Негідна поведінка користувача Musat

Негідна поведінка користувача Musat
Topic closed

Христос Воскрес!
Тема створена з дозволу Адміністрації сайту. Піднімаю тему про вміння себе вести в розмовах чи суперечках з користувачами. Про звичайні людські властивості - повага, розуміння, незверхність...
Є серед нашої спільноти громадянин під НІКом Musat. За останній час, всі користавачі, які мали зпірні з ним погляди на речі в плані обговорення тем, були неодноразово ним обхаяні, названі недоумками, облаяні матірно. Переписка ним ведеться зверхньо, зухвало та безпринципно по відношенню до оппонента. Якщо брати Правила, то ним грубо порушений пункт ІІІ в частинах 12.1 та 12.3. Він не зважає ні на стать, ні на вік. Хамську, неприязну поведінку не можливо заспокоїти відвертим діалогом чи незаперечними доказами. З його слів "йому наплювати на Адміністрацію та скарги". На даний момент після попередження, він чистить всі свої нецензурні та лайливі висловлювання в темах (видаляє їх) та зменшує мій позитивний рейтинг від користувачів Спільноти (за сьогодні "відмінусував" 40 балів). Бог йому суддя.
 З огляду на вищевказана та невидимість ознак того, що людина збирається вибачитися перед Спільнотою, користувачами, яких привселюдно образив, на намагання змінити свою поведінку в переписці, хочу поставити на голосування питання про виключення (довічний бан) із Спільноти пана Musata.
 Скарга Модератору форума відправлена.
 Залишайте свої коментарі. Дякую.
З повагою до ВСІХ

Messages
30
05.05, 22:11
Доброго вечора, нікого не хочу образити , але ця людина не є спеціалістом у ТК , що неодноразово вказувала на явний новоділ як оригінал ,так і навпаки на нормальний предмет фуфло. Один з кращих експертів по трипіллю тут пан koriatovisc .
05.05, 22:17AuthorAnswer Файр
Дякую за відповідь та думку. Цей момент я спеціально опустив, щоб вказати саме на маргінальність пана Musata.
Answers: 0
Answers: 1
06.05, 00:23
Достатньо було одного разу пересіктися в одній із тем обговорення з цим недоумком,нажаль інакше його назвати неможу.Повний неадекват в спілкуванні, плюс некомпетентність в спробах визначення предметів озброєння.
Modified by author 06.05, 00:23
Answers: 0
06.05, 08:29
З перших днів свого перебування на Віоліті маю неприязне спілкування з користувачем Musat, веде себе вкрай неповажно, хамськи та підло з користувачами, особливо з тими хто не згоден з його думкою, при визначенні предметів неодноразово та навмисно "ФУФЛИТЬ" рідкісні та дорогі знахідки. Вважає свою думку єдино правильною, коротше кажучи "експерт" із синдромом "Ефект Даннінга - Крюгера". З повагою до Спільноти.
Answers: 0
06.05, 10:42
Странная и меркантильная тема.
Есть админы аукциона,  пусть следят за выполнением правил.


Возможно не совсем в тему, приведу историю из жизни: много лет назад сломал ногу и попался мне врач травматолог, который хамил и выпендривался,   НО  правильно поставил диагноз и вовремя наложил гипс. Результат: нога хорошо срослась и все ок.  Может следовало на него пожаловаться главврачу за хамское поведение или уволить из больницы?  ( ну ведь хам же)  но  я хожу и нога не болит....
Надо смотреть на суть проблемы, а не на форму.
Musat своеобразный и ему поработать над манерой общения конечно бы не помешало,  но часто даёт правильные определения.
Лучше бы блокировать откровенных хамов и шутов ( был хороший пример ,,блесна,,, так его и заблокировали).
Modified by author 06.05, 10:47
06.05, 10:58Answer Bestrest
Мусат розуміється добре лише в польському "шляхетському" смтітті 16-19 ст. (пуговкі від кафтанів, перстені ляхів..) в металлоломі короче.
В КР, ПК і т д вже плаває та вгадує раз через раз.
А що під собою розуміє фраза "ранні словяни" взагалі не знає.🤣
Answers: 0
Answers: 1
06.05, 10:48
Про мусата:


1. Хам
2. Умисно занижує оцінку вартості рідкісних предметів, щоб взяти нашару, перепродать і далі кутіть на ті гроші, гуляй братва🤑
3. Лізе в теми, в яких нічого не розуміє
Answers: 0
06.05, 12:07
Доброго часу шановна спільнота!
Мав спілкування з людиною під ніком Musat. Непотріб ще та. Хамло, принижує після чого біжить по усіх активних темах і лотах опонента, де залишає свій послід у вигляді некомпетентних порад чи то оцінок та визначень під соусом власної т.з. "авторитетності", після чого підтирає власне лайно в темі, щоб людина яка заходить згодом не могла зрозуміти, чому до нього таке ставлення... Однак, існує функція скріну і він забувся, що рукописи не горять.
Answers: 0
06.05, 12:33
Доброго дня Шановна Спільнота.
 Чого Ви вчепились у цього Користувача?  Зараз Тут така мода спілкування: Прийшов- нагнув матюків- роздав дурнуватих порад- ще нагнув матюків- половина поаплодувала інша половина втерла соплі.
Бан по ІР зараз не дасть ніякої користі, бо того ІР в кожному телефоні, кафе, маршрутці, на роботі і т.п. скільки завгодно.
 Якщо Ваше виховання і словарний запас дозволяє,  відповідайте ТС на зрозумілій для нього мові з відповідно зрозумілими аргументами, якщо не дозволяє- просто блокуйте. Без таких як ТС як то кажуть у прислів"ї, " Без Гриця і вода не відсвятиться", але було б , мабуть, скушно, як би це не виглядало, але від таких "Консультантів" нікуди не подінешся. Тому, на мою думку, треба " ПАнять и ПрАстить", а далі просто не звертати уваги і посто блокувати, хто не хоче бачити його в своїх темах.Ну і на останок- перечитайте або хоча б передивіться Собаче серце. там "Професор Преображенскій" провідношення  до таких все чітко і яснно сказав..."ЦИТАТА" Да, я не люблю Полетариат..."
Answers: 0
06.05, 13:50
Вото ОНО- счастье- прибыло и всем по пальцу "вниз" поставило втихаря....
Answers: 0
06.05, 13:58
Автору темы большой респект за то что создал эту тему.
Таких как мусат надо позорить и выводить на чисту воду.
Answers: 0
06.05, 18:39Author
Щоб не бути голослівним, надаю приклад, як "чистить" після себе вищевказаний персонаж.
https://violity.com/ua/forum/topic/27257-csho-za-znahidka
А щоб мене якось зачепити, сьогодні почав компанію в стилі "стукачок НКВС" про те, що я клон користувача Kazimir )) Смішний та недолугий, їй Богу )))
Answers: 0
06.05, 18:47
Musat особисто мені декілька разів оприділяв і оцінював предмети, і досить точно, респект йому від мене, особисто його не знаю, думаю нормальний він чоловік, а може і жінка)))))
Бачив багато конфліктних тем, і раніше таке бувало тут, треба бути стриманим і поважати один одного, хамська поведінка неприпустима, однозначно.
Навіть у суді вислуховуть дві сторони, думаю його поведінка була спровокована кимось, і була захистом на чийсь агресивний напад. З пов.
06.05, 19:09AuthorAnswer LEGENDA04
Можна назвати нормальною людину, яка тихенько робить пакості? Я ще раз підкреслюю: я спеціально опустив момент його професійності (це окремо). Мова про хамську поведінку. Наприклад, якщо Ви не зрозуміли, всі, хто написав у цій темі, вже дизлайкнулися Musatom по декілька раз. Я особисто за годину вже недорахувався 12 балів ))
06.05, 22:10Answer КАПІТАН ZELENY
Так давайте і йому дизи наставимо!!!
Answers: 0
Answers: 1
06.05, 19:14AuthorAnswer LEGENDA04
Цитата. Це по -вашому провокація? І яка "шановлива" відповідь...
Користувач: "Перейдемо на особистості чи будемо обговорювати предмет? Яке відношення ця байда має до зрізня з яким ви маєте порівняння?"
Musat: "Бл**ь , який срєзєнь ?! 🙃
Середнє між танком і БМП - ми що буде <обговорювати> танк чи БМП? Чи може СЕРЕДНЄ між ними ???
Де ви беретеся? "
Answers: 0
06.05, 19:19AuthorAnswer LEGENDA04
Або, як Вам така відповідь новачку Спільноти?
Користувач: "Ще краще. Підкажіть, що таке ПРЧ і СМК?"
Musat: "ПРЧ - партія розбещених чоловіків. Вступайте ! "
Modified by author 06.05, 19:20
Answers: 0
Answers: 3
06.05, 19:28
Пакості це коли ти висилаєш лот який в тебе купили за 100 грн, ложиш туди бонусом ще пару монет, щоб зробити людині приємні враження, а ,,воно" ставить тобі мінус в торговій репутації без пояснень, хоча лот він і оплатив, але мене зразу насторожила його аватарка, на якій була пляшка ,, русской водкі" і пару цибулин... Чекати від таких персонажів адекватності не варто...
Ще раз кажу, поведінку Musata не виправдовую, хоча кожен випадок треба розглядати окремо, але якщо коменти видалені дописувачами, то добитися істини буде важко.
Треба поважи один одного, і бути стриманими, про що і писав вище.
Усіх зі святом, миру і добра всім.
Answers: 0
06.05, 19:31Author
"Треба поважати один одного, і бути стриманими" - золоті слова. Тільки у пана Musata з вихованням якось не склалося. Інакше б цієї теми не існувало б.
Answers: 0
Answers: 0
06.05, 20:09
Всім добрий день!
На рахунок цього персонажа - Musat.... Зовсім не адекватна людина, пише про предмети загальними визначеннями, одним словом ллє водичку... на зауваження підтвердити свої слова, ссилкою на прохід, чи ссилками на інші джерела, починає ображатись як дитя і починає писати несенітниця.... Як що хтось в темі викладає факти і показує інші джерела на предмет, то він(Musat) просто зникає з теми і далі гадить і занижує ціну на інші предмети... Хто давно на форумі, то з таких людей як (Musat) просто сміються і інколи користуються, купуючи цікаві предмети у продавців без досвіду(яким підказав Musat). З повагою до всіх, окрім (неадеквата Musat).
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
06.05, 22:33
Мусат нас всіх мінусує.


Хто бачить це комент, вломіть йому мінусів скілтки можете.


Покажемо циганському шатру, де його місце!!!
Answers: 0
Answers: 0
06.05, 23:00
Дорого вечора , ніколи не спілкувався з ним , почитав коментарі в вашій темі і вже його ненавиджу 😁
Answers: 0
07.05, 05:11
Усім Доброго ранку. НЕ , Мусата деактевировать нельзя ведь понятно всем - Цирк уехал , а клоуны остались. Без ему подобных будет скучно. Все темы будут слишком умными , а так захочешь вдруг посмеяться или поругаться с кем то , ОП , а тут Мусатик. ШУТЫ должность почти царская. З Повагою.
Answers: 0
07.05, 08:34
Вітаю всіх хто вирішив поспілкуватись в даній темі! Я як Новий користувач ще не все знаю і розумію!!!  Но почитавши ваші коменти Підтримую думку Bestrest!!! Приклад з життя про доктора і пацієнта прям в десяточку!!! Всім мирного неба Бережіть себе!!!
Answers: 0
07.05, 11:37Administrator
Добрий день.
Якщо хтось веде себе нечемно і порушує Правила, ви завжди можете написати скаргу на таке повідомлення. Будь ласка, будьте ввічливими і додержуйтесь Правил.
Answers: 0
Topic closed
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.