Messages
7
vkf771647
22.11.2023
То є службовий жетон (бейдж) співробітника Королівської пошти Великобританії.  Його ім'я та прізвище можна прочитати на жетоні.  На зворотньому боці вказано, що той, хто знайде загублений працівником пошти жетон та принесе його у найближчий відділок пошти, отримує винагороду.  Річ, звичайно, цікава, але інтерес обмежений.  Що до вартості.  Бачив подібний, хотіли багато, як не мене нереально багато,  декільки сотен як на гривні.
Answers: 0
22.11.2023Author
Да цікава знахідка.
Я так розумію.
Номерний знак "Королівської пошти":Боатсі Міллер UB0562.
Answers: 0
vkf771647
22.11.2023
так, вірно.  можете сдати у найближче відділення "Королівської пошти" та отримати винагороду.
22.11.2023AuthorAnswer vkf77
Да тільки далеко.найблище відділення)
А якщо серйозно.то в який розділ виставляти?
А ви бачили подібний тут на Віоліті?
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
vkf771647
22.11.2023
переглянув наш аук, бачу тільки варіант у разноє, там є усякі жетони. https://violity.com/ru/auction/180-raznoe
  ще можливий варіант, це я як філателіст міркую,  у розділ філателії марки Великобританії,  бо людині яка збирає марки Британії може бути цікаве усе повязане з поштою країни.
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.