ArchiWow8
ArchiWow8
1 May, 18:50

Купив за майже 15000 грн. !!! Цікаво тепер хоч 100000 грн дадуть )

Купив за майже 15000 грн. !!! Цікаво тепер хоч 100000 грн дадуть )
Topic closed

Доброго дня шановні форумчани ! 
Запрошую всіх бажаючих .

Якщо цікаво який буде результат )

Купив цей знак тут на Віоліті 

 і зараз продаю по вимушеним обставинам 
 

Messages
48
01.05, 19:17
Ой зря вы спалили сумму за которую купили, теперь вам на зло за него столько не дадут, уже замеченно))
Answers: 0
01.05, 19:42
Могу лишь констатировать то, что не следует покупать знаки, если вы в них не розбираетесь. Молчание "Ыкспэртов" не залог подлинности. Данный знак - фантазийное рукоблудие, впрочем не лишенное полета фантазии и некоторой эстетики. Бывает и более лютые варианты вроде https://violity.com/ru/112401433-kim-luchshemu-udarniku-romb-zheleznaya-doroga?utm_source=search_result&utm_medium=kim-luchshemu-udarniku-romb-zheleznaya-doroga&utm_campaign=17501uah   


Попробуйте обратится к продавцу, даже интересно чем закончится
01.05, 22:06AuthorAnswer SemenM
Дякую за участь ! Підскажіть будьласка де можна побачити оригінальний знак з якого зробили копію . Якщо це копія звісно ! Нема поки 100 %  доказів оригінальності як і підробки цього ромбу який в продажу !
Answers: 0
04.05, 18:06Answer SemenM
Могу лишь констатировать то, что не следует покупать знаки, если вы в них не розбираетесь. Молчание "Ыкспэртов" не залог подлинности. Данный знак - фантазийное рукоблудие, впрочем не лишенное полета фантазии и некоторой эстетики. Бывает и более лютые варианты вроде https://violity.com/ru/112401433-kim-luchshemu-udarniku-romb-zheleznaya-doroga?utm_source=search_result&utm_medium=kim-luchshemu-udarniku-romb-zheleznaya-doroga&utm_campaign=17501uah    Попробуйте обратится к продавцу, даже интересно чем закончится
Как по мне знак в вашей ссылке Свенсон. Хотя могу ошибаться.
09.05, 21:43Answer REMISSION
Как по мне знак в вашей ссылке Свенсон. Хотя могу ошибаться.
Знак по моей ссылке - лютая дичь, которую умудрились впарить на виолити
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 2
01.05, 22:14Answer ArchiWow8
Если вам понадобились денюжки
То идите и сбагрите в ломбард за пол цены, тоесть 50000
А нам такой фуфел не нужен
Answers: 0
02.05, 22:17Answer ArchiWow8
Просто цікаво, відправте докази що ви купували
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 1
02.05, 16:31
Попандос.
Купить подделку на Виолити можно, а вот продать - нельзя!
02.05, 23:01Answer Вовкулак
Так хтось то і продав не на ОЛХ а на ВІОЛІТІ!!!
Answers: 0
Answers: 1
02.05, 16:32
Навіщо купляти те, якщо ніколи   не бачили оригінал, навіть  на фото ???
02.05, 20:52Answer Yosipa
Навіщо купляти те, якщо ніколи   не бачили оригінал, навіть  на фото ???
А раптом він перший побачив "раритент" і за невеликий кошт!? 
Але, буває "але".🙉
03.05, 00:40Answer TerraRist
Ну якщо 15 000 - то невеликі кошти, можна брати побільше всього)
Answers: 0
03.05, 13:30Answer TerraRist
І для цього треба відповідні знання.
У лоті людина яка теж ніколи не бачила цей знак (бо його взагалі ніхто не бачив :-)) Дуже детально розписала чому він вважає його підробкою. Маючи такі знання легко розпізнавати підробку не знаючи як виглядає оригінал.
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 1
02.05, 18:29
Злые админы не дали челу заработать 10грн))
Answers: 0
02.05, 19:38
купили за 15 000 грн а хотите что бы дали 100  000 грн
Answers: 0
02.05, 22:57
А чего не закрыли лот при первой продаже?
Answers: 0
Answers: 1
02.05, 23:08
Да це питання до адміністрації Віоліті!!!! Чому допустили продажу перший раз??????? А на другий вже роздивились що підробка???? Це якось дивно!!! Відповіді звісно не буде????
03.05, 15:02Answer lenasik
Им в большинстве случаев все равно, просто я понял такую вещь, если в чем то сомневаешься, попроси создать тему для обсуждения, если и большинство сомневается, лучше отказаться от сделки
Answers: 0
Answers: 1
03.05, 08:42
Эта ситуация понятна. Но бывают и другие. Может у кого есть обратная ситуация: типа продал за пятёру, а перепродали за кучу тыщь тыдыщь.
Answers: 0
03.05, 10:30
Ну такая ситуация и у меня была, относительно недавно, купил здесь за 450 (505 с доставкой), продал (большую часть) чуть больше чем за 20 тысяч в пересчете на гривны.
03.05, 13:39Answer Stowmaster
Ну такая ситуация и у меня была, относительно недавно, купил здесь за 450 (505 с доставкой), продал (большую часть) чуть больше чем за 20 тысяч в пересчете на гривны.
Рекламная акция от Виолити???
03.05, 19:12Answer Maric1111
Нет, это не рекламная акция.  Если человек купил здесь . а потом продал за границей, то так и будет.  Конечно не все что попало. Он же и пишет   - "в пересчете на гривны". Тот кто покупает и продает  здесь же на гривны не пересчитывает.
Answers: 0
Answers: 1
03.05, 14:27Answer Stowmaster
Ну такая ситуация и у меня была, относительно недавно, купил здесь за 450 (505 с доставкой), продал (большую часть) чуть больше чем за 20 тысяч в пересчете на гривны.
Ну контрагент ТСа теж продав вигідно, впевнений що навар десь 200% 😎
Хтось купує фуфло аби впарити лоху задорого, а хтось і є тим___щасливчиком.🙆‍♂️
Answers: 0
Answers: 1
03.05, 17:10Answer Stowmaster
А что это за предмет был? Поделитесь, порадуемся за вас.
07.05, 03:52Answer OLiri
Бонистика, последняя четверть 20 века...
07.05, 08:30Answer Stowmaster
Рада за вас, за вашу удачную сделку. У меня все так (правда я не на Виолити продаю). Из последнего, вещь купила за 30 грн, а продала за 2000.
Answers: 0
Answers: 1
07.05, 04:07Answer OLiri
Вообще-то в разделе "элементы, содержащие драгметаллы" тоже иногда попадаются лоты, которые в прямых руках могут принести навар в 20 тысяч и больше, но такого процентарного навара не принесут.
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 3
Answers: 0
03.05, 18:19
Я один раз на барахолке дилдо купил и продал здесь на 500грн дороже, оказывается есть ценители 
Кому интересно то это дилдо я ещё на барахолке спиртом и хлоркой обмыл :)
Modified by author 03.05, 18:19
Answers: 0
03.05, 19:49
Ну,это надо быть ценителем...Или хорошо "знать предмет"...Не каждому дано! Слава Богу!!!
03.05, 20:00Answer Maric1111
Я ожидал от вас как от ценителя ставку в тот раз, но вы зажали деняг, а теперь вынужденны использовать кеглю)
Modified by author 03.05, 20:00
04.05, 01:24Answer PoliKati
Адресок оставите-"подвезут"...Мало-не покажется!!!
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
03.05, 22:35
Два різних значка, хоча на перший погляд схожі.
03.05, 23:37Answer Baxter556
Два різних значка, хоча на перший погляд схожі.
І фігня, що автор теми сам доводить купівлю саме того знаку. І де там людям в темі(ну ТІ, що в ТЕМІ, звісно), розібратись. Рано вам заходити глибоко в ліс,  десь по парку краще.
Answers: 0
Answers: 1
04.05, 11:20
Сума значна. Тягне на шахрайство років на чотири. Подавайте заяву якщо не вирішиться протягом тижня .
Answers: 0
06.05, 19:30Author
Дуже дякую поважному панству за інтерес до теми ! Якби там не було ... так правда так і є - я не є супер знавець але при купівлі цього ромбу більш керувався тим що як дивовижно все гармонійно в цьому знаку , мені він просто сподобався і я не нарікаю на те що він не виготовлений офіційно і не зазначений в літературі ... 
Більше мене цікавило питання хто , коли і в який період міг його виготовити ? яка ціль була для майстра ? 
Ніколи б не продавав якби зараз не потрібні булиб кошти .
З повагою.
06.05, 22:31Answer ArchiWow8
Дуже дякую поважному панству за інтерес до теми ! Якби там не було ... так правда так і є - я не є супер знавець але при купівлі цього ромбу більш керувався тим що як дивовижно все гармонійно в цьому знаку , мені він просто сподобався і я не нарікаю на те що він не виготовлений офіційно і не зазначений в літературі ...  Більше мене цікавило питання хто , коли і в який період міг його виготовити ? яка ціль була для майстра ?  Ніколи б не продавав якби зараз не потрібні булиб кошти . З повагою.
Розумію, ви банально втрапили в халепу,  до тогож втративши певну кількість коштів. Ризикнули - не фартонуло. Буває.
Answers: 0
Answers: 1
06.05, 23:45Author
Дякую за коментар ! 
TerraRist !
Ще раз повторюсь : я б не продавав данний витвір якби зараз терміново не потрібні були б кошти !
Доречі запрошую вас на мій аукціон , розпродаю по трохи все що маю ! З 1 грн. без резерву .
З повагою
Answers: 0
11.05, 15:48
это так называемый рукоблуд, фантазийный предмет, на любителя.
Answers: 0
11.05, 22:13Author
Даний ромб виявився кіношною бутафорією !!! Добре що це вияснили під час торгів ! Учасник хотів купити за 60000 грн.А за 7000 купив той хто знав що купляє саме кіношну бутафорію і це добре .
Всяке буває на аукціоні !
Всім бажаю вдалих торгів і будьте обережні 
З повагою .
11.05, 22:33Answer ArchiWow8
Я думаю  этот предмет снова скоро появиться в продаже в сопровождении такой же ереси , флуда и бреда, как и в этот раз .
Answers: 0
11.05, 23:37Answer ArchiWow8
Даний ромб виявився кіношною бутафорією !!! Добре що це вияснили під час торгів ! Учасник хотів купити за 60000 грн.А за 7000 купив той хто знав що купляє саме кіношну бутафорію і це добре . Всяке буває на аукціоні ! Всім бажаю вдалих торгів і будьте обережні  З повагою .
Підтвердите свої слова? Вимагаю надати назву "кіно"фільму, без назви фільму і скріну з тим знаком, - заява ,м'яко, фуфло.
Answers: 0
Answers: 2
11.05, 22:31
Не выдумывайте. Ваши бредни уже надоели. Это не киношная бутафория, а фантазийный предмет сделанный в расчете на богатого лоха.
Answers: 0
Topic closed
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.