Messages
63
Answers: 0
13.12.2023Author
Так без приколов. стовбур золотий думаю що верх то біле золото
13.12.2023Answer Yra770
Так без приколов. стовбур золотий думаю що верх то біле золото
Якщо ,,СТОВБУР ЗОЛОТИЙ,, - вам знатно поперло 😄...
 Я вже вам писав - барабан 🥁 на шию, дудку в зуби 🎺 і з ,,золотим стовбуром,, на ,,пєревес,, проскочте в Глеваху. Там гарні ,,експерти,, - допоможуть.
Answers: 0
Answers: 1
13.12.2023
Все вірно!! Це біле золото часів бронзового віку!!)
Modified by author 13.12.2023
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Yarda1156
13.12.2023Answer Yra770
Невже ви не розпізнали платинопаладієвий сплав?
Modified by author 13.12.2023
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 1
Yarda1156
13.12.2023Answer Yra770
Ні, це ви приколюєтесь, а всі ми підтримали вас.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 0
13.12.2023
Ну давайте по теме.
Этот секонд хэнд никакого отношения к драг.металлам не имеет!
Answers: 0
Answers: 0
13.12.2023
А секонд не может быть из цветного металла?
У меня такое ощущение,что Вам лет 15 максимум.
А со знаками препинания вообще беда )))
Answers: 0
13.12.2023Answer minelaboff
Ви загляньте на всі його теми - троль звичайний, біснуватись буде доки не забанять.
Answers: 0
Answers: 2
13.12.2023
На круиз хватит- 
Если правильно продать...
Answers: 0
13.12.2023
Приветствую КОТок !

Видимо, что-бы тут забанили, нужно ОЧЕНЬ постараться!
13.12.2023Answer minelaboff
Тролі ,,живуть,, на форумі скільки існує сайт. Вони як супутній шмурдяк.
Без них тут видно ,,ніяк,,. Головне не сприймати його витівки серйозно.
13.12.2023Answer КОТок
Треба повертати мінуса в темах,щоб цих .....видно було!!!
13.12.2023Answer minelaboff
Це вы про те, що хоч ,,Бог шельму мітить,, - додаткове тавро ,,шельмі,, не завадить 😄
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 1
13.12.2023
Доброго вечора Шановні Форумчани та Експерти!Вибачте за мою можливо неадекватність,але..
Пора банити подібних папуасів,про яких писав в свій час Міклуха-Маклай!
Це дійсно не смішно та не цікаво,цей цирк Шапіто потрібно присікати та не допускати їх на платформу Віоліті!Нехай продають свої речі десь між рядами магазину Аврора,як приклад..
Думаю мене підтримають колеги,банити пора подібних!
З Повагою.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
14.12.2023Adept
Можете занести в ломбард чи на спектральний аналіз щоб переконатись, але по фото і на 99+ % то якесь г.вно типу мідновмісного сплаву.
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
14.12.2023AdeptAnswer Yra770
Чекаю доказів. 
як не надасте - будете заблоковані на Віоліті.
Yarda1156
14.12.2023Answer йфяйфяйфя
Тут нема чого чекати, людина створила 5 тем у "Спільноті" і ні одної адекватної.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
14.12.2023Author
Я нічого поганого не зробив, низ то е золотий а верх підказали біле золото , які вам докази зробити додаткові фото, гудзикі і дуть як колекційні, другі експерти казали що це платина .
14.12.2023AdeptAnswer Yra770
Вас обманули. то мідь\латунь\сплав. Не золото.
В колекцію собі можете і залишити.
Answers: 0
Answers: 1
14.12.2023Author
Гдзикі із англії були на джинсах від Дольче кабана  1000 % золото . Завтра 1гудзик переплавкою і зроблю фото З.П З.В
14.12.2023AdeptAnswer Yra770
там на них написано назву фірми, як і на пластинці, Superdry. Ніякого відношення до Дольче, Англії і золота ці предмети не мають... + зелені окиси міді на них.  
Вчіться визнавати свої помилки!..
Answers: 0
Answers: 1
14.12.2023Author
Я маю монету соліт ч буратінкі  подивись каталог там тоже е окислення думав що то мідь а виявилось золото, має різний відтінок.
Answers: 0
Answers: 1
14.12.2023Author
Сам матеріал Дольче кабана фірма робила золоті прикраси С.В
Answers: 0
14.12.2023Author
Нату тему говорити не будем тільки про пуговіцу , кудзик С.В
Answers: 0
14.12.2023
Хто Вам допоміг зареєструватися на даній платформі?Ви ж самі не зробили б цього,це не реально..
А у Вас дійсно всі теми цікаві!
Answers: 0
14.12.2023Moderator
Yra770, вітаю! Гудзики не золоті. З повагою.
Answers: 0
Answers: 0
14.12.2023
Тема БОМБА !!!
Материал -Дольче КАБАНА меня просто разорвало )))
Yra770 показывайте солиТ,а то никто не поверит,что он золотой ))))
Answers: 0
14.12.2023
Yra770, дякую вам за піднятий настрій, класно тягнете ПРИКОЛ! Дід Толя з Тік Току відпочивае. З повагою.
Modified by author 14.12.2023
14.12.2023Answer Kopartel
Yra770, дякую вам за піднятий настрій, класно тягнете ПРИКОЛ! Дід Толя з Тік Току відпочивае. З повагою.
Це ви так думаєте хіба!! Почитайте його інші теми, лоти і описи до лотів і все зрозумієте)
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
14.12.2023
Професійний троль, він як талановитий блазень при ,,Дворі,,  - і спільноту потішить, і над самою спільнотою вишукано потішиться... 
Він є нагадуванням про те - як легко людей водити ,,за носа,, прикрившись маскою ,,святої-блаженної простоти,,.
14.12.2023Answer КОТок
Моє особисте враження, що це неграмотний і впертий школяр старших класів,який трохи передивився відео на ютубі про нумізматику і антикваріат(+трохи цікавиться даною темою), і який моментами "блєстає" своїми "остроумними" шуточками(типу Дольче Кабана), характерними для учнів 9-11 класів! Не більше! Можливо тим і обумовлено те - що при продажі своїх лотів спосіб доставки вибирає - особисту зучтрічі, оскільки не маючи 18 років не зможе особисто відправити!
Modified by author 14.12.2023
14.12.2023Answer Pyhatek
Вітаю - ви типова ,,здобич,, що потрапила в ,,тенета,, троля (його головна задача, змусити вас, саме так все сприймати ).
 Повірте - по ту сторону екрану сидить далеко не дитина і рівень його інтелекту дозволяє віртуозно маніпулювати людьми, 
   Їхній ,,спектакль,, продовжується до тих пір, доки є ,,глядач,, який свято вірить в те, що ,,на сцені,, все по справжньому....
 Найвідомішим ,,екзорцистом,, для цих ,,вурдалаків,, став Станіславський, сказавши своє крилате заклинання - ,,НЕ ВІРЮ!,,...
Modified by author 14.12.2023
14.12.2023Answer КОТок
А який смисл? Яка користь йому з того - як сприймає його невідома йому людина?Мені особисто він взагалі не цікавий! Я хіба сміюсь з того всього) Якшо б це був тролінг в межах якоїсь теми чи коментарів - то можна було б сказати - шо людина просто "грає дурня"! Але коли цією тупизною пронизаний весь профіль і все шо з ним пов'язано,а  згідно вашої теорії це якийсь агент-троль - ціль якого маніпулювати свідомістю інших користувачів -то він очевидно мав би переслідувати якійсь корисливі цілі? Але,скажіть, який дурень поїде в Судову Вишню- шоб купити його кількагривневий  "артИфакт"?  А в те - шо доросла, здорова і адекватна людина буде щоденно  займатись таким (коментарі, лоти, теми,фото до лотів скидати і т.д.) і тратити свій час просто аби "бавити" публіку - я не вірю!!)
Modified by author 14.12.2023
14.12.2023Answer Pyhatek
О, тут як кажуть - кожному своє...
Є специфічна категорія людей, яким подібний вид діяльності, приносить особливий (збочений) вид морального задоволення.
Але для нормальної людини це здається недоцільним, та не зрозумілим.
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
14.12.2023
Автор выбрал не правильную тему для троллинга. Тут ему быстро  навствляют . Надо ему переключиться на тему  ходячки - вот где  непаханное поле !  Общепринятых точек зрения там нет вообще - пиши любую чушь и выноси всем мозг сколько хочешь.
14.12.2023Answer wadik
Автор выбрал не правильную тему для троллинга. Тут ему быстро  навствляют . Надо ему переключиться на тему  ходячки - вот где  непаханное поле !  Общепринятых точек зрения там нет вообще - пиши любую чушь и выноси всем мозг сколько хочешь.
это вы зря ему подсказуете, пожалейте других людей, не многие поймут его приколы..
Answers: 0
Answers: 1
14.12.2023
тут два варианта, или реально тупой или издевается, скорее первое.
Answers: 0
14.12.2023Author
По-перше я не школяр по-друге я ютубів не сидів коли я збирав монети мені було 12років я не брешу пишу правду , я хотів запитати за кудзик низ золотий а верх думав що то біле золото і давати тільки потемі , бреду я не пишу.причом топой правду говорю тільки потемі і за гудзикі . Я тут не прикалуюсь .3 роки  на мій акаунт хтось підключився і вічно казали що пишу я кіст брет  С.П
Answers: 0
14.12.2023Author
Я зробив фото розплавлиной заклепки як можна додати на ту саму сторінку З.В
Answers: 0
Topic closed
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.