Oshtuk123
Oshtuk123
29 November 2023, 23:35

Доброго вечора , підскажіть чи має якусь цінність . З повагою

Доброго вечора , підскажіть чи має якусь цінність . З повагою

Немецкая бумага 1905 год





Tags:
Messages
46
vkf771647
30.11.2023
Дякую за питання.  У моїх інтересах колоніальна німецька Африка, а саме Камерун, тому мене ваша тема зачепила.  Трохи дивно, що номінал у рупіях зазначений, хоча переважно були марки  Розбирався.  Так, з номіналом вірно, у цей період  у колонії Занзібар - Танганьїка ходили рупії.  
Знайшов подібну бону у каталозі Ro.903a DOA-4a 100 рупий 1905 1 Выпуск (1907). (Номера 0001-10000)
Вердикт такий.  Можна вважати, що це умовна рідкість.  Умовна тому, що мало кому з українських боністів може бути цікавою.
Друге і ключеве.  Специфіка паперових грошей Африки у тому, що до нашого часу майже нічого не дійшло у пристойному вигляді - клімат, особливості обороту, тощо.  Тому переважно продають репліки, копії.  Ваша бона занадто добре виглядає, навіть у каталозі фото більш поношеної.  Скорше це копія.  Можно виставляти зі 100, максимум 200 грн.
Answers: 0
Yarda1134
30.11.2023Answer Oshtuk123
Зробіть фото на просвіт на наявність водяних знаків.
З повагою
30.11.2023AuthorAnswer Yarda
Зробіть фото на просвіт на наявність водяних знаків. З повагою
Такі фото підійдуть
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 0
Yarda1134
30.11.2023
На жаль по цих фото не можу побачити водяний знак.
Має бути такий.
Answers: 0
vkf771647
30.11.2023
Дійсно, жаль. Виходить, що таки копія.
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
01.12.2023Adept
Доброго дня!
Мені здається, що це частина "зірочки" водяного знаку.
Взагалі, на бонах того часу не завжди добре видно водяний знак.

Спробуйте, будь ласка, зробити фото водяного знаку вдень біля вікна.
Також прошу зробити декілька дуже детальних фото, особливо оборотної сторони, щоб було видно усі дрібні деталі.


Якщо бона справжня, то доволі рідкісна і цінна.
У Вас є її історія, як вона до Вас потрапила?


PS  Я консультант в іншіх розділах, прошу не сприймати мою думку в цій темі як експертну
01.12.2023AuthorAnswer andres555
Доброго дня! Мені здається, що це частина "зірочки" водяного знаку. Взагалі, на бонах того часу не завжди добре видно водяний знак. Спробуйте, будь ласка, зробити фото водяного знаку вдень біля вікна. Також прошу зробити декілька дуже детальних фото, особливо оборотної сторони, щоб було видно усі дрібні деталі. Якщо бона справжня, то доволі рідкісна і цінна. У Вас є її історія, як вона до Вас потрапила? PS  Я консультант в іншіх розділах, прошу не сприймати мою думку в цій темі як експертну
Доброго ранку я сьогодні поїду заберу її до себе , а завтра буду робити різні фото , за одно узнаю її історію. З повагою
01.12.2023AuthorAnswer Oshtuk123
Доброго ранку я сьогодні поїду заберу її до себе , а завтра буду робити різні фото , за одно узнаю її історію. З повагою
Фото
Answers: 4
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
02.12.2023Adept
Вітаю!
Дякую за фото!
Впевненості в оригінальності не маю, але ознак сучасної копії не бачу.

Раджу виставити на торги і в лоті дати посилання на це обговорення.
Можливо інші люди, що побачать лот, вискажуть свою думку.


З пов.
Answers: 0
02.12.2023AuthorAnswer Yarda
Вкажіть точні розміри банкноти.
Фото
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 0
07.12.2023
Шановні єксперти так що бона оригінал чи копія Так чи ні!!
зПовагою!?
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.