Messages
15
28.12.2023
Да,шось Алексей где то выпал из обоймы..Мож кто знает или в курсах-отпишитесь..
29.12.2023Answer друг ромео
Нормальний, справедливий дядько, Донецкий- ми ще з ним коньяку бахнуть домовлялися.. а тут неопределенность..самому цікаво де він. Думаю все нормально, сподіваюсь.
Answers: 0
Answers: 1
30.12.2023
Мабуть "Новшества" йому не до вподоби, але іноді спостерігає. 
 З його профілю:  Последний визит: 07.11.2023 16:26.
Modified by author 30.12.2023
Answers: 0
30.12.2023
Псіханув через "Новшества", я думаю після цієї прочитаної теми поверниться), Begemot приєднуйтесь будь ласка до нової спільноти, всі просять...
Answers: 0
klas262
30.12.2023
на скільки памʼятаю то він переїхав десь у росію.
взагалі з експертів по імперській міді на віоліті залишилось кілька чоловік тай і ті рідко відповідають в темах по обговоренню
30.12.2023Answer klas
Да ну на..., це точно? Щось мені не віриться, це напевно якась деза. Я знаю, що він був і сподіваюся досі є патріотично налаштований.
30.12.2023Answer Kopartel
Привіт! А ви думаєте у його хтось питав, чи було право вибору....не прості часи. З повагою!
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
30.12.2023
Все будет хорошо...
Надеемся на лучшее...
Раз мовчить значит так надо...
Answers: 0
Answers: 0
05.01, 17:51
Витаю, шановни! Никуди я не подився и не сподивайтесь. Така зараза сама не пройде. Просто у нас тут не все гаразд и зи звязком у тому числи! Дякую що памятаете
05.01, 17:56Answer Begemot
З Новим Роком Олексiй! Радий чути Вас! З повагою
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
05.01, 18:09
Он мне нравится...
Что бы каждый день ко мне...
Перефразирую...
На форум каждый день
...
Исхудав небось...
Тут все копыта истоптали исча пропажу..
Добре...
Answers: 0
05.01, 18:27
Да и продукт девать некуда..
...ладо - оставлю малость на встречу..
Не хворать...
Ванны лечебны принимать...
....
Давно уже в дедушках хожу...
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.