Pyhatek
Pyhatek
7 December 2023, 12:07

Акумулятор від раритетного Москвича 401

Акумулятор від раритетного Москвича 401

Мої вітання експертам і учасникам форуму! Під час пошуків викопав такий акумулятор! Це  акумулятор АКБ 3-СТ-60. 6 Вольт 60 Ампер (виробництва до 1950 року) для автомобіля Москвич 401! Підкажіть, чи буде він комусь цікавий і чи чогось вартий? Чи простіше здати на лом?
Дякую!                                                                                           З повагою!











Messages
8
Answers: 0
08.12.2023
Мені як учаснику форуму та власнику авто нецікавий.
Відновленню цей акумулятор не підлягає дуже давно.
Був би в мене, то здав би, якби його ще приймуть.
Answers: 0
Answers: 1
10.01, 22:28
Можливо когось зацікавить сам корпус, якщо буде в продажу дайте посилання
11.01, 16:24AuthorAnswer Бо!
Вітаю! Якщо вам цікаво - виставлю на продаж! І  посилання залишу тут в темі!
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 2
22.03, 05:40
На жаль, у таких зазвичай відсутні нормальні ремені безпеки, я б не ризикнув би на ньому їхати загалом. До речі, почитайте статтю про ремені безпеки https://auto-svit.in.ua/remin-bezpeky/ в транспорті і про те, наскільки вони важливі, щоб реально вберегти життя водія і пасажирів у будь-якому виді транспорту. Дуже рекомендую ознайомитися, я коли прочитав зрозумів для себе важливість цих пристосувань.
Answers: 0
24.03, 22:11
поставте галочку запропонувати свою ціну
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.