hobbit1488
hobbit1488
7 January, 18:07

Історія одного лісу

Історія одного лісу

Вітаю колеги, товариші і ті, хто мене пам’ятає (і ті, хто плюнули б у спину, при нагоді😂)
Як би я не крутив носом від нового стилю форуму, який тепер називається «спільнота», а звіт зробити хочеться😅

В 2022 році, збираючи гриби у лісі, біля села, вирішили з батьками перевірити ліс (так-так, я копаю з батьками, заразив їх цією хворобою).
Тоді знахідки не порадували від слова «взагалі», окрім бухарських денаріїв. 
В минулому ж році, збираючи гриби, зустріли колегу з прибором, який повідав, що знайшов 7 хрестових пʼятаків і 5 рехсмарок.
Було прийнято рішення, що потрібно знову перевіряти ліс, який під носом. 
Перша перевірка пройшла дуже вдало: мама підняла те, про що я міг тільки мріяти всі свої 13 років досвіду - 25 копійок Ніколая 2… Неймовірні емоції і враження. Навколо сліди колег по лопаті, а вона ось… Лежала і чекала…А далі понеслось. 
Кожен вихід в ліс дарував якісь цікаві знахідки, а також звичайні мідяки та дореформу. 
Розвідано лише 2км дороги, а вчора з нами вже привітався Сигізмунд у вигляди трояка.
Мені це нагадало дуже давню ситуацію з мого досвіду, коли, ще на початку цієї неймовірної хвороби - пошук з металошукачем, я дуже хотів знайти катькін пʼятак, який шукав і на Вінниччині, і на Чернігівщині, в знайшов в 2км від дому😅 Ще й не один 😎 

Що ж, хочу побажати всім приємних знахідок, а також - мирного неба!

P.S. Дуже шкода, що в коментарях, вже не побачити деяких старих знайомих, наприклад MARTIN13😔

























Messages
8
07.01, 18:16
Поздравляю!Хороший лес!
Сколько не колесили - самые лучшие находки были дома!
07.01, 18:19AuthorAnswer minelaboff
Згоден) 
Бувало так, що їздили на декілька днів у сусідні області, а знаходили у себе,  повертаючись додому)
Answers: 0
08.01, 13:40Answer minelaboff
100%.Аж удивительно..Несколько часов в дороге,мучения и страдания)))А потом-упс..до-послереформа и пипец..А дома-и тебе денарики,и аурики,а пятаки с денгами)))Почему так?Типа-едэм дас эйне?
08.01, 17:09AuthorAnswer друг ромео
Як я люблю казати в таких випадках: «місце хазяїна любить» 😉
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 2
07.01, 23:29
Дай Бог мира Украине, приезжайте к нам на коп !!!
07.01, 23:34AuthorAnswer minelaboff
Навзаєм! Нехай саме так і буде!
Дякую за запрошення 🤗
Answers: 0
Answers: 1
31.03, 18:30
Чудові місця, які приносять чудові знахідки. Продовжуйте в тому ж дусі.
Answers: 0
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.