робокоп
робокоп
16 December 2023, 20:47

Начисление рейтинга

Начисление рейтинга

Вітаю Коллеги ! Скажіть будь ласка , хто в курсі , яким чином відбуваєтся нарахування ділового рейтингу тут у нас на ресурсі ?  Бо мене сильно непокоїть таке питання - скльки не торгуй , тисячі продаж і тисячі відгуків , рейтинг ні на йоту не росте , звертався в тех підтримку - відповідь туманна ,,,,,,, ми не в курсі , то автоматично нараховуєтся , дивна якась автоматика , дивишся по інших користувачах . декілька відгуків , а рейтинг 20+ , то як то все розуміти ? Буду вдячний за   Ваші версії , З повагою 

Messages
88
16.12.2023
Там рейтинг прив"язують не до кількості продаж, а до суми, на яку наторгували.
03.03, 14:08Answer КОТок
Можливо і так. Хоча мені по угоді на 4000,0 грн. вліпили -10, а за продаж на 14000,00 грн. додали + 0,27.
Answers: 0
Answers: 1
16.12.2023Author
Дякую, Я також примітив , що якщо є угоди хоть на великі суми , але від постійних клієнтів , то в рейтинг не зараховуєтся, також замітив якщо часто задавати незручні питання адмінам , то потім взагалі нічого не нарховують. цензура працює одним словом , а кажуть що автоматично нараховує, просто трєш якійсь
Answers: 0
16.12.2023
Чесно кажучи, толком ніколи не вникав у тонкощі всієї тієї кухні - якось воно там само по собі щось там нараховує, та й гаразд.
Answers: 0
17.12.2023
Цитата: "Увага! Формула розрахунку рейтингу розголошенню не підлягає, щоб уникнути шахрайства та накрутки рейтингів з боку користувачів."
Answers: 0
17.12.2023
Для зростання ділового рейтингу основним є ціна лоту, частота угод, рейтинг контрагента та повторюваність угод з одними і тими ж контрагентами. Судячи з того, що у ТС 99% лотів мають умовно середню вартість 20-30 грн і великий відсоток угод відбувається з одними і тими ж покупцями, то не дивно, що рейтинг набігає повільно. Це норма і так і має бути. Не повинен рейтинг рівномірно зростати з кожним будь-яким продажем, бо тоді його буде легко штучно накрутити. Підрахунок кількості здійснених угод вже виступає в ролі такого показника і по ньому теж можна орієнтуватись, як і по стажу на сайті. Тобто розглядати треба сукупність показників, що опосередковано також вказують на надійність продавця, принаймі я так роблю. Тому, як на мене, не слід так перейматись питанням ділового рейтингу.
17.12.2023AuthorAnswer Kamneeshka
ВІтаю ! Ото я бачу дуже обгрунтовану і зрозумілу відповідь на моє питання , дуже Вам ВДЯЧНИЙ ! Тепер все зрозуміло . З повагою
17.12.2023Answer робокоп
Радий, якщо хоч трохи допоміг розібратись. З повагою!
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
23.12.2023
Добро дня Шановна Спільнота!
Хотів би обговорити таке питання як пполіпшення деякого  функціоналу, а саме нарахування особистого рейтингу на Спільноті та повернення червоного пальчика вниз. Після того як повернули особистий рейтинг користувачів я помітив, що кожний користувач може відмічатися в репі іншого користувача нажавши на пальчик вверх. Це все добре, но і помітив, що так само кожний користувач може поліпшувати свою репу сам собі, поставивши під кожним своїм постом пальчик вверх без обмеження (на старому Форумі було обмеження, відмітися в репі можливо було тільки раз на +\- 20 діб)  і при цьому не відображаеться хто та за що тобі поставив пальчик вверх. Вваю, що ця функція потребуе корегування як це було на старому Форумі. Помітив, що цим активно користуються деякі користолюбиві форумчани, тим самим набиваючи собі липову репу. Якщо це так буде залишатися і далі, то скоро на Спільноті майже всі будуть з поважним - фейковим рейтингом. Також вважаю доцільним повернути червоний пальчик вниз, не тільки в рейтингу окремої теми, а і добавити для визначення особисої репи у кожному пості. Думаю це буде справедливо та корисно, в такому разі буде менше АГРЕССИВНИХ сперечань між форумчанами. Також бажано  було б повернути кнопочку "Запросити Консультанта". Прошу виказати свої думки. З повагою.
Modified by author 23.12.2023
Answers: 0
23.12.2023
І додати курс конвертації репи в пінти елю та  стауту.
Answers: 0
Answers: 1
04.01, 10:48
что то ту такое есть.. продажи у меня были а рейтинг как и верификация неработают
04.01, 11:21Answer AnjeyOdi
Я помітив, що вмене додається в рейтинг продаж  +0.01 з продажу не менше ніж на 150 грн. Пару років тому цей норматив був значно менший.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
26.01, 13:40Author
Я продавав постійним клентам лоти на 4значні суми . - рейтинг ні на йоту не змінювався  . за то зараз свіжоспечені користувачі за 100 днів набивають Анонімуса . напевно торгуть чисто Фаберже
06.03, 12:53Answer робокоп
Щоб рейтинг змінювався після продажу, потрібно, щоб обидва контрагенти поставили відгуки. Якщо один поставить, а другий не поставить, рейтинг не зміниться, так що винуватити треба не адмінів, а покупців.
Answers: 0
Answers: 1
26.01, 13:42Author
я пррахував . що рейтинг тпер мінянтся на 0.01 , коли сума лоту 300 грн . але якщо ти мав справу з новим кліентом . з старим не рахують взагалі . мож до пенсіії торгувати аби 20 набити
Answers: 0
26.01, 14:07
Тут шо факультет вищої математики...?
Я ошарашен циферками...
Как пыльным мешком по башке      из за  угла...
Answers: 0
Answers: 1
26.01, 20:38Technical service
Доброго вечора. Формула нарахування числового рейтингу сайтом не розголошується. Щоб уникнути штучної накрутки. Сама формула може змінюватися час від часу, про це не повідомляється. Ми розуміємо що важко заробляти його. Але головне щоб буви взаємні відгуки, тоді числовий рейтинг буде врахований. Він може бути врахований як в сотих так і в тисячних. Сподіваємося на розуміння.
Answers: 0
28.01, 23:12
Вітаю.
То Ви не той рейтинг дивитесь.
Головний рейтинг на цій ТП називається гаманець.
Тиснете плюс, потім декілька не складних дій, й насолоджуєтеся.
29.01, 23:38AuthorAnswer Balkon_S
Вітаю, цікаво , цікаво , не вже це те ,про що я здогадюсь .. гаманець.. . я так начинаю розуміти , що його товщина тут має значення ..
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
05.03, 23:50Author
При такій кількості відгуків мати такий рейтинг , та ще бути Адміном , то треба вміти
05.03, 23:57Technical serviceAnswer робокоп
користувач Anna_Novak часто використовується для тестування нарахувань рейтинга та/або для перевірки обробки негативних відгуків, отже не варто посилатися на термін існування користувача на сайті та його наявний рейтинг
06.03, 09:11Answer missminutes
Тобто користувач Anna_Novak фейковий???
06.03, 12:51Answer Proof999
А що вас так засмутило, технічні та адмінські акаунти є на всіх сайтах.
Answers: 5
Answers: 1
06.03, 13:09Answer missminutes
Якщо це чисто результати тестування на нарахування рейтингу, у тому числі негативного - то хіба неможливо технічно після такого тестування видаляти профіль, щоб не дискредитувати того ж адміна, який для цього був використаний? А то ж у людей можуть виникати запитання. З повагою.
06.03, 13:18AuthorAnswer LOGOTYPE18
У людей і так вже багато запитань , але уви ,на разі нема альтернативи . тут хоч більш менш порядок
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 2
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 0
06.03, 00:07Author
Аби той чорт вусатий в пеклі горів  Ходити в старих шкарах мож . але якщо треба між людьми конфлікти вирішувати , то як ? А судді хто ? )))
06.03, 00:18Answer робокоп
так він же і демонстрував,що одне іншому не заважає.
Answers: 0
Answers: 1
06.03, 00:08Author
В мене недавно тестовий Покупець купив багато лотів і зник )))
Answers: 0
Answers: 1
06.03, 00:20Author
Ну раз є тестові Адміни , то і відповідно мають бути тестові Покупці , ну і тестові Продавці ..до кучі )))) , добре що хоч коміссію вертають
Answers: 0
Answers: 1
06.03, 00:22Author
Предполагаю, що тестові Продавці толкають Гангути / паралельна тема /  і дивлятся на реакцію спільноти )))
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 1
06.03, 19:12
Спостерігаючи як нараховується рейтинг, я зробив висновок, щоб додалося 0.01 рейтингу треба щоб сума покупки/продажі за 1 лот була від  10$.
Modified by author 06.03, 19:14
11.03, 17:57Answer KostikG800
Так 0,01 до рейтингу це приблизно 1€ або 1$ але коли аукціон зняв з вашого лоту 6% тобто до 2000грн, якщо ціна лоту буде вищою то відсоток буде менше і рейтинг буде нараховуватися меньше- нарахування рейтингу залежить від суми комісії яку з вас бере аукціон.
Answers: 0
Answers: 1
yama491
08.03, 01:59Answer KostikG800
1 рейтингу це 1000$
где то  так) я считал))
Answers: 0
Answers: 1
06.03, 19:51
вопрос конешно філософський....а де Аліса
Answers: 0
07.03, 21:26
Да колеги. Я в шоці. Якщо можна про себе. В мене 1016 позитивних відгуків  но рейтинг 3,35 . І один негативний можна сказати не по моі вині - 5,56  Дуже багато лотів яких я хотів би купити не можу тому що продавець огранічив. Як  можна убрати цей один неуд.
З пов.
Answers: 0
Answers: 1
09.03, 13:11
Одиниця рейтингу (0,01) нараховується за кожні 220-300 грн. Всі угоди, що вартують нижче 200та гривень на рейтинг не впливаються (позитивний). Чим вища сума угоди, тим вище зміниться рейтинг...
11.03, 18:01Answer roman_evans911
0,01 рейтингу це 1€або 1$,угоди нижче 200грн.накопичуються та коли сума добігає умовно 1€ ~400грн,додається 0,01 до рейтингу
11.03, 18:04Answer fedos123
Не погоджуюсь. Мав покупки у продавців близько 1000 гривень, що складались з угод нижче 200 грн, рейтинг не начислився...
Answers: 0
Answers: 1
21.03, 13:51Answer roman_evans911
Та ні! Купили на 700 гр - рейтінг піднявся на 0,01 Продав на 6000 гр. - теж піднявся на 0,02
Answers: 0
Answers: 2
Answers: 0
Answers: 1
16.03, 10:27
ВІТАЮ, Шановне Панство!
Нарахування рейтингу кажучи простими словами - це дійсно "мутна тема"
Як, повідомляє Технічна Підтримка аукціону:
"Формула нарахування числового рейтингу сайтом не розголошується. Щоб уникнути штучної накрутки. Сама формула може змінюватися час від часу, про це не повідомляється."
Власний приклад:
Продав лот за 200 грн., комісія 2% = 4 грн., отримав +0.01 
Наступний раз продав лот за 700 грн., комісія 2 % = 14 грн., отримав +0.02
Далі продаж лоту 900 грн. комісія 2 % = 18 грн., отримав + 0.01
Як ТАК? комісії заплатив більше, отримав менше ... Покупці лотів були різні, не з одного села, рейтинг у останнього був +50.
Йдемо далі, продаю за 1300 грн., комісія 2% = 26 грн., додали + 0.04
Продаю лот за 3000 грн., комісія 5 % = 150 грн., отримав тіж + 0.04.
Логіка !? НЕМАЄ....
Відповідь у словах тех.підтримки:
Щоб уникнути штучної накрутки рейтингу.
Хочеться запитати: якої накрутки, від кого ?
 ПЛАТИШ комісію більшу, отримуєш  менше, що можна накрутити та докупити? 


P.S.
 Із останніх продажів,
270 грн. нараховано "0"
350 грн.нараховано +0.01
650 грн. нараховано, ОЙ ХАЛАПА ЩОСЬ ЗАБУЛИ..... Так нічого й не додалось.
У всіх варіантах покупці залишили відгуки " ВІДМІННО"
Answers: 0
17.03, 08:07Answer pilsytskii
ВІТАЮ, Шановне Панство! Нарахування рейтингу кажучи простими словами - це дійсно "мутна тема" Як, повідомляє Технічна Підтримка аукціону: "Формула нарахування числового рейтингу сайтом не розголошується. Щоб уникнути штучної накрутки. Сама формула може змінюватися час від часу, про це не повідомляється." Власний приклад: Продав лот за 200 грн., комісія 2% = 4 грн., отримав +0.01  Наступний раз продав лот за 700 грн., комісія 2 % = 14 грн., отримав +0.02 Далі продаж лоту 900 грн. комісія 2 % = 18 грн., отримав + 0.01 Як ТАК? комісії заплатив більше, отримав менше ... Покупці лотів були різні, не з одного села, рейтинг у останнього був +50. Йдемо далі, продаю за 1300 грн., комісія 2% = 26 грн., додали + 0.04 Продаю лот за 3000 грн., комісія 5 % = 150 грн., отримав тіж + 0.04. Логіка !? НЕМАЄ.... Відповідь у словах тех.підтримки: Щоб уникнути штучної накрутки рейтингу. Хочеться запитати: якої накрутки, від кого ?  ПЛАТИШ комісію більшу, отримуєш  менше, що можна накрутити та докупити?  P.S.  Із останніх продажів, 270 грн. нараховано "0" 350 грн.нараховано +0.01 650 грн. нараховано, ОЙ ХАЛАПА ЩОСЬ ЗАБУЛИ..... Так нічого й не додалось. У всіх варіантах покупці залишили відгуки " ВІДМІННО"
Так, погоджуюсь. Вам випадки, що за угоди вищі за 300 грн рейтинг не нараховувався, але це доволі рідко, насправді...
17.03, 09:40Answer roman_evans911
Справа не у рідкості таких дій, а у мутності якихось формул нарахувань, нікому не відомих зараз та на майбутнє. 
Висновок наче очевидний:
Продаєш 10 лотів по 200 грн., платиш комісій на 40 грн., отримуєш до рейтингу 10 × 0.01= 0.1
ніж продати 1 лот за 3000 грн., комісії платиш 150 грн., а отримуєш 0.04
АЛЕ все не так!
Не факт, що й за продаж лоту за 3000 грн., отримаєш 0.04 а не 0.01 або взагалі повідомлення "ОЙ,ХАЛЕПА".
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 2
16.03, 23:42
Так,  та й ще не тільки так.
Писав коротенько, розкладав по поличках щоб всім було зрозуміло...
Що взагалі нічого не зрозуміло.
Answers: 0
17.03, 10:04
Добрый всем день.А модераторам этот вопрос никто не задавал ? С УВ.
17.03, 22:23AuthorAnswer olegmylavko777
Вітаю.  Шановний , ми тут якраз і обговорюєм те , що зрозумілої і всепояснюючої відповіді від Модераторів ми не отримали , вірніше отримали . але бачу ця відповідь мало кого влаштовує , а тут зьявляетись Ви і  пропонуєте мега геніальну ідею ... будьмо уважні Шановний . З повгаою
Answers: 0
Answers: 1
17.03, 11:46
Пока вы посчитаете - можа на пенсию два раза уйти...недождешся 
Учица надо
...папа у Васи силен в математике...
Папа решает  а Вася сдает...
Гдеэто видано где это слыхано...
С ув
Answers: 0
Answers: 0
17.03, 12:25
Як на мене формула проста. Рейтинг нараховується тільки у випадку,якщо покупець і продавець завершили угоду позитивним відгуком. (можливо і нейтральний рахується тут не знаю). А бали нараховуються таким чином. купівля/продаж на суму 40 000 грн = 1 бал рейтингу. Раніше було 15 000 - 1 бал рейтину. Якщо товар продали, а відгук залишити хтось з вас забув бали не додаються
Answers: 0
17.03, 12:49
Та наверно счетчик работает ...10 евро = 400 грн - шаг...не меньше...
Молодец я ошарашен...
Answers: 0
17.03, 22:36Author
Я так розумію , що вся біда і небезпека в тому , що ми в основному приділяем увагу рейтингу балів Контрагента , а тут якраз і є вся небезпека - Котрагент через певні схеми продажу / междусобойчик /  за короткий період часу від реестрації  і за допомогою дорогих лотів. які ніхто не викупляв і нікуда не відправляв ,отримує доволі високий рейтинг , що в песпективі дає йому можливість позиціонувати себе .як мега надійного Контрагента )) ...хм.. якому неоюхідно відправляти лоти , чи кошти післяплатою , ось в чому фішка , так що є над чим поміркувати , мені то таке , в мене лоти недорогі , а є люди які займаются серйозними речами , а потім виникають питання. ,обговорення ..бла бла ..бла , і тп. ой кинули . ой не відправили , ой не заплатили , а рейтинг в Котрагента був високий тра тата..
Answers: 0
20.03, 14:00Author
Сьогодні була можливість отримати нову інформацію загадковості нарахування - обмінявся відгуками / позитивними / з Продавцем , з яким ніколи не мав справи , сумма двох угод  з ним - 800 грн . До мого балансу добавили аж 0.01 бала )) ростем  як бамбук ))
20.03, 17:47Answer робокоп
Спробуйте обмінятися негативними!))
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
21.03, 12:58Author
Веду статистику - Є добрі новини ))) Сьогодні обмінявся відгуками з Покупцем . з яким вже мав декілька раз угоди , на цей раз він взяа декілька лотів  на сумму майже 500 грн , обмінялися відгуками - рейтинг змінився на 0.00 , що конкретно вибішує )))
Answers: 0
21.03, 13:56
У мене на 700 гр змінився  на 0, 01 а перед цім на 5600 гр. теж змінився на  0, 02
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 1
26.03, 11:30
Я написав тут. I до мене прийшли "хлопці" - і де Свобода вибіроа? Побили классно...
Answers: 0
26.03, 11:33
І шо, кудись писати? Забрали ноут - вичісляли ...А так і не віддали
Answers: 0
18.04, 08:10
Я тут тільки для того щоб купувати. І часто щось купити я не можу, бо продавець обмежив рейтинг... Нащо він?
18.04, 08:15Answer Todorov
Я тут тільки для того щоб купувати. І часто щось купити я не можу, бо продавець обмежив рейтинг... Нащо він?
При тому, як покупець: 87 позитивних,  1 негативний відгук. Покупок на десятки тисяч. Рейтинг покупця - 0.13. Нічого не розумію.
18.04, 15:46Answer Todorov
А тут якось так рахується, що один негативний кидає у мінус на фоні десятків позитивних. Могли роками накопичуватися цифри позитивного і в один день стати негативним.)
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
18.04, 17:00
Тема не моя пардон за вмешательство...
Не знаю как темы создавать...
Просьба....
Шо касается Харькова....
Проблемы со светом и интернетом..
Коих нет по пол суток ...
Предложения и ставки делать за пол суток до нажатия кнопки функционала ресурсного...
...они вылазят только - когда свет есть...
И то если железяка не сгорит при перепадах....
Мирного неба...
  И  света  то ж....
С ув
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.