UKR78UKR
UKR78UKR
2 May, 00:38

Відпралення лотів з паперу

Відпралення лотів з паперу
Topic closed

Вітаю.Шановні користувачі хочу почути Вашу думку с приводу відправлення лотів друкованої продукції Новою Поштою,фото,наклейки,вкладиші,документи.На сайті віоліті я є і продавцем і покупцем.Я недавно придбав лот наклейок,замовив лот накладним платежем,в замовленні я чітко вказав продавцеві щоб лот був відправлений як документи вартістю 55 грн.Коли я пішов отримувати лот сума була дещо завишена а саме на 43 грн.Доставка лота була 98 грн.цей лот міг поміститися в маленький ювелірний пакетик,або в четверту частину конверта.Мені сказали що лот був відправлений як сувенірна продукція,звичайно я лот не отримав і вирішив добиватися справедливості в чаті де присутній і модератор.Модератор запросив докази що вартість такого лота повинна складати 55 грн,в доказ я скинув скан ТТН своїх відправлень 5 шт за неділю де всі мої відправлення з ціною за доставку 55 грн.Мені також покупці перед відправленням просять відправити лот як документи з вартістю 55 грн і я так і відправляю,мене і просити не треба.бо коли вартість доставки буде 98 грн то хто взагалі буде тут щось купляти.Я отримую от 5-10 лотів з паперу за 1 неділю якби я платив 98 грн за доставку то переплатив би 300 грн за воздух,я б напевне взагалі б нічого не купував.я запропонував продавцеві зменшити накладний на 43 грн через гарячу лінію.він цього не робить так як побачив до себе росположення модератора.Я хочу справедливості і покінчити з завищеними цінами за доставку.Хочу почути кожного хто що думає з цього приводу?Як з цим боротися?Скільки Ви платите за доставку данної продукції?Чи платили б Ви 98 грн за такі лоти?Можливо хтось щось запропонує.Буду вдячний в сим за відповідь.Вибачаюся за помилки в тексті.На перед всим Дякую.

Messages
1
02.05, 23:58Author
Дякую Ви дуже мені допомогли,не вже так важко висловити свою думку з приводу даної теми?
Answers: 0
Topic closed
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.