Akidonec
Akidonec
2 May, 17:13

Нагрудний Ювілейний знак КГБ Грузії

Нагрудний Ювілейний знак КГБ Грузії
Доброї години. Знак на оцінку та передпродажне обговорення.
Щит з срібла, присутні два клейма. Зірка та рукоятка меча із золота, на рукояті стоїть проба 585. Вага знака 22.9 грам. Висота 6 см., ширина 3.2 см.
Якщо у Вас є якась інформація про цей знак, прошу поділитись.
Також цікавить його вартість.
Дякую за Вашу увагу та коментарі.

Messages
9
02.05, 22:05AuthorAnswer друг ромео
фэнтэзи..но автор старался.
Вітаю, Вважаєте що це копія а не оригінал? Можна більш розгорнуту відповідь? Дякую за увагу.
Answers: 0
Answers: 1
03.05, 07:05Adept
Вітаю! Офіційно в Правилах таврування в СРСР 585-я проба була відсутня. Вона з'явилася в 1994 році. І в даному випадку це ні до чого не зобов'язуючІ цифри - на клеймі відсутня інформація про країну, де була проведена пробірування і пробірному управлінні яке несе відповідальність за достовірність пробірування. Клейма срібла, наскільки можна розглянути на фото - "пустушки", імітація клейм. Немає чіткого зображення пробірного клейма ні виробника виробу. Тобто даний виріб має неофіційне походження, яке не пройшло законне пробування, що переслідується за законом. Як варіант виріб виготовлено в приватному порядку, на особисте замовлення в кустарній майстерні або робився для подальшого продажу в колекційних колах. Так що підказали вам правильно.
03.05, 18:28AuthorAnswer Владимир Мизин
Вітаю! Офіційно в Правилах таврування в СРСР 585-я проба була відсутня. Вона з'явилася в 1994 році. І в даному випадку це ні до чого не зобов'язуючІ цифри - на клеймі відсутня інформація про країну, де була проведена пробірування і пробірному управлінні яке несе відповідальність за достовірність пробірування. Клейма срібла, наскільки можна розглянути на фото - "пустушки", імітація клейм. Немає чіткого зображення пробірного клейма ні виробника виробу. Тобто даний виріб має неофіційне походження, яке не пройшло законне пробування, що переслідується за законом. Як варіант виріб виготовлено в приватному порядку, на особисте замовлення в кустарній майстерні або робився для подальшого продажу в колекційних колах. Так що підказали вам правильно.
Вітаю. Дякую за розгорнуту відповідь. Але виникли питання, якщо можете то допоможіть.
Клейма на щиті не пусті, там є написи, але настільки маленькі що я не можу зрозуміти чи то букви чи цифри. Нажаль надати фото з більшим збільшенням не можу
1. Знайшов інформацію на одному форумі що знак  видавався в 90-ті роки при Шеварднадзе, були як номерні так і без номерів, тираж до 50 шт. Це може бути правдою?
2. Десь можна подивитись чи взагалі існував такий офіційний знак в структурах Грузії?
Якщо офіційно такий не видавали то чи міг комітет замовити в приватному порядку такий знак і нагородити своїх співробітників? Без номерів та документів.
3. Перевірив знак примітивним методом за допомогою йоду.
Всі деталі знаку вступили в реакцію, фото додаю
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
03.05, 19:32Adept
Питання не в тому, золото і срібло це, а в тому, що оригінальний, офіційно випущений знак ніколи не матиме ось такі неофіційні клейма. Це питання престижу країни. Клейма на знаку повинні бути чіткими і нести повну інформацію про виробника, пробі дорогоцінного металу, найменуванні пробірного управління проставившого пробу.
03.05, 19:43AuthorAnswer Владимир Мизин
Зрозумів. І ще 2 питання на завершення прошу.
Такий знак офіційно випускався, це десь можна подивитись?
Чи можна оцінити вартість такого "Знаку" як у мене?
Answers: 0
Answers: 1
03.05, 20:30Adept
В даному випадку ніякої офіційною інформацією не володію. Міркування тільки з приводу клейм. Трохи погугливши в інтернеті знайшов два посилання, але без конкретики. Неможливо розглянути клейма і не факт, що ці знаки оригінальні. А інформація про нібито 50 нагороджених просто спонукає до дій з виготовлення копій.
https://sammler.ru/index.php?/topic/67781-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA-%C2%AB%D0%BF%D0%BE%D1%87%D1%91%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BA%D0%B3%D0%B1-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%B8%C2%BB/&ysclid=lvqxvcr1cr834026769
https://forums-su.com/viewtopic.php?t=476591&ysclid=lvqxqcqc91730916852
03.05, 20:36AuthorAnswer Владимир Мизин
Щиро дякую за Вашу увагу. З повагою Олександр
Answers: 0
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.