в останні 5 хв йде актив. Ну це так немає бути
01.05, 20:40Answer olegki
Так у вашому випадку було якраз зменшення бліца)
Answers: 8
Answers: 1
01.05, 12:20Answer Kamneeshka
А якщо в ході торгів продавець погоджується продати дешевше ніж встановлений при старті бліц? Чому його зміна має бути проблемою? Може справа в уважності а не в функції?
Почекайте - а Ви не переплутали бліц і резервну ціну? Хіба сама по собі наявність бліц-ціни робить неможливим покупку лота на момент завершення торгів по меншій ціні? Навіщо Продавцю знижувати бліц-ціну, якщо є ставка на яку він згоден - вона і так вже є, треба просто дочекатися кінця торгів, тим більше, що можуть і ще бути більші ставки.
01.05, 13:44AuthorAnswer LOGOTYPE18
Почекайте - а Ви не переплутали бліц і резервну ціну? Хіба сама по собі наявність бліц-ціни робить неможливим покупку лота на момент завершення торгів по меншій ціні? Навіщо Продавцю знижувати бліц-ціну, якщо є ставка на яку він згоден - вона і так вже є, треба просто дочекатися кінця торгів, тим більше, що можуть і ще бути більші ставки.
Ще раз. НЕ було ніякої бліц ціни. Коли залишалось 4 хвилини. Лідирувала ставка 7001. Продавець зрозумів, що актив пропав, але розумів, що є автоставка. І почав встановлювати вищий бліц. Спочатку зробив 8000, не прокатило. Потім поставив 7777 і вгадав.
02.05, 10:07Answer olegki
Яка, на Вашу думку, вирогідність вгадати ціну у 7777 не бачачи автоставку? Чи продавець має змогу бачити автоставки покупців?
02.05, 23:24AuthorAnswer Ri057
Маленька вірогідність. Продавець з великим рейтингом міг бачити автоставку, якщо співпрацює з адміністрацією. Але нюанс в тому, що до того я ставив 5555, потім 6666, потім 7777. Якщо два попередні кроки він вловив логічний зміст,то просто догадався
Answers: 2
Answers: 1
Answers: 3
Answers: 1
30.04, 22:22
Очень интересно получается...
То есть, если я, как продавец, наблюдаю за торгами по своему лоту, и вижу борьбу потенциальных покупателей, где один постоянно перебивает другого автоставкой, и в определенный момент борьба прекращается, а у автоставки явно еще есть запас... Осталось только не переборщить с хотелкой, и шлепнуть на последних секундах блиц. 
Такого однозначно не должно быть.
30.04, 22:37AuthorAnswer genaps
Очень интересно получается... То есть, если я, как продавец, наблюдаю за торгами по своему лоту, и вижу борьбу потенциальных покупателей, где один постоянно перебивает другого автоставкой, и в определенный момент борьба прекращается, а у автоставки явно еще есть запас... Осталось только не переборщить с хотелкой, и шлепнуть на последних секундах блиц.  Такого однозначно не должно быть.
Божечки з язика зняли те, що я казав вище декілька хвилин тому)
Answers: 0
30.04, 22:42AuthorAnswer genaps
Очень интересно получается... То есть, если я, как продавец, наблюдаю за торгами по своему лоту, и вижу борьбу потенциальных покупателей, где один постоянно перебивает другого автоставкой, и в определенный момент борьба прекращается, а у автоставки явно еще есть запас... Осталось только не переборщить с хотелкой, и шлепнуть на последних секундах блиц.  Такого однозначно не должно быть.
Доречі продавець в моєму лоті так і зробив) Спочатку 8000 тисяч поставив, не прокатило. Потім трішечки понизив і вгадав) 
з "Хотелкой" можна і переборщувати) ви одразу побачите продався лот чи ні, якщо не продався знижуєте) головне вкластись в 5хв)
30.04, 23:06AdministratorAnswer olegki
право Продавця встановити Бліц, Ваше право не ставити автоставку.
Чекаємо на Ваше рішення по угоді. 

Торги завершилися, не треба затягувати угоду. Не будете завершувати, то напишіть про це Продавцеві, будь ласка.
30.04, 23:56AuthorAnswer Anna_Novak
право Продавця встановити Бліц, Ваше право не ставити автоставку. Чекаємо на Ваше рішення по угоді.  Торги завершилися, не треба затягувати угоду. Не будете завершувати, то напишіть про це Продавцеві, будь ласка.
Я про право продавця не кажу. Автоставка та бліц просто немають взаємодіяти. Автоставка створена для змагань з учасниками лоту, а автоматичний бліц. Тому бліц і є відокремленою синьою клавішею . Угоду не затягую. В чаті вирішимо
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 2
30.04, 23:54Administrator
Але зрозуміло, що Продавці дуже занадто використовують можливість встановлення Бліц-ціни, як і деякі Покупці , які під час активних торгів просять її встановити. В подальшому ми це врахуємо в функціоналі Бліц-ціни.
01.05, 01:07AuthorAnswer Anna_Novak
Але зрозуміло, що Продавці дуже занадто використовують можливість встановлення Бліц-ціни, як і деякі Покупці , які під час активних торгів просять її встановити. В подальшому ми це врахуємо в функціоналі Бліц-ціни.
Окей, без питань) ми живемо в 21 столітті. В темі як бачите думки в кожного розходяться. Хтось як і я обурений, а комусь справді підходить. Так можливо тоді додати індивідуальні налаштування. Щоб кожен користувач зміг зайти в свої налаштування та обрати.  Я наприклад для себе точно не хочу, щоб моя автоставка взаємодіяла з бліцом. І якщо б хтось таким чином бліцом забрав. Я би не був проти.
Answers: 0
Answers: 1
01.05, 02:20
Вітаю всіх. Может я чего то не понял из выше прочитаного , но не проще ли запретить ставить блиц (это к програмистам) за эти пять минут или десять до окончания торгов ? Тогда продавец уже не сможет УГАДЫВАТЬ с блицем. С УВ.
01.05, 02:36AuthorAnswer olegmylavko777
Вітаю всіх. Может я чего то не понял из выше прочитаного , но не проще ли запретить ставить блиц (это к програмистам) за эти пять минут или десять до окончания торгов ? Тогда продавец уже не сможет УГАДЫВАТЬ с блицем. С УВ.
Доброрї ночі. І це також варіант. Хоча б за 5 хв, коли вже йдуть активні торги. Адже ці хвилини точно не вирішать  в плані швидшої покупки лота) Коли до кінця тиждень, 5 днів, доба, то ще ок.
Answers: 0
Answers: 1
01.05, 06:59
Топикстартер, вспомните пожалуйста  просто на секунду про законы формальной логики.  А если бы кто-то перебил ставку и поставил 7778 и купил в итоге? Была бы эта тема? Цену вы для себя поставили сами. Совпадения - очень частая вещь. Сочетания цифр 111,222,333 etc очень часто в торгах присутствует, такова видимо человеческая природа. + учтите что аукцион обоюдоострое оружие, если опытный грамотный продавец с задатками умения простого анализа ситуации, то вообще интересно. Я буду так делать например теперь. Не вижу ничего ни для кого страшного или нечестного.
01.05, 07:22Answer TFMsale
Доброе утро. Может теперь , после данной темы , на дорогие лоты при автоставке  ставить разные цифры и пусть " математики" угадывают. С УВ.
01.05, 07:37Answer olegmylavko777
Доброе утро. Может теперь , после данной темы , на дорогие лоты при автоставке  ставить разные цифры и пусть " математики" угадывают. С УВ.
Доброе утро. Почему бы нет? Автоставка тоже корректируется же. Много раз её уменьшал  в 1,5-2 раза  и лот выигрывал. Не видел чтобы продавцы темы с обидой на меня создавали.
01.05, 13:46AuthorAnswer TFMsale
Доброе утро. Почему бы нет? Автоставка тоже корректируется же. Много раз её уменьшал  в 1,5-2 раза  и лот выигрывал. Не видел чтобы продавцы темы с обидой на меня создавали.
ну виходить тепер можна розуміючи, що є автоставка підбивати бліцом ціну. При цьому ніяк не ризикуючи
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
01.05, 08:41
Напишу очень иносказательно, практически как в басне))) -  забавно и немножко даже грустно было почитать дискуссию Курицы и Лисицы о "справедливости" процесса съедения Курицы Лисицей.))) Конечно мнения разделяются - Куры будут за свою куриную "справедливость", Лисицы - за свою "лисью".)) Если кого-то напрягает такая аналогия - ну, пусть будет Ягнёнка и Волка.))
Кстати, интересно бы было послушать дискуссию "о справедливости" между Курицей и Червяком.))
Учитывая, что я чисто по уму, по логике и по вот этой утопической "справедливости" в разрезе данной темы всё же на стороне Курицы - если чувствуете себя, как писал автор темы "обманутым", старайтесь пореже делать автоставки или не делать их вовсе. Иначе, ваши чувства будут повторяться регулярно.))
Modified by author 01.05, 08:43
01.05, 13:49AuthorAnswer LOGOTYPE18
Напишу очень иносказательно, практически как в басне))) -  забавно и немножко даже грустно было почитать дискуссию Курицы и Лисицы о "справедливости" процесса съедения Курицы Лисицей.))) Конечно мнения разделяются - Куры будут за свою куриную "справедливость", Лисицы - за свою "лисью".)) Если кого-то напрягает такая аналогия - ну, пусть будет Ягнёнка и Волка.)) Кстати, интересно бы было послушать дискуссию "о справедливости" между Курицей и Червяком.)) Учитывая, что я чисто по уму, по логике и по вот этой утопической "справедливости" в разрезе данной темы всё же на стороне Курицы - если чувствуете себя, как писал автор темы "обманутым", старайтесь пореже делать автоставки или не делать их вовсе. Иначе, ваши чувства будут повторяться регулярно.))
Я Вас розумію. Я не знав, що таке взагалі можливо. Що бліц та автоставка взаємодіють.  Якщо на початку лота умовно. Продавець поставить бліц 1000,я автоставку 1001 то зрозуміло, що не логічно мені навіть цю автоставку ставити і мабуть воно бліцане. Але правила такі, що бліц можна встановлювати в будь який час. Ставлячи автоставку, я і подумати не міг, що в процесі можуть поставити бліц, який дорівнює моїй автоставці.
Answers: 0
Answers: 1
01.05, 08:55
Кстати - приношу благодарность автору темы за раскрытие для меня неизвестного. До этой темы я искренне считал, что Блиц-цена срабатывает только в том случае, если Покупатель осознанно  кликнет и выберет покупку по Блиц-цене. Оказывается нет - есть ещё и такой способ удовлетворения мечты Покупателя!)) Так сказать автоматически на все ваши гроши!))
01.05, 10:55Answer LOGOTYPE18
Кстати - приношу благодарность автору темы за раскрытие для меня неизвестного. До этой темы я искренне считал, что Блиц-цена срабатывает только в том случае, если Покупатель осознанно  кликнет и выберет покупку по Блиц-цене. Оказывается нет - есть ещё и такой способ удовлетворения мечты Покупателя!)) Так сказать автоматически на все ваши гроши!))
Ви знаєте, інколи це дуже зручно. Поясню. Роблю я автоставку, наприклад 1000 грн (а поточна ціна лише 500), якщо продавець поставить бліц 1000, і моя автоставка спрацює - я буду задоволена безмежно, бо автоставки роблю лише ті, які готова підтвердити оплатою. А інколи доводиться і підвищувати автоставку (і не раз), бо поточу перебиває інший покупець. Отже як на мене - це вигідно) Висновок - не треба робити автоставок, якщо не готовий викупити лот за ціною автоставки.
01.05, 11:51Answer Safely
Звичайно,  є свої плюси в цьому. Основний мінус, що багато хто, я в тому числі, також як і автор теми вважали, що ця автоставка для торгу з іншими Покупцями. І коли виходить, що кінцеві ставки на момент завершення торгів були на багато сотень нижчими, причому остання була особисто твоя і ти міг би придбати цей лот, то виникає певне незадоволення. Тим паче, що Продавець може в самому кінці "відстріляти" методом ряду спроб ось цю найвищу автоставку. Особисто я за прозорість з боку контрагентів. Є бліц-ціна - так вкажи її. Є резерв - постав у вигляді того ж Robot, а не роби прихованим сам факт його наявності і інколи десятки Покупців торгуються, витрачають свій час, свої емоції, радіє хтось, що виграв, а в кінці випливає, що нічого не виграв, бо не досягло резерву, про який ніхто не знав. Наводить на думки, що Продавці в більш привілейованих умовах, а Покупець з усіх сторін огороджений.) Особисто я коли виступаю в ролі Продавця керуюсь саме тими принципами, на які вказав, більше того - ставлю ту ціну, яку вважаю для себе нормальною без усяких прихованих сюрпризів.
Modified by author 01.05, 11:53
Answers: 0
01.05, 14:03AuthorAnswer Safely
Ви знаєте, інколи це дуже зручно. Поясню. Роблю я автоставку, наприклад 1000 грн (а поточна ціна лише 500), якщо продавець поставить бліц 1000, і моя автоставка спрацює - я буду задоволена безмежно, бо автоставки роблю лише ті, які готова підтвердити оплатою. А інколи доводиться і підвищувати автоставку (і не раз), бо поточу перебиває інший покупець. Отже як на мене - це вигідно) Висновок - не треба робити автоставок, якщо не готовий викупити лот за ціною автоставки.
Для чого тоді робити автоставку?) Робіть одразу цю ставку, якщо готові купити)
Answers: 0
Answers: 2
01.05, 13:51AuthorAnswer LOGOTYPE18
Кстати - приношу благодарность автору темы за раскрытие для меня неизвестного. До этой темы я искренне считал, что Блиц-цена срабатывает только в том случае, если Покупатель осознанно  кликнет и выберет покупку по Блиц-цене. Оказывается нет - есть ещё и такой способ удовлетворения мечты Покупателя!)) Так сказать автоматически на все ваши гроши!))
Будь ласка, можна на чужих помилках вчитись. Але задоволення мрії тут більше для продавця) Треба тепер сидіти і клікати вручну.Продавець вчинив хитро і підступно. Коли побачив, що активність спала. Почав встановлювати цей бліц в останні 4 хв)
Answers: 0
Answers: 2
01.05, 10:58
Коллекционирование - хобби не для бедных - которые делают ставки..на приобретение...
А вот продавцы - бывают и бедные...
Кода им мозги парят ...покупатели....
Думаю у вас в холодильнике не так покупая всякое тут...
01.05, 11:19Technical serviceAnswer tonkiy
Якщо ви продовжите до кожного свого коментаря додавати картинку яка ніяк не привʼязана до суті бесіди - вам буде обмежена можливість додавати зображення до коментарів
Answers: 0
Answers: 1
01.05, 11:15Technical service
Проблема полягає виключно в тому, що покупець ставить авто ставки за які не збирається купувати лоти!
01.05, 13:05Answer dr-zdberg
Взагалі-то проблема зовсім не в цьому, прочитайте уважно тему та коментарі, будь ласка. Проблема в тому, що є діра для нечесних продавців, що можуть методом підбору бліцу "виторгувати" з покупця більше, ніж його остання ставка. А те, що покупець поставив автоставку якусь, по якій готовий купити - так то автоставка для торгів з іншими покупцями, а не с продавцем. Для торгу з продавцем існує резерв та другий шанс.
01.05, 15:55Technical serviceAnswer Docadept
а давайте подивимося на цю проблему під таким кутом: покупець свідомо встановлює неадекватну автоставку тіки заради того, щоб перебивати зацікавлених осіб!
01.05, 16:35AuthorAnswer dr-zdberg
а давайте подивимося на цю проблему під таким кутом: покупець свідомо встановлює неадекватну автоставку тіки заради того, щоб перебивати зацікавлених осіб!
Чому це ? Я її роблю, щоб вручну не перебивати автоставку. З запасом, розуміючи, що є +- ринкова ціна. Можна втулити мільйон, знаючи, що є ринкова, і ти в будь якому випадку виграєш. Але в даному випадку автоставка адекватна. Але автоставка в який раз повторюю на торги, а не на бліц
01.05, 16:43Technical serviceAnswer olegki
проблема полягає в тому, що компʼютер не може визначити адекватну ви зробили автоставку чи ні... бо компʼютер не може визначити ваш стан, ваше відношення до предмету, ваші бажання тощо...
тому будемо покладатися на розуміння того факту, що покупець, встановлюючи будь яку автоставку перебуває в адекватному стані і відпвідає за свої вчинки! керуючись цим фактом - якщо ви встановили автоставку - будьте готові викупити предмет по встановлені вами ціні
01.05, 17:41AuthorAnswer dr-zdberg
проблема полягає в тому, що компʼютер не може визначити адекватну ви зробили автоставку чи ні... бо компʼютер не може визначити ваш стан, ваше відношення до предмету, ваші бажання тощо... тому будемо покладатися на розуміння того факту, що покупець, встановлюючи будь яку автоставку перебуває в адекватному стані і відпвідає за свої вчинки! керуючись цим фактом - якщо ви встановили автоставку - будьте готові викупити предмет по встановлені вами ціні
Ви чуєте тільки себе? Бліц і автоставка немають взаємодіяти. Бліц не повинен необмежену кількість раз корегуватись під час активних торгів. Прикладів наведено купа. Почитайте будь ласка. І якщо ви технічна служба, то краще на майбутнє зберіться з колегами і перегляньте цей момент...


На аукціоні є таке поняття в розділі "Повідомити" як "Підозра в розгоні лота, шахрайство", так ось такий бліц, саме і слугує розгону лота та шахрайству
Answers: 2
01.05, 20:47Answer dr-zdberg
Чому ж неадекватну? Він же був готовий заплатити щонайменше 7001 грн, то ви вже наговорюєте на покупця, це неконструктивна розмова. Питання в тому, що дії продавця спонукали заплатити більше, ніж очікувалося від торгів, і одне діло, коли бліц був встановлений заздалегідь таким, і зовсім інше, коли продавець починає його змінювати в останні хвилини торгів. Так, це може бути просто бажання розігріти покупців - може, хтось купить трохи дорожче, ніж максимальна ставка, але ж цього зовсім не очікує покупець с автоставкою, бо він в цей момент торгується з іншими покупцями, а не з продавцем. Я вже писав вище, коли наступає час торгів з продавцем - коли є прихований резерв, вищий за автоставку, та коли з'являється другий шанс. Все.
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 1
01.05, 14:05AuthorAnswer dr-zdberg
Проблема полягає виключно в тому, що покупець ставить авто ставки за які не збирається купувати лоти!
Так який сенс в автоставці тоді? Вона для того, щоб змагатись з учасниками. Я писав, що якщо б мене перебили до тієї ставки, це б не обурило. А от цим хитросраким бліцом, обурює. Ви дійсно не розумієте чи прикидуєтесь? Якщо не розумієте, то не робіть автоставку) ставте одразу максимальну ціну за яку готові купити) І торги тоді взагалі втратять свій шарм та смак
01.05, 15:50Technical serviceAnswer olegki
сенс в тому, що ви визначаєте ціну, за яку готові придбати предмет і система автоматично торгується замість вас!
якщо ви встановлюєте автоставку з задумом просто перебивати, можливо дійсно зацікавлену людину, то чим ви краще за (як ви виразилися) "хитросракого" продавця?
01.05, 16:39AuthorAnswer dr-zdberg
сенс в тому, що ви визначаєте ціну, за яку готові придбати предмет і система автоматично торгується замість вас! якщо ви встановлюєте автоставку з задумом просто перебивати, можливо дійсно зацікавлену людину, то чим ви краще за (як ви виразилися) "хитросракого" продавця?
система торгується з учасниками. Якби інший учасник не ставив автоставку, то і я б не ставив. Ми б нажимали кожен крок вручну. Як це було колись. Сенс мені клацати покроково, знаючи, що там автомат стоїть?
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
01.05, 14:22Answer dr-zdberg
Ничего подобного. Участвуя в аукционе многие хотят купить именно по последней ставке с реальным игроком т.к. эта цифра отображает стоимость лота на текущий момент, а не переплачивать за блиц, который срабатывает при совпадение с авто. Блиц отображает хотелку продавца. Возможно бы покупатель и дошел бы ставками до этой цены в ходе торгов, но какой смысл переплачивать если это аукцион. Вы намешали функционала, который дает одним игрокам плюсы, а вторым минусы и при этом логика аукциона теряется. По нормальным делам блиц должен быть не изменный с момента выставления, еще лучше если после первых ставок блиц цена пропадет и пойдут обычные торги. И дайте возможность продавцам закрывать лоты с активными ставками при условии уплаты комиссии, тогда продавец если захочет продать по блицу просто перевыставит лот, а вы получите свои комиссионные со снятия. ИМХО!
01.05, 15:02AuthorAnswer Bang85
Ничего подобного. Участвуя в аукционе многие хотят купить именно по последней ставке с реальным игроком т.к. эта цифра отображает стоимость лота на текущий момент, а не переплачивать за блиц, который срабатывает при совпадение с авто. Блиц отображает хотелку продавца. Возможно бы покупатель и дошел бы ставками до этой цены в ходе торгов, но какой смысл переплачивать если это аукцион. Вы намешали функционала, который дает одним игрокам плюсы, а вторым минусы и при этом логика аукциона теряется. По нормальным делам блиц должен быть не изменный с момента выставления, еще лучше если после первых ставок блиц цена пропадет и пойдут обычные торги. И дайте возможность продавцам закрывать лоты с активными ставками при условии уплаты комиссии, тогда продавец если захочет продать по блицу просто перевыставит лот, а вы получите свои комиссионные со снятия. ИМХО!
Адекватні люди мене розуміють. А деякі як бачите включають "розумників" раз поставив - значить готовий цю ціну заплатити. Виграв лот по ціні, якій хотів. Радій
01.05, 15:51Answer olegki
Підтримую, що потрібні певні зміни.
Зараз доводиться автоставкою перебивати ставки інших учасників і коли вже бачу, що я лідер торгів зменшую суму автоставки до поточної ціни лоту +1 гривня. Убезпечуючи себе від таких казусів. Одного разу теж потрапив на такий нюанс, що викликало обурення.
Answers: 0
Answers: 1
01.05, 15:49Technical serviceAnswer Bang85
почитайте уважно пояснення що таке автоставка, можливо це допоможе вам усвідомити суть цього функціоналу
01.05, 16:38AuthorAnswer dr-zdberg
почитайте уважно пояснення що таке автоставка, можливо це допоможе вам усвідомити суть цього функціоналу
Всі вже прочитали. Але автоставка немає діяти з бліцом, от і вся історія. Бліц немає корегуватись чи встановлюватись під час активних торгів. Що таке активні торги. Коли двоє та більше учасників змагаються.
Answers: 4
Answers: 1
Answers: 2
Answers: 3
01.05, 11:26
У продавца бинго. Это как найти банковскую карту и ввести код в терминале, а он совпал и карта с деньгами, не заблокирована. Потом доказывать банку, что никому не говорил код и др в таком ключе. Очень похоже. А автоставка могла быть и 7776 и тоже совпасть с вероятностью...?
01.05, 13:07Answer SULLEN
Якщо б не співпала 7777, продавець міг поставити 7555 чи 7333 - і все одно отримав бі більше, ніж остання ставка покупця в 7001 грн.
Answers: 0
01.05, 14:06AuthorAnswer SULLEN
У продавца бинго. Это как найти банковскую карту и ввести код в терминале, а он совпал и карта с деньгами, не заблокирована. Потом доказывать банку, что никому не говорил код и др в таком ключе. Очень похоже. А автоставка могла быть и 7776 и тоже совпасть с вероятностью...?
я до того ставив 6666, потім 7777. Продавець побачив цей алгоритм і спробував. Але суть ж не в цьому)
01.05, 20:49Answer olegki
Та зрозуміло, що ви ставили, як ставили, а тут вам "допомогли" виграти.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 2
01.05, 12:52
Все дуже просто вирішується. При активних ставках покупців заборонити змінювати або встановлювати бліц ціну. Якщо продавець має намір продати по бліц ціні, то нехай вирішує це до ставок по лоту.
01.05, 13:10Answer YuliyaI
Це вже обговорювали у сусідний темі, так буде незручно, бо є ситуації, коли у лоті є резерв, до нього не дійшли у торгах, але хтось запропонував ціну, яка продавцю піжходить - тоді він зніме резерв, поставить бліц і всі будут задоволені. А щоб не було так, як у автора теми, потрібно заборонити ставити та змінювати резерв, наприклад, починаючи з 10 останніх хвалин торгів - і до їх кінця, бо потім час може подовджуватися по 5 хвилин.
01.05, 14:06AuthorAnswer Docadept
Це вже обговорювали у сусідний темі, так буде незручно, бо є ситуації, коли у лоті є резерв, до нього не дійшли у торгах, але хтось запропонував ціну, яка продавцю піжходить - тоді він зніме резерв, поставить бліц і всі будут задоволені. А щоб не було так, як у автора теми, потрібно заборонити ставити та змінювати резерв, наприклад, починаючи з 10 останніх хвалин торгів - і до їх кінця, бо потім час може подовджуватися по 5 хвилин.
Саме так
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
01.05, 14:14Adept
в мене таке теж було. я був лідером на 1780 грн. але моя автоставка була 2900 грн. продавець почав на останніх хв ставити бліц понижаючи його 3500 - 3400-3300-3000-2900 і я міг виграти цей товар за 1780 грн ( бо мене ніхто не перебивав а получаеться я купив його за 2900 )
01.05, 14:23Answer Jcars
Тоді, вважаю, що правильним рішенням буде не автоматичне підтвердження покупки по бліц ціні, а повідомлення покупцю, що продавець встановив бліц ціну, яка дорівнює або менша за його автоставку. Покупець прийматиме рішення про покупку по бліцу і матиме змогу зробити це в ручному режимі. Якщо встигне...)))
01.05, 16:36AuthorAnswer YuliyaI
Тоді, вважаю, що правильним рішенням буде не автоматичне підтвердження покупки по бліц ціні, а повідомлення покупцю, що продавець встановив бліц ціну, яка дорівнює або менша за його автоставку. Покупець прийматиме рішення про покупку по бліцу і матиме змогу зробити це в ручному режимі. Якщо встигне...)))
повідомлення вискакує про бліц в коментарях. Але ти його не встигаєш навіть побачити. Якщо твоя автоставка вища або дорівнює бліц ціні, воно його моментально приймає
Answers: 0
Answers: 1
01.05, 16:36AuthorAnswer Jcars
в мене таке теж було. я був лідером на 1780 грн. але моя автоставка була 2900 грн. продавець почав на останніх хв ставити бліц понижаючи його 3500 - 3400-3300-3000-2900 і я міг виграти цей товар за 1780 грн ( бо мене ніхто не перебивав а получаеться я купив його за 2900 )
Аналогічна моя ситуація) міг за 7001 виграти) а хитрий продавець скористався )
Answers: 0
Answers: 2
01.05, 16:59
В мене була ситуація, що "розвів" так покупця на 1250 грн. Його ставка була 1750, а я встановив бліц 3000 і торги автоматично завершились. Правда ніяких претензій не було і я не знаю яка була його автоставка.
Answers: 0
01.05, 19:20Adept
також в мене був такий випадок. появився лот. початкова ціна 550 грн. до закінчення 6 днів. думаю ...нормально понаблюдаю, а там поставлю, та вже прицілився десь на 1500 грн вигравати. зранку просипаешся - продано по блищу за 750 грн.  а за коментар - давай по блищу за 600 куплю, то вообще треба банити. як шакали шукають лоха!!!! но саме важливе - який же продавець тугий коли ему предлагають бліц- то це для его мав бути сигналом- шо ніяких бліці вообще дуже думати не треба ! товар вже востребован. так як було с моделькою Москвича. коли знайомий виставив с 350 грн. а думав ну може хоть 500-600 наторгуе. а продав 20-30 т грн. хоча перший коментар був помилково озвучений - дам 10 000 грн по бліцу))))) це його і поправило шо не грабе вестися на цю байду с бліцами
01.05, 20:58AuthorAnswer Jcars
також в мене був такий випадок. появився лот. початкова ціна 550 грн. до закінчення 6 днів. думаю ...нормально понаблюдаю, а там поставлю, та вже прицілився десь на 1500 грн вигравати. зранку просипаешся - продано по блищу за 750 грн.  а за коментар - давай по блищу за 600 куплю, то вообще треба банити. як шакали шукають лоха!!!! но саме важливе - який же продавець тугий коли ему предлагають бліц- то це для его мав бути сигналом- шо ніяких бліці вообще дуже думати не треба ! товар вже востребован. так як було с моделькою Москвича. коли знайомий виставив с 350 грн. а думав ну може хоть 500-600 наторгуе. а продав 20-30 т грн. хоча перший коментар був помилково озвучений - дам 10 000 грн по бліцу))))) це його і поправило шо не грабе вестися на цю байду с бліцами
бачите, І така сторона медалі
Answers: 0
Answers: 1
01.05, 19:23Adept
я думаю шо варто було би зробити наприклад якщо вже єсть ставка - то неможливо редагувати ні бліц. ні стартову . а тільки при завершені ( ну або недосягнутий резерв)
Answers: 0
01.05, 20:20
Все логично. Блиц до первой ставки, после блиц пропадает и идут торги, если резерв не достигнут, то появляется функция второй шанс на сутки и ответственно блиц. Т.к. ставки нет возможности в этот период ставить, то продавец может менять блиц как ему вздумается, а не ловить на авто в конце торгов.
Answers: 0
01.05, 21:03Author
Шановне панство. Чим більше думаю про цю ситуацію, тим більше розумію, скільки дирок в цьому правилі з бліцом. Поясню на прикладі.
Я от іноді переглядаю цікаві для себе лоти. І бачу, що до його закінчення наприклад від 5 днів. Я собі в замітки ставлю нагадування дату, та число. Потім в день закінчення мені пищить телефон, я заходжу і починаю в останні 5 хв торгуватись. В принципі як і було з цим лотом). А виходить, що теоретично можливо таке. Що хтось в коментарі напише, поставте бліц такий куплю вже недає мені такої можливості. І я автоматично за цей лот не можу боротись.
Цим правилом з бліцом, зроблено посміховисько з аукціоном. Бліц не те, що редагувати має бути можна. Справді  Бліц повинен пропадатись після 1-ї активної ставки!
Answers: 0
01.05, 21:24
Почитал топик и я вообще в шоке, и администрация еще спорит и утверждает что это нормально, это же прямой развод покупателей на деньги.

На аукционе без автоставок торговаться нереально так как шаг везде 1 грн, логично что что бы не повышать цену по 1 грн что бы перебить ставки другого покупателя все делают автоставку.

Но как это вообще отноится с желанию продавца просто сбить лишние деньги с покупателя?
Да, я тоже ставлю автоставки больше реальной стоимости лота, если мне он нравится. Но это не значит что я в 100% случаев собираюсь его купить за эту цену, я хочу купить по минимальной цене, если меня никто не перебил какое право аукцион имеет навязывать цену?

И так на ауционе качество всего продаваемого упало за пару лет, так теперь уже какие то совсем сомнительные методы появляются
01.05, 21:28AuthorAnswer zel_25b
Почитал топик и я вообще в шоке, и администрация еще спорит и утверждает что это нормально, это же прямой развод покупателей на деньги. На аукционе без автоставок торговаться нереально так как шаг везде 1 грн, логично что что бы не повышать цену по 1 грн что бы перебить ставки другого покупателя все делают автоставку. Но как это вообще отноится с желанию продавца просто сбить лишние деньги с покупателя? Да, я тоже ставлю автоставки больше реальной стоимости лота, если мне он нравится. Но это не значит что я в 100% случаев собираюсь его купить за эту цену, я хочу купить по минимальной цене, если меня никто не перебил какое право аукцион имеет навязывать цену? И так на ауционе качество всего продаваемого упало за пару лет, так теперь уже какие то совсем сомнительные методы появляются
Бачите. Чистий сюр, в страшні часи живемо) Мені здається, адміністратори розуміють, що це їх баг. Та не можуть цього визнати ніяк.
01.05, 21:30Answer olegki
аукціон наш кудись зовсім не туди починає йти
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
01.05, 21:28
Просто правила процитирую, по правилам нужно нажать на кнопку что бы купить за Блиц цену.
В принципе в таких случаях нужно и аппелировать к правилам, что раз покупатель не нажимал на кнопку, то по блиц цене он не покупал лот.

11.2. Бліц-ціна – це максимальна ціна, за яку Продавець відразу готовий віддати предмет, не очікуючи закінчення торгів. Натиснув кнопку «Купити зараз» Користувач автоматично призначається Переможцем торгів і стає Покупцем лота за Бліц-ціною. Встановлення, зміна і зняття Бліц-ціни – це права Продавця, якими він можемо скористатися в будь-який момент торгів (до моменту натискання Користувачем кнопки «Купити зараз»).
Answers: 0
01.05, 21:33
Это раньше выходит продавцам нужно было создавать клоны что бы разводить покупателей на деньги, потом разделы про клоны закрыли на форуме, потом и форум закрыли и сделали тут площадку

А теперь вот эта блиц цена полностью делает клоноводство ненужным - главное подловить покупателя который не знает про ноу-хао аукциона, и лот можно "разогнать" со своего же аккаунта продавца, просто понижая цену

Чем понижение блиц цены отличается от клоноводства когда покупатель создавал аккуанты и накидывал по 1-2 грн пытаясь найти максимум автоставки?
Хотя может это и была причина имплементации блиц цены в таком виде
01.05, 22:09AuthorAnswer zel_25b
Это раньше выходит продавцам нужно было создавать клоны что бы разводить покупателей на деньги, потом разделы про клоны закрыли на форуме, потом и форум закрыли и сделали тут площадку А теперь вот эта блиц цена полностью делает клоноводство ненужным - главное подловить покупателя который не знает про ноу-хао аукциона, и лот можно "разогнать" со своего же аккаунта продавца, просто понижая цену Чем понижение блиц цены отличается от клоноводства когда покупатель создавал аккуанты и накидывал по 1-2 грн пытаясь найти максимум автоставки? Хотя может это и была причина имплементации блиц цены в таком виде
Саме так все. І як Ви думаєте який резульатт? Заставляють в чаті з продавцем платити саме цю суму.
02.05, 10:59Answer olegki
а навіщо робити автоставку, за яку не готові купити лот? Не користуйтеся цією опцією і все. Сидіть і робіть по одній гривні. Багатьом покупцям ця опція підходить. Бо у кожної медалі дві сторони! Я коли роблю автоставку, я можу купити по цій ціні тут і зараз, а не чекати, коли там по 1 гривні будуть перебивати пару годин. Тобто якщо я ставлю автоставку і вона буде миттєво прийнята як бліц ціна - то я тільки за.
02.05, 11:41Answer Safely
а навіщо робити автоставку, за яку не готові купити лот? Не користуйтеся цією опцією і все. Сидіть і робіть по одній гривні. Багатьом покупцям ця опція підходить. Бо у кожної медалі дві сторони! Я коли роблю автоставку, я можу купити по цій ціні тут і зараз, а не чекати, коли там по 1 гривні будуть перебивати пару годин. Тобто якщо я ставлю автоставку і вона буде миттєво прийнята як бліц ціна - то я тільки за.
Ідеальна відповідь. Аплодую.
Answers: 0
02.05, 12:04Answer Safely
Тут питання тонше, ніж формальна логіка, бо люди - не роботи, і є таке поняття, як користувацький досвід. Він може бути позитивним - і тоді користувач частіше заходить на ресурс, а може бути негативним - і саме в цьому випадку він явно не приємний, а такий собі сюрприз-сюрприз.
Answers: 0
02.05, 19:16AuthorAnswer Safely
Ви такий "розумний". Не ставте тоді автоставку) Старт одна гривня наприклад. Одразу лупіть максимальну ціну 10 000(умовно це максимальна ціна за яку ви готові купити лот) якщо переб'є хтось, значить не Ваш лот)
Answers: 0
Answers: 3
02.05, 12:14Answer olegki
Саме так все. І як Ви думаєте який резульатт? Заставляють в чаті з продавцем платити саме цю суму.
Доброго дня.
Читаю, і не розумію в чому проблема.


Кожен покупець хоче придбати лот по найнижчій ціні. І при цьому використовує всі схеми: ставки в останні 5хв, купівля товару виставленого з 1грн, навіть в деяких випадках за 1грн, тому, що продавець забув і за резерв і за бліц. Ну я вже мовчу, про заниження ціни при виставленні "на розсуд". А також флуди в коментарях.


Кожен продавець бажає продати за найвищою ціною. І при цьому використовує всі дієві методи. На розсуд, викидає посилання з іноземних ресурсів, там де найвижча ціна, постійно старається тримати тему з верху списку. Додаткові фото гарної якості, або у випадку, що потрібно щось приховати, фото поганої якості (((. Всі можливі опції на ресурсі "Резервна ціна", навіть блокує Робота, тому що покупці ж люблять торгуватися з живими покупцями, а на робота реагують як на часник вампіри. Хоча в більшості випадків резерв адекватний. Але ж всі бажають 1грн. Бліц ціна також використовується повним обсягом. А в більшості випадків вона працює на покупця "хитрого перекупа", який в процесі буде її пропонувати безліч раз, щоб увірвати ласий шматок до закінчення торгів. Всі ж інші покупці навели будильники на бе 10хв до закінчення торгів, щоб накидати по 1грн 5-6годин. Але лот буде куплений за пів ціни за 15хв до закінчення по бліц, тому що продавець не знав всіх нюансів торгів в останні 5хв.


Що має бути в голові ставлячи автоставку 1 міліон? І Ви вважаєте що маючи можливість продати за цю суму продавець, не скористається цією можливістью, за допомогою Бліц ціни, чи гарного товарища?
Як він дізнається, що є автоставка. відповідь інтуіція, бажання продати за максимальну ціну і уважність, томужо авто ставка перебиває в ту саму секунду опонентів.


Цікаво, якби Вас ніхто не перебив би, опонент, Робот, не спрацювала Бліц, тому що продавець вперше виставив не читаючи правил з 1грн. І ви купили б цей лот за 1грн. Ви б доплатили продавцю 7000грн?
Як би Ви поступили б?
З повагою до Вас і форумчан.
02.05, 19:20AuthorAnswer Malickivadim
Ви трішки забуваєтесь. Це аукціон, де йдуть торги. Автоставка створена для зручності. Якщо б продавець виставив дорогий лот і продав його не читаючи правил за 1 грн. Цей лот би просто закрився) Це як поставити неадекватний крок. Наприклад старт з однієї гривні, а наступна ставка 10 001. ЩЕ РАЗ наголошую. Це аукціон, де є адреналін, де йде боротьба між учасниками. Як ви все вище написали. Коли ставлять з однієї гривні, хочуть привенути увагу та заохотити до боротьби.
Answers: 0
02.05, 21:37Answer Malickivadim
Доброго дня. Читаю, і не розумію в чому проблема. Кожен покупець хоче придбати лот по найнижчій ціні. І при цьому використовує всі схеми: ставки в останні 5хв, купівля товару виставленого з 1грн, навіть в деяких випадках за 1грн, тому, що продавець забув і за резерв і за бліц. Ну я вже мовчу, про заниження ціни при виставленні "на розсуд". А також флуди в коментарях. Кожен продавець бажає продати за найвищою ціною. І при цьому використовує всі дієві методи. На розсуд, викидає посилання з іноземних ресурсів, там де найвижча ціна, постійно старається тримати тему з верху списку. Додаткові фото гарної якості, або у випадку, що потрібно щось приховати, фото поганої якості (((. Всі можливі опції на ресурсі "Резервна ціна", навіть блокує Робота, тому що покупці ж люблять торгуватися з живими покупцями, а на робота реагують як на часник вампіри. Хоча в більшості випадків резерв адекватний. Але ж всі бажають 1грн. Бліц ціна також використовується повним обсягом. А в більшості випадків вона працює на покупця "хитрого перекупа", який в процесі буде її пропонувати безліч раз, щоб увірвати ласий шматок до закінчення торгів. Всі ж інші покупці навели будильники на бе 10хв до закінчення торгів, щоб накидати по 1грн 5-6годин. Але лот буде куплений за пів ціни за 15хв до закінчення по бліц, тому що продавець не знав всіх нюансів торгів в останні 5хв. Що має бути в голові ставлячи автоставку 1 міліон? І Ви вважаєте що маючи можливість продати за цю суму продавець, не скористається цією можливістью, за допомогою Бліц ціни, чи гарного товарища? Як він дізнається, що є автоставка. відповідь інтуіція, бажання продати за максимальну ціну і уважність, томужо авто ставка перебиває в ту саму секунду опонентів. Цікаво, якби Вас ніхто не перебив би, опонент, Робот, не спрацювала Бліц, тому що продавець вперше виставив не читаючи правил з 1грн. І ви купили б цей лот за 1грн. Ви б доплатили продавцю 7000грн? Як би Ви поступили б? З повагою до Вас і форумчан.
Добрий вечір. Трошки не по темі. А як будуть йти торги по лоту з резервом якщо заблокувати робота?
02.05, 23:30AuthorAnswer TFMsale
По закінченню торгів написано буде, що лот не досягнув резервної ціни.
03.05, 12:40Answer olegki
По закінченню торгів написано буде, що лот не досягнув резервної ціни.
Дякую.
Answers: 2
Answers: 2
Answers: 2
Answers: 1
02.05, 12:27
Мне никто не доплачивал...
Когда резерв забыл поставить-  прлходилось отсылать проданное за 1 грн....
Покупатель был доволен...гешефтом...
....известный вариант покупки за 1 грн...
А вдруг...забыл резерв...
Ща то же самое...
Забыл резерв поставить - значит уйдет за 2 грн...
...реалии которые были со дня появления ресурса...
С ув
02.05, 12:36Answer tonkiy
Ось Вам і відповідь:
Всі методи гарні і в покупців і в продавців.
Але завжди до торгів потрібно підходити з урахуванням усіх ризиків. І автоставка одна із них. Ви були готові заплатити 7777, продавець був готовий продати за таку ціну, булаб можливість за 8888, і він би цим також скористався. Немає різниці з ким ви торгувалися з Людиною, чи Ботом (робот), чи його родичем з іншої області.
Попит породжує пропозицію.
З повагою Вадим.
02.05, 19:22AuthorAnswer Malickivadim
тоді дуже проста Вам відповідь. Не торгуйтесь НІКОЛИ. Одразу без автоставки лупіть максимальну яку готові дати.
Answers: 0
Answers: 1
02.05, 12:37Answer tonkiy
Відповідь Вам, але думав що відповідаю власнику цієї теми.
З повагою до Вас.
Answers: 0
Answers: 3
02.05, 13:12
Быва и наоборот...
Если лот 1000 грн +
И продавец промахнулся с резервом или подпорками и я выиграл за 5 грн   ...то
Лот оплачиваю и дарю его сразу продавцу ...лоханувшимуся...
С пожеланиями на внимательность при выставлении лотов...
Зависит от воспитанности с обеих сторон...
Десь так...
И не один раз такое...
Тому и досье в голове на каждого по поступкам
03.05, 12:49Answer tonkiy
Ничё себе какой Вы!)) С Вами приятно иметь дело Продавцам.)) Можно даже тему создать куда недобравшие денег (во всяком случае - как им кажется) Продавцы будут скидывать ссылки на лоты, за которые можно будет всем желающим и сочувствующим им доплатить.) Как-то Вам везёт на такого типа Продавцов. Я, в последнее время в сфере своего интереса чаще вижу дикие цены, безумные резервы и блицы, которые всплывают как Второй шанс и в несколько раз превышающие максимальные ставки.))
Modified by author 03.05, 12:51
Answers: 0
Answers: 1
02.05, 14:15
тема скатилась с обсуждения мошенничества продавцов с понижением блиц цены
в обсуждение как продацы хотели заработать на азарте покупателей выставляя с 1 гривны но у них не вышло из-за своих же ошибок - например выставлять один и тот же лот три года с резервом в х5 от рыночной цены что все уже забили следить за торгами, и тут забыть поставить резерв

да, сочувствую

но тема про то что понижение блиц цены это фактически узаконенное клоноводство, даже лучше клоноводства
02.05, 14:28Answer zel_25b
Всё правильно - пошли рассуждения бедных Продавцов, которые, видите ли, поставили лот с 1 гривны и забыли бедные резерв поставить, чем и воспользовались подлые Покупатели.
А у меня вопрос - а на фига ты бедный ставишь с 1 гривны и потом резерв ставишь? Особенно, если это резерв не в виде Робота, а скрытый? Так может ставьте сразу начальную цену ту, которую считаете для себя нормальной?!!)) Или это так прикольно, чтобы куча людей тратила своё время, копейки и т.д., а потом оказывалось, что никто не выиграл, потому что не достигнута цена скрытого резерва, о существовании которого никто и не знал?
А по этому конкретному вопросу темы уже всё прожевали и все понимают, что правильно если блиц цена либо сразу открытая и всем видно, что за эту сумму можно купить сразу.  Либо хрен с ним уже со скрытой, но которая, как минимум,  не может тогда быть изменена после первой ставки. А в идеале - если автоставка превышает или попадает в эту скрытую блиц-цену, Покупатель должен получать об этом оповещение и делать подтверждение того, что будет покупать по этой "скрытой" блиц-цене.
Modified by author 02.05, 14:29
02.05, 19:23AuthorAnswer LOGOTYPE18
краще і не скажеш) Люди забувають, що це торги)  Де цікавіше поборотись з реальними учасниками, а автоставка просто зручність
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
02.05, 14:20
Зато клоноводов станет поменьше
Что и нужно было....
02.05, 14:35Answer tonkiy
Это в смысле, что станет поменьше "незаконных" клонов продавцов. потому что их функционал может "законно" выполнять сам Продавец?)
Answers: 0
Answers: 1
02.05, 15:37
В курсе что такое клон?
Клон будет гореть красной лампочкой
Как происходит привязка к акку?
Продавец сам использует функционал ресурса по полной...
Тут 10 акков на подпорки не надо...
Answers: 0
02.05, 15:46
Вот именно - законно...
Для продавца " одиночки" без договорняка...
Так и должно быть...
Answers: 0
02.05, 15:57
Виртуально написано - лот продан...
Но по факту он остается в те х же руках..
Только по кругу годами ходит...
Проверено годами уже...
02.05, 19:23AuthorAnswer tonkiy
ні, монета завтра вже буде в мене
Answers: 0
03.05, 00:18AuthorAnswer tonkiy
Ой, не одразу зрозумів. Що ви не про мій лот мали на увазі. Але те, що ви кажете, мабуть часто трапляється
Answers: 0
Answers: 2
02.05, 17:59
Почитал. Пришёл к любопытному выводу. Имея доступ к изменению цены во время аукциона, продавец легко может превратить аукцион в казино. Ощущения игры с роботом присутствовало не раз.
Answers: 0
02.05, 22:39
Дякую автору за тему. Не знав, що таке можливо. Буду обережніше ставити автоставки.
02.05, 23:33AuthorAnswer Petro207
Будь ласка. Особливо в останні 5 хв, побачили, що вас не перебивають, активні, краще удаляйте автоставку. Або не робіть широкий захват. Але навіть при цьому, коли у вас є бажання купити лот, на бліц може попастись ваш опонент)
Answers: 0
02.05, 23:36AuthorAnswer Petro207
Або ще краще. Поставлять лот цікавий для Вас, який маєте намір купити. До завершення 10 днів. Старт з 1 грн, бліца немає. Ви собі поставили в нагадування. І тут продавцю прикортить продати лот швидше. Він виставить бліц на 5 день. Ви заходите згідно нагадування на 10 день в час закінчення. А лот вже проданий)
Answers: 0
Answers: 2
03.05, 02:53Author
Так чітко ВСЕ розписано і НІ СЛОВА ПРО БЛІЦ)
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
03.05, 18:02
Дякую ТС за тему,  не думав що при покупці лоту плачу ціну продавця, а не аукціонну(ринкову). Питання до Адміністрації ресурсу аукціону, якщо два учасника поставили автоставки : 1 - 10 тис.грн.  в 20:00 годин, а 2- 15 тис .грн. в 21:00 , бліц в 22:00  знизив продавець до 12 тис. Хто отримає лот?  (тут "аукціон" просто слово )
03.05, 20:47AuthorAnswer semizgangu
Не дуже зрозуміло про приклад. Якщо в одну секунду автоставки постввлять? І той ж момент знизять бліц ціну?
Answers: 0
04.05, 13:17Answer semizgangu
Звичайно, що виграє другий - його автоставка в 15 000 переб'є автоставку першого покупця в 10 000 - станет 10 001, а потім, коли продавець встановить бліц у 12 000, він одразу ж "погаситься" автоставкою, і лот буде продано за 12 000 - це те, що сталося з автором теми.
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 0
03.05, 18:43
Тут все переформатиовалось в инструмент зарабатывания денег.
Answers: 0
Answers: 1
03.05, 20:21
Згоден з автором, що ніякого встановлення бліцу під час активних торгів не може бути. Торгувався за лот в якому ніякого бліцу не було. У мене була лідируюча ставка. Прийшов інший юзер в коментарі з пропозицією бліц, коли і як він відбувся я взнав вже по факту продажу з повідомлення в месенджері про продаж лоту по бліцу. Це безглуздя, я міг би дати більшу суму за нього, але про встановлення бліцу повідомлення не було, прийшло вже по факту продажу. Виходить, що коли йде якийсь договірнячок між продавцем і можливо знайомим покупцем, треба сидіти цілодобово і пялитись в монітор, аби встигнути побачити встановлення бліцу?? Маразм.
03.05, 20:49AuthorAnswer Metalicon
Згоден з автором, що ніякого встановлення бліцу під час активних торгів не може бути. Торгувався за лот в якому ніякого бліцу не було. У мене була лідируюча ставка. Прийшов інший юзер в коментарі з пропозицією бліц, коли і як він відбувся я взнав вже по факту продажу з повідомлення в месенджері про продаж лоту по бліцу. Це безглуздя, я міг би дати більшу суму за нього, але про встановлення бліцу повідомлення не було, прийшло вже по факту продажу. Виходить, що коли йде якийсь договірнячок між продавцем і можливо знайомим покупцем, треба сидіти цілодобово і пялитись в монітор, аби встигнути побачити встановлення бліцу?? Маразм.
Бачите, є депутати в нашій країні. А є адміністратори )
03.05, 20:57Answer olegki
Бачите, є депутати в нашій країні. А є адміністратори )
ну бо тут своя окрема "країна"... я розумію, свій монастир, блаблабла. але логіка де? в моєму випадку втратили всі: я, бо не купив, продавець і аукціон, бо отримали менше, ніж я готовий був дати в чесних торгах. виграв один хитродупий. от за нього всі і порадіємо.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
03.05, 21:17
Когда-то давно блиц цена уже была тут, но ее убрали из функционала с формулировкой, что многие продавцы не знают цену своих лотов и продаю их по блицу за копейки, а не добросовестные покупатели этим пользуются. Не дословно конечно, то смысл был именно такой. Поправьте если я не прав. Через несколько лет этот функционал вернули снова и завязали его с автоставкой.
Answers: 0
03.05, 21:34
Шановна адміністрація!
Схоже, більшість підтримує ідею заборони зміни бліцу.
Чи то після першої ставки, чи у останні 5 хв.
Хіба це не показник, що потрібен фікс у алгоритм роботи сайту?
Дайте будь ласка вашу відповідь на цей інцидент.
Ми ж йдемо до демократії, чи не так?
04.05, 03:27AuthorAnswer ra_miros
Адміністрації як бачимо головне урвати свою комісію…
Answers: 0
04.05, 11:51AdministratorAnswer ra_miros
Давно написали, що ми зробили свої висновки.
04.05, 12:41Answer Anna_Novak
Давно написали, що ми зробили свої висновки.
Уточніть будь ласка, що малося на увазі - ось це від технічної служби?
dr-zdberg28801.05, 16:43Техническая службаОтвет olegki
проблема полягає в тому, що компʼютер не може визначити адекватну ви зробили автоставку чи ні... бо компʼютер не може визначити ваш стан, ваше відношення до предмету, ваші бажання тощо...
тому будемо покладатися на розуміння того факту, що покупець, встановлюючи будь яку автоставку перебуває в адекватному стані і відпвідає за свої вчинки! керуючись цим фактом - якщо ви встановили автоставку - будьте готові викупити предмет по встановлені вами ціні
Modified by author 04.05, 12:42
Answers: 0
04.05, 13:20Answer Bang85
Скоріш за все, висновок - все залишається, як було, бо це ще треба логіку ускладнювати, а проблемних угод не так багато, щоб хвилюватися, просто модератор скаже покупцю оплатити і все.
Answers: 1
04.05, 13:38AdministratorAnswer Bang85
Слідкуйте за новинами, будь ласка. Як все зробимо - обов'язково буде новина в Кабінеті)
04.05, 14:24AuthorAnswer Anna_Novak
Слідкуйте за новинами, будь ласка. Як все зробимо - обов'язково буде новина в Кабінеті)
Ви можете ще опитування серед людей зробити. Щоб зрозуміти, як краще і логічно подавляючій більшості
Answers: 1
Answers: 2
04.05, 13:28AuthorAnswer Anna_Novak
І які ж висновки? Зобовʼязання оплатити? Ви подивіться наприклад на аукціон авто. Де також є авто ставки. І такого як корегування бліц ціни там немає. Це ж неадекватно. І ви ВСІ це розумієте.
Answers: 0
Answers: 3
Answers: 2
04.05, 16:18
Добрий день. Підкажіть будь ласка, продавці з яким рейтингом, можуть бачити, авто ставку покупця, а з яким ні?
Answers: 0
04.05, 16:47AdministratorAnswer Yriigrom
Продавці не бачать автоставки Покупців.
04.05, 21:50AuthorAnswer Anna_Novak
Продавці не бачать автоставки Покупців.
Чим мій коментар порушив правила віоліті? Я ж не стверджував, а припустив. Як ви тоді поясните, що продавець лоту 5 коп 1970, вгадав бліц ціну?
04.05, 22:30Answer olegki
Бачу, що Ви затятий матеріаліст... не романтик... В чудо-чудне, диво-дивне - зовсім не вірите?)
04.05, 22:53AuthorAnswer LOGOTYPE18
Бачу, що Ви затятий матеріаліст... не романтик... В чудо-чудне, диво-дивне - зовсім не вірите?)
Вірю, але це немає стосуватись коштів)
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 2
Answers: 0
05.05, 08:15
Бліц ціна, як початкова мета, на аукціонах світу створювалася для того, щоб створити пропозицію придбати товар (предмет) за визначеною ціною для тих, хто визнає, що озвучена цінова пропозиція є цілком прийнятною вартістю предмета. Із впливом часу виявилось, що за товар з озвученою бліц ціною торги йдуть краще. Це пов'язано з тим, що покупці бачать максимальну суму угоди (це рівноцінно розкриттю ціни резерву). Лоти з розкритою ціною резерву у вигляді бліц ціни викликають більшу зацікавленість, ніж лоти, де вона скоріш за все прихована.
Тепер поговоримо про автоставки. 
Покупець з перевагою в 1 гривню тут вважається остаточним переможцем. В цьому випадку автоставка може призвести до суттєвих перевитрат бюджету, тому особисто я таким ніколи не користуюся. В такому випадку існують певні правила та принципи здійснення покупок, і їх просто слід дотримуватися.
Всім вдалих торгів і гарного дня, з пов.
05.05, 11:03AuthorAnswer aeq8
Бліц ціна, як початкова мета, на аукціонах світу створювалася для того, щоб створити пропозицію придбати товар (предмет) за визначеною ціною для тих, хто визнає, що озвучена цінова пропозиція є цілком прийнятною вартістю предмета. Із впливом часу виявилось, що за товар з озвученою бліц ціною торги йдуть краще. Це пов'язано з тим, що покупці бачать максимальну суму угоди (це рівноцінно розкриттю ціни резерву). Лоти з розкритою ціною резерву у вигляді бліц ціни викликають більшу зацікавленість, ніж лоти, де вона скоріш за все прихована. Тепер поговоримо про автоставки.  Покупець з перевагою в 1 гривню тут вважається остаточним переможцем. В цьому випадку автоставка може призвести до суттєвих перевитрат бюджету, тому особисто я таким ніколи не користуюся. В такому випадку існують певні правила та принципи здійснення покупок, і їх просто слід дотримуватися. Всім вдалих торгів і гарного дня, з пов.
Противоречите самі собі. «Покупець з перевагою в 1 грн вважається переможцем» і тут же виправдовуєте взаємодію авто ставки і бліц на ціни. А також кажете, що Вас такий формат як автомат з бліц ціною не влаштовує. Тому знаючи це дотримуєтесь правила)
Answers: 0
05.05, 13:35Answer aeq8
Да, можно не пользоваться автоставкой, но тут полно не адекватных пользователей, которые делают по одной ставке в пять минут и этим продлевают аукцион на часы. Как в таком случае быть? Получается нужно втянуться в игру этого маразматика и потратить кучу свободного времени, или поставить авто и пойти заниматься своими делами, а неадекват пусть долбится с авто сколько ему влезет. Не пользоваться авто вообще не вариант.
05.05, 13:47Answer Bang85
Ну, похоже по ответам Администратора, что примут какие-то изменения по этой автоставке. Каждый и решит для себя, пользоваться или не пользоваться и когда пользоваться, если пользоваться.)
05.05, 17:22AuthorAnswer LOGOTYPE18
Ну, похоже по ответам Администратора, что примут какие-то изменения по этой автоставке. Каждый и решит для себя, пользоваться или не пользоваться и когда пользоваться, если пользоваться.)
Але тим не менше, мене змусили купувати по повній вартості.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 2
07.05, 08:32Author
Я так розумію будуть зміни по бліцу та автостанції. Але стосовно мене та інших ніяких навіть вибачень не буде. Себе відчуваю, де мені нагло залізли в кишеню.
07.05, 11:30AdministratorAnswer olegki
Ви зробили обмірковане рішення, коли зробили автоставку. Ви могли її не робити, відмінити чи відмовитися викупати лот. Ви прийняли рішення.
07.05, 17:05AuthorAnswer Anna_Novak
Ви зробили обмірковане рішення, коли зробили автоставку. Ви могли її не робити, відмінити чи відмовитися викупати лот. Ви прийняли рішення.
Ви далі продовжуєте? Вам не стидно?
Answers: 0
07.05, 17:21AuthorAnswer Anna_Novak
Ви зробили обмірковане рішення, коли зробили автоставку. Ви могли її не робити, відмінити чи відмовитися викупати лот. Ви прийняли рішення.
Відмовитись викупати лот з негативним відгуком, та комісією, яку погрожували на мене повісити?
07.05, 17:42AdministratorAnswer olegki
Це не погрози, а нагадування Правил. Ви ж коли ставили автоставку погодились з ними ще раз.
Answers: 6
Answers: 1
Answers: 2
Answers: 1
08.05, 02:32
Кроме того в правилах в пункте о блиц цене нет ни слова о взаимодействии с авто ставкой, а указано, что лот взыграет тот кто нажмет купить сейчас, а про то, что если блиц будет равен авто тоже нет ни слова. В связи с этим вопрос к администрации почему вы это не указали при описании в правилах этих функций, а требуете выполнения правил? Топик мастер молодец, что тему поднял, а то это как беспредел выглядит.  
11.2. Блиц-цена — это максимальная цена, за которую Продавец сразу готов продать предмет, не дожидаясь окончания торгов. Нажавший кнопку «Купить сейчас» Пользователь автоматически назначается Победителем торгов и становится Покупателем лота по Блиц-цене. Установка, изменение и снятие Блиц-цены — это права Продавца, которыми он можем воспользоваться в любой момент торгов (до момента нажатия Пользователем кнопки «Купить сейчас»).
08.05, 04:34AuthorAnswer Bang85
Кроме того в правилах в пункте о блиц цене нет ни слова о взаимодействии с авто ставкой, а указано, что лот взыграет тот кто нажмет купить сейчас, а про то, что если блиц будет равен авто тоже нет ни слова. В связи с этим вопрос к администрации почему вы это не указали при описании в правилах этих функций, а требуете выполнения правил? Топик мастер молодец, что тему поднял, а то это как беспредел выглядит.   11.2. Блиц-цена — это максимальная цена, за которую Продавец сразу готов продать предмет, не дожидаясь окончания торгов. Нажавший кнопку «Купить сейчас» Пользователь автоматически назначается Победителем торгов и становится Покупателем лота по Блиц-цене. Установка, изменение и снятие Блиц-цены — это права Продавца, которыми он можем воспользоваться в любой момент торгов (до момента нажатия Пользователем кнопки «Купить сейчас»).
І от скажіть. Як мені бути? Мене обманули, всі це розуміють, всі знають. І ніхто нічим не допоможе…
08.05, 15:36Answer olegki
Я бы тоже выкупил что бы не портить рейтинг, который годами зарабатывал. Админы это понимают в вашем случае и шантажируют этим. Очень не красиво т.к. в правилах ни в авто, ни в блице ничего не указано про их взаимодействие. Поострим, что ответят  по этому поводу. Аж самому интересно как можно это объяснить с точки зрения логики и здравого смысла почему они об этом в правилах не указали хотя бы.
08.05, 15:46AuthorAnswer Bang85
та гаразд вже про логіку та здоровий глузд, який на жаль відсутній. Я вже питаю де хоча б в правилах це написано, про цю взаємодію) Немає) В АВТОСТАВЦІ все чітко розписано де ні СЛОВА про БЛІЦ. І БЛІЦІ все чітко розписано де ні СЛОВА про АВТОСТАВКУ. Тому показувати нічого. Просте узаконене "шахрайство"
08.05, 16:00Answer olegki
По нормальному администрация должна вам как минимум вернуть разницу на счет аукциона т.к. им это ничего не стоит. Это виртуальные деньги, но почему-то есть уверенность, что они и этого не сделают.
08.05, 16:09AuthorAnswer Bang85
Не зроблять звісно. Який їм сенс. Розуміють, що судитись з ними за такі кошти не будуть. Але сарафане радіо, яке відштовхне багатьох користувачів, так це точно
08.05, 18:51AuthorAnswer olegki
Не зроблять звісно. Який їм сенс. Розуміють, що судитись з ними за такі кошти не будуть. Але сарафане радіо, яке відштовхне багатьох користувачів, так це точно
Перший скрін, не повністю було розкрите повідомлення
Answers: 3
08.05, 17:15Answer Bang85
А не подскажете, где именно в Правилах написано всё об автоставке? Я вот пересматривал Правила, по блиц читал, а вот об автоставке, что-то не увидел.
08.05, 18:49AuthorAnswer LOGOTYPE18
подивіться, що мені пише)) і головне не красніє навіть )
08.05, 20:08Answer olegki
Походу забрехались, а где хоть одна тема где где большинство пользователей просят так сделать? А самое главное, если так сделали, то почему не добавили в пункты правил про авто и блиц?)) Забыли))))
08.05, 20:45AuthorAnswer Bang85
Походу забрехались, а где хоть одна тема где где большинство пользователей просят так сделать? А самое главное, если так сделали, то почему не добавили в пункты правил про авто и блиц?)) Забыли))))
Ага і не знання правил - не звільняє від відповідальності) Зробив АВТОСТАВКУ ) значить готовий дати цю суму) а значить давай)
Answers: 3
Answers: 2
Answers: 1
08.05, 05:39AuthorAnswer Bang85
Не викупив б я лот. Повісили б на мене комісію, а також поставити б негативний. 
Не дивлячись на те, що висока репутація
Answers: 0
Answers: 2
08.05, 07:56
Якби зробили неможливість ставити БЛІЦ після першої ставки, то і теми не було б. І порядних користувачів ауку я думаю,це задовільнило.
08.05, 15:47AuthorAnswer manec68
Звісно. Що саме головне, продавець знаючи про цей баг, скористався цим.
Answers: 0
Answers: 1
09.05, 14:52
Походу администрация решила отмолчаться по поводу того, что этот функционал был не задекларирован в правилах.
09.05, 15:23AuthorAnswer Bang85
звісно) І на пошті попросив написати мені, де в правилах це написано. Не відповідають) . Можуть лише відповісти на кшталт, ну це ж логічно))))))
09.05, 15:46Answer olegki
Ага, логичнее некуда просто))) Автоставка, в правилах о которой написано, что она перебивает ставки покупает тебе по блицу. Может это женская логика и я ее просто не понимаю)))
Answers: 0
10.05, 01:24AuthorAnswer Bang85
Банять мої коментарі, через те, що їх обзиваю, заслуженими словами. Це ж простіше ніж виправити ситуацію.
Answers: 6
Answers: 2
Answers: 1
Answers: 1
13.05, 02:25Author
Не можу зрозуміти, за що мені і звідки летять дизлайки. Тих, хто МЕНЕ підтримав. Велика дяка. Якщо можна попрохати, компенсуйте мені ті дизлайки ЛАЙКАМИ. Адже я за весь час, був чесним, совісним, справедливим.
13.05, 19:05Author
Без поняття. Мені лише пояснюють, що так працює функціонал. Експерт Коінс Юа. Задавав йому питання. Просив висказати власну думку тут. Але він мені особисто, ось що написав.
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 0
13.05, 19:13Author
Залишається лише чекати та вірити, що в майбутньому Все виправлять. Але коли писав в техпідтримку, сказали, що зважували ВСІ за та проти. І вирішили поки залишити, як є) Тому продавці, можете користуватись цим правилом, та продавати свої лоти трішки дорожче)
Answers: 0
Answers: 1
13.05, 19:29
Он не прав когда пишите, что дырок в правилах нет, это именно в правилах дырка т.к. там не описан этот функционал. И в любом случае если это "дырка" то администрация за это должна отвечать а не прогибать пользователей следовать правилам, которые не установлены. И причем тут взлом программ, это ахинея полная.
13.05, 21:23AuthorAnswer Bang85
Он не прав когда пишите, что дырок в правилах нет, это именно в правилах дырка т.к. там не описан этот функционал. И в любом случае если это "дырка" то администрация за это должна отвечать а не прогибать пользователей следовать правилам, которые не установлены. И причем тут взлом программ, это ахинея полная.
Та в чому він може бути правий. Виляє то вліво то вправо. Йому ще й зарплату тут втричі підняли) Він робить те, що йому скажуть і буде робити навіть проти своєї волі та совісті.
Answers: 0
13.05, 23:04AuthorAnswer Bang85
Я вже їм пояснив з різних сторін. Що оцим корегуванням бліцу, вони забирають можливість отримати мені мій бажаний лот. І навів приклад. Що я поставив автоставку 5000, до кінця залишалось наприклад 3 днів. В день закінчення заходжу. А продавець вирішив поставити бліц 5001. Можливо я б також дав 5001) Але я не мав можливості цього побачити.


це їм був аргумент до того "Що якщо хочете виграти лот, ставте автоставку" але в той же час, ви не зобов'язані її робити. Але якщо не робите, майте на увазі, що продавець має право встановити бліц ціну під час активних торгів. А АВТОСТАВКА це максимальна ціна, яку ВИ готові дати. А якщо не готові, то не ставте її)))) замкнуте коло, одним словом)
Answers: 0
Answers: 2
15.05, 00:19Author
Всім дуже дякую🫶🫶🫶 Наша маленька перемога, спільними зусиллями. Тепер після активної ставки не можна корегувати бліц 🙏🙏🙏 Тяжко, але нас почули.  
Є хоч трішки на світі справедливість
15.05, 01:02Answer olegki
Не можу зрозуміти гойдалки Вашого рейтингу на форумі - за день від умовно +40 до -40?
15.05, 01:43AuthorAnswer LOGOTYPE18
Не можу зрозуміти гойдалки Вашого рейтингу на форумі - за день від умовно +40 до -40?
Сам не знаю) вже + 30. Мабуть глюк)
15.05, 08:53Answer olegki
До речі - от зараз знову навпроти майже кожного Вашого коментаря бачу, що горять червоним оці значки де пальцем донизу "не подобається". Я такого не бачив у інших темах.
До речі, Ви писав, що прийняли зміни по автоставці - що, було таке повідомлення від адміністрації? Бо тут у темі я не бачив.
15.05, 08:58Answer LOGOTYPE18
Тільки що "оновив" сторінку теми і червоне щезло. Перший раз таке бачу.
15.05, 11:46AuthorAnswer LOGOTYPE18
До речі - от зараз знову навпроти майже кожного Вашого коментаря бачу, що горять червоним оці значки де пальцем донизу "не подобається". Я такого не бачив у інших темах. До речі, Ви писав, що прийняли зміни по автоставці - що, було таке повідомлення від адміністрації? Бо тут у темі я не бачив.
Вони ще повідомлять. Але радує, що таке рішення прийнято
Answers: 2
Answers: 1
Answers: 1
15.05, 18:13Technical serviceAnswer olegki
Доброго дня. Це поки що в плануваннях. Але ми почули всі зауваження користувачів сайту.Наразі данний функціонал не введено на сайт, та знаходиться в опрацюванні. Попередньо, вам надали не вірну інформацію. Вибачте.  Сподіваємося на терпіння та розуміння.
15.05, 19:15AuthorAnswer Support.Violity
Доброго дня. Це поки що в плануваннях. Але ми почули всі зауваження користувачів сайту.Наразі данний функціонал не введено на сайт, та знаходиться в опрацюванні. Попередньо, вам надали не вірну інформацію. Вибачте.  Сподіваємося на терпіння та розуміння.
Доброго. Хм. Так, мені сказали, що ввели. А виявляється ні(((чому мене дезінформують?
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 2
18.05, 15:24Author
Всім привіт. Тепер після цієї теми, правила змінені в коректну сторону. Ви неймовірні, дякую Всім за підтримку)
Answers: 0
18.05, 18:47
Добрий вечір 
Від цієї зміни правил гірше буде і продавцям і покупцям
Якщо раніше продавець міг в любий час поставити бліц-ціни і любий покупець міг купити лот в будь-який час , не чекаючи багато часу , то зараз даже якщо Ви поставили автоставку і на кінець торгів знайдеться хтось і буде ставити по 1 гривні на кожній останній хвилині як бувало на протязі 2-5 годин поки у нього є вільний час і Ви останетесь без задуманного лоту . Бо у нього є  багато вільного часу 
З повагою
18.05, 20:11AuthorAnswer geka72
Доброго вечора!
ПОВНІСТЮ з Вами не погоджуюсь. Давайте детальніше розберемо прикладий, який Ви навели. Я поставив АВТОСТАВКУ тисячу.Покупець буде до посиніння перебивати на останній хвилині(це його право) і продовжить його на 2-5 годин. Чому я залишусь без (Задуманого?) Ви мали на увазі бажаного. Автоставка буде до 1000, якщо він її переб'є. То лот буде законно його.


1.Ці затяжні 2-5 годин грають роль? 
А давайте зворотній приклад розглянемо. Якщо продавець просто не встановить бліц ціну в будь який час? 
Що в такому випадку в нас буде? Покупець буде ставити по тій ж гривні на останній хвилині. І аукціон затягнеться на ті ж 2-5 годин, які Ви описали..




А тепер Вам приклад від мене. Який вже наводив неодноразово. Наприклад є лот: який цікавий і Вам і Мені, ну третім особам. Ми заходимо бачимо, що до кінця ще 7 днів. Ставимо ставку, ставимо собі нагадування, щоб зайти в останні 5-10 хвилин поборотись за нього.(Ми ж маємо на це право) Бо ми з самого початку бачимо, що є створений лот, немає бліц ціни, є якісь ставки. 
Так ось поставили ми(я і ВИ) собі нагадування зайти через 7 днів.


Що відбувається далі? На четвертий день, третя особа в коментар пропонує продавцю встановити бліц ціну. Продавець її встановлює, третя особа бліцує. 


Ми з вами заходимо через 7 днів, щоб поборотись за бажаний лот, а він вже закритий бліцом. Тепер риторичне питання. Хіба це справедливо по відношенню до нас з Вами? Чи ми повинні лот моніторити не те, що погодинно, а похвилинно?
Answers: 0
Yesterday, 16:12Answer geka72
Ну так правильно - не тільки той, хто поставив автоставку, а й той що має час може виграти, якщо перевищить ту автоставку.)) А в чому проблема - чому "Ви останетесь без задуманого лоту" має стосуватися тільки того, хто мав змогу поставити автоставку, але потім "не мав часу"? Ну, не мав - так і не отримав. А інший не отримав, бо забув; а ще в когось не вийшло, бо світло виключили; а ще хтось опинився неочікувано там, де не було інтернету. І що? Завжди комусь не дістанеться, хтось "останеться без...". А рішення правильне щодо змін сосовно бліц-ціни. Користувач, який ставиь автоставку не робить ніякого як хтось писав знаку Продавцю. він має право, якщо сприятливо складуться обставини, купити лот і за меншу ціну.
Yesterday, 18:46AuthorAnswer LOGOTYPE18
"Ну так правильно - не тільки той, хто поставив автоставку, а й той що має час може виграти, якщо перевищить ту автоставку.))"


Я вам чітко сказав. Коли у вас автоставка 1000. І продавець ставить ставить бліц 1000 під час торгів, а можливо покупець2 готовий 1500 дати, але він чекав кінця торгів, щоб в останні 5 хв поторгуватись. 


Ті приклади, які навели Ви, це людський фактор, забув, світло .інтернет і так далі. Але зі сторони аукціона, як платформи, повинні діяти чіткі правила, де всі в рівних умовах.


"Користувач, який ставиь автоставку не робить ніякого як хтось писав знаку Продавцю. він має право, якщо сприятливо складуться обставини, купити лот і за меншу ціну."


Не можу зрозуміти, ви раді цим змінам чи ні?
Yesterday, 21:13Answer olegki
Ну, якщо Ви не можете зрозуміти "за" чи "проти" я змін - можливо Ви не зрозуміли, що я даним своїм текстом дискутував не з Вами, і не з Вашими прикладами про 1000, а з коментарями користувача  geka72.)) Звичайно я - "за".
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 2
18.05, 21:21
Якщо Ви поставили автоставка,  і автоставка буде дорівняна або більша за поставлений продавцем бліц то виграє не 3тя особа а той хто перший поставив автоставку
І Ви не забувайте що є різні обставини і продавцям іноді треба продати свій лот раніше ніж він виставив його раніше 
Срочний від'їзд стан здоров'я і ще купа причин,
Чому Він повинен чекати поки закінчяться торги якщо йому запропонували ціну яка його задовольняє , і хто Вам не дає запропонувати свою ціну по бліц ціні
18.05, 22:15AuthorAnswer geka72
Автоставка тепер не ВЗАЄМОДІЄ з бліцом, бо це не є коректним. Почитайте уважно правила. Раніше не було коректно. 
"Якщо Ви поставили автоставка, і автоставка буде дорівняна або більша за поставлений продавцем бліц то виграє не 3тя особа а той хто перший поставив автоставку"


На прикладі: бліц встановлюється на етапі створення лоту, або до першої ставки. В такому разі, не потрібно ніякої автоставки. Якщо бліцова ставка Вас влаштовує, ставте будь ласка і забирайте лот) хто перший встиг, того і тапки) Звичайно Ви маєте право встановлюват Автоставку меншу за бліц, але потенційно Ви готові, що хтось може забрати за бліц ціну(завчасно встановлену) 


"І Ви не забувайте що є різні обставини і продавцям іноді треба продати свій лот раніше ніж він виставив його раніше
Срочний від'їзд стан здоров'я і ще купа причин,
Чому Він повинен чекати поки закінчяться торги якщо йому запропонували ціну яка його задовольняє , і хто Вам не дає запропонувати свою ціну по бліц ціні" 


Ви будь ласка не забувайте, що це не базар. А це аукціон, торги, де мають бути ЧІТКО встановлені та дотримані  правила.


Ви наводите такі цікаві приклади. 
"Срочний виїзд, стан здоров'я, і ще купа причин" 


А що в разі того, якщо ті ж причини, що Ви вище перечислили, але продавцю НІХТО не запропонував ціну, яка його задовільняє!????


А що, якщо Ваш лот, ринкова вартість якого  1000 грн, а Вам через Вашу ВАГОМУ причину, таку як, стан здоров'я, срочний виїзд, і ще купа причин потрібно продати за 10 000 і в цю ж секунду? 


Потрібно піти Вам назустріч адміністрації та закрити лот???


Нагадаю, це - аукціон. І коли продавець виставив лот, а тим паче пішли активні ставки. Лот вже не його, а майбутнього переможця. Де згідно правил продавець зобов'язаний продати.


P.S Україна третій рік у війні. Є ще таке поняття  війна-непереборна сила. Де банально може влучити ракета, окупація міста, тощо. Що ПЕРЕШКОДЖАЄ відправці лота чи можливості його покупки. Це дуже чутливі та індивідуальні ВИПАДКИ. Які можуть виходити за рамки правил, які ІНДИВІДУАЛЬНО розглядаються адміністрацією.
18.05, 23:28Answer olegki
А що, якщо Ваш лот, ринкова вартість якого 1000 грн, а Вам через Вашу ВАГОМУ причину, таку як, стан здоров'я, срочний виїзд, і ще купа причин потрібно продати за 10 000 і в цю ж секунду? 
 Шановний де я писав таке ?
Я написав що якщо покупець пропонує свою ціну а продавець ставе бліц ціну по пропозиції !!!
Yesterday, 00:41AuthorAnswer geka72
А що, якщо Ваш лот, ринкова вартість якого 1000 грн, а Вам через Вашу ВАГОМУ причину, таку як, стан здоров'я, срочний виїзд, і ще купа причин потрібно продати за 10 000 і в цю ж секунду?   Шановний де я писав таке ? Я написав що якщо покупець пропонує свою ціну а продавець ставе бліц ціну по пропозиції !!!
Шановний, я Вам приклади навів. Коли лот на активному торзі, на його отримання мають право всі учасники. Якщо покупець пропонує, то хай ставить ставку і бореться. 

Якщо продавець поставив наприклад старт з бажаної суми, наприклад 10 000 тис, і ніхто не робить ставки. Питань немає, є така опція як запропонувати свою ціну меншу. І право продавця прийняти цю ціну чи ні
Answers: 0
Yesterday, 14:52AuthorAnswer geka72
Ще нюанс в тому, що якщо покупець1 поставил автоставку наприклад 1000. А на даний момент 500 лідирує. Покупець 2 в коментар пише, поставте бліц 1000, я куплю. Продавець погоджується і ставить такий бліц. Автомат спрацює для покупця1. Хіба це не абсурд?) 
Саме суть цієї теми і була, що автоставка не повинна взаємодіяти з бліцом.
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 1
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.