Messages
14
05.05, 07:00
На авторські речі визначати ціну невдячна робота. Речь цікава.
Answers: 0
Answers: 0
Anonymous
05.05, 10:03Author
Але все ж таки хотілося більш по конкретній ніж просто "цікава". Дякую.
Answers: 0
05.05, 11:35
Ціна це дуже індивідуально. Я скажу цифру, а ніхто не купить ,можна сказати що я сбрехала. Я скажу цифру, а Вам потім запропонують більше, можна сказати,  що я сбрехала.
Answers: 0
Anonymous
05.05, 12:07Author
Я розумію, але має бути ціна від якої можно рухатися  в будь який бік.
Answers: 0
05.05, 12:11
Христос Воскрес!
Навіть підкажу метод визначення вартості, з точністю до 10 грн - 
виставлення на аукціон з резервною ціною в 5000 грн.
05.05, 12:26Answer КАПІТАН ZELENY
О, знову цікава порада потенційному Продавцю - як не знаєш ціну, то вистави з резервом достатньо великим, який навряд чи досягнуть, і прикинеш. Сподіваюся, що при обранні такого шляху Продавець поставить відкриту резервну ціну, або у вигляді Robot, а не обере, як на мене достатньо підлий варіант з резервом, сам факт наявності якого взагалі ніхто не бачить і люди просто даремно витрачають час, гроші і т.і. тільки для того, щоб Продавець прикинув актуальну ціну.
P.S. Коли я казав про "...з резервом достатньо великим, який навряд чи досягнуть..." - не мав на увазі безпосередньо цю фігурку, не знаю її ціну; мав на увазі сам підхід у принципі.
Answers: 0
Answers: 1
Anonymous
05.05, 12:30AuthorAnswer КАПІТАН ZELENY
Во істінну воскрес! Цікава думка, але за такі гроші продаються меньш цікаві речі)
05.05, 13:16Answer Anonymous
Поставте резерв в 10 - 20 тисяч... Або такий, коли за умови продажу Ви будете задоволені на 100%. Або зважте фігурку і вагу (в грамах) помножте на 1000. Буде Вам ціна золота. Я привів, як приклад 5000 грн.
Modified by author 05.05, 13:16
Answers: 0
05.05, 13:30Answer Anonymous
Ну, бачите - значить у Вас є своя певна думка з приводу ціни.) Точно все одно ніхто не скаже, бо ніхто не визначить. Качелі можуть бути дуже суттєві в обидві сторони. Удачі!
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 2
05.05, 13:27
Якби це був 2012-2013 роки, особисто я могла би запропонувати 1000 дол. Но це моя особиста оцінка виробу, виходячи із інтересу до автора, ще чогось.  Але , я знаю , що могли б  і запропонувати і більше,  враховуючи підпис автора . Я і за більші гроші купувала,  хоч і рідку, але тиражну фігуру. Вдалося її продати, коли настала потреба, ща ті ж кошти.  Тому моя оцінка на період 12-13 роки в 1000 дол дуууже скромна.Наразі,  нажаль, мені є куди витратити 1000 дол. Час наразі ну дуже несприятливий для продажу.
Modified by author 05.05, 13:38
Answers: 0
Anonymous
05.05, 14:00Author
Дяку всім  Вам за вашу думку і час який ви мені приделили. І вдалих всім свят і мирного неба.❤️
Modified by author 05.05, 14:01
Answers: 0
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.