Navyfox
Navyfox
9 May, 11:14

Успадкувала колекцію конвертів. Допоможіть!

Успадкувала колекцію конвертів. Допоможіть!

Шановне панство, прошу допомоги.
Наприкінці зими помер мій батько, Островський Богдан, колекціонер-філателіст з м. Чернівці. Можливо, хтось з вас його знав.
Залишилась велика колекція конвертів, частково упорядкована по роках. Я нічого в цьому не тямлю, пам"ятаю лиш слово "спецпогашення".
Винести справу багатьох років на смітник рука не підіймається.
Знайти хоч одного батькового "колегу" в Чернівціях не можу, в інтернеті філателісти Буковини не представлені.
Хочу продати колекцію за якісь помірні гроші (торгуватись не планую), щоб вона не пропала.
Можливо, щось порадите? Радо відповім на питання)

Messages
3
vkf771662
09.05, 12:25
Вітаю.  Я живу зовсім у інших краях, але знаю, что у Чернівцях є ааторитетні філателисти.  Наприклад, пан Мирон Рогозинский, член правління Української спілки філателістів.  Також автори каталогу українських марок, який разом з Мироном готували Цупак Юрій та Грабштейн.  Спробуйте пошукати через Українську спілку.  
Що до предмету вашого питання.  То навряд чи буде вагома сума, якщо конверти радянські. 
Ви можете тут виставити декілька фото окремих конвертів на визначення.
Answers: 0
09.05, 12:42Author
Щиро дякую, що відгукнулись!
Вже шукаю, можливо вийду на когось з них через Фейсбук чи інші спільноти. Досі я жодного імені не знала.
Конверти українські, наскільки я бачила - всі часів незалежності. Наживатися на них не планую, хочеться віддати тому, кому буде корисно. Якщо воно вартуватиме пару сотень доларів чи пару тисяч гривень - буду рада)
Фото зроблю.
Дякую за підказку!
vkf771662
09.05, 17:51Answer Navyfox
Рогозинський має профіль у ФБ.
Answers: 0
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.