mrSatiros
mrSatiros
25 January, 08:27

Порцелянова фігурка дівчина в купальнику

Порцелянова фігурка дівчина в купальнику
На обговорення! Прошу долучитись експертів які прокоментують данний предмет. А найголовніше чекаю "експерта" Dneprov який заблокував мені лот, намагаючись мене дискредитувати .
Тож згоден надати будь-які фото, відео , а при необхідності і надати лот до рук для перевірки на автентичність.
Посилання на лот

Messages
49
25.01, 12:25
Несподіванка ,що предмет городницький. Але це не є неможливим, враховуючи скільки виробів одночасно тиражувалось 3 ма заводами. Сам предмет оригінальний,  як на мою думку.
Answers: 0
Answers: 1
25.01, 15:32
Люди підскажіть 10марок 1995год серебро Вільгельм Конрад Рентген цена є хто знає
Answers: 0
Answers: 1
25.01, 20:46
Доброго дня.
Я вдруге бачу фігурку із цього набору з клеймом ГФЗ. Да так дивовижно, але оба рази у 2024 році, обидві фігурки вищого сорту з пічними тріщинами, та як на мене із свіжою краскою (по фото).
Я вважаю, що правильно розібратися, та більш детально обговорити предмет. 
Ссилка на другу фігурку: https://violity.com/ru/115308638-plyazhnica
З повагою
Modified by author 25.01, 20:54
Answers: 0
25.01, 20:49
Шановний mrSatiros.
В мене питання виключно до предмету, особисто до вас не маю ніяких питань, так що припиніть переходити на особистості.
Modified by author 25.01, 20:53
25.01, 21:38AuthorAnswer Dneprov
Якщо до мене питання немає то навіщо порівнювати якісь збіги які ви бачили в цьому році?  Писати що це з однієї полички. Будьте професіоналом ,  оцінюйте предмет а не збирайте містичні збіги!
Answers: 0
Answers: 1
25.01, 22:25
За 70 років ніхто не бачив цих дівчат з клеймом ГФЗ, а тут прямо містика.... Та хочаб без питань були, так питання то є, я їх озвучів...
Мені цікава об'єктивна думка фахівців по фарфору.  Та якщо я помилився, то у вас шедевр, за який добре заплатять колекціонери.
Answers: 0
25.01, 22:55
1959 рік створення скульптурної групи із 5-ти фігурок "Пляж" на КЄКХЗ. Із 1959 року до 2024 року були відомі та є в наявності у музеях та коллекціях лише фігурки зроблені на КЄКХЗ, КФЗ та ПЗХК. Роспис кожного заводу має свій стиль. 
Обговорювана фігурка, згідно клейма зроблена у період 1959 - 1962 роки, потім на ГФЗ змінилося клеймо. Крім того, у ті часи сталінської єпохи з такими дефектами як вона могла отримати вищий сорт? 
Як на мою думку це якийсь казус....
Answers: 0
25.01, 23:23
В мене багато фігур того часу с заводськими дефектами. При чому, фігур рівня топ,наприклад, лужиця чи авторські фігури Дудчака. Не розумію, до чого тут епоха Сталіна.
25.01, 23:52Answer olirka
Я не розумію вашу еронію.
У ті часи ОТК (ВТК) відповідно ГОСТам дійсно ретельно здійснював перевірку товару. І ні до чого про гулаги і всіляку маячню писати.
Я чекаю на об'єктивне обговорення, а поки що бачу чванство.
26.01, 06:26Answer Dneprov
Я не розумію вашу еронію. У ті часи ОТК (ВТК) відповідно ГОСТам дійсно ретельно здійснював перевірку товару. І ні до чого про гулаги і всіляку маячню писати. Я чекаю на об'єктивне обговорення, а поки що бачу чванство.
Пробачте, але Ви можете чекати скільки завгодно, питання чи я хочу щось с Вами безпосередньо обговорювати. Автор відкрив тему, саме Вас запросив на обговорення.  Це Вам потрібно доказуваьии свою точку зору. Моє право сугубо добровільне,  я свою точку зору сказала. І да, не варто робити висновки стосовно особистостей. Обговорюйте предмет.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
25.01, 23:25
Чи Ви дійсно вірити,  що за пічний дефект  на якійсь тиражній фігурі типу пляжниця літейника в гулаг відправляли.
Answers: 0
26.01, 10:54
Добрый день,шановне паньство, вот явная подделка.
Answers: 0
26.01, 10:57
А вот она же с другого ракурса. Так что сатуэтку эту активно подделывают.
Answers: 0
26.01, 11:11
Ну, ці страхолюдини можна і за фігури не вважати. А ось фігура, яка обговорюється , на мою ОСОБИСТУ думку не є підробкою. Гарний розпис, правильне клеймо.
26.01, 19:25AuthorAnswer olirka
дякую вам за неупередженну фахову розгорнуту думку!
Answers: 0
26.01, 19:27AuthorAnswer olirka
дякую вам за неупереджену фахову думку
Answers: 0
Answers: 2
26.01, 11:59
Доброго дня.
Шановна olirka, покажіть в доказ своїх слів пару фігурок періоду 50-60 років вищого сорту з пічними тріщинами.
З повагою
Answers: 0
26.01, 13:57
Шановний Dneprov, я не збираюсь Вам особисто щось доказувати. Тема про конкретну фігуру і її автентичність.  Ви вважаєте, що це не так, це Ваша думка. Я вважаю,  що так. Це моя думка. Але з Вами я особисто не веду бесіду, що хочте там собі думайте.
Answers: 0
26.01, 17:52
Нажаль обговорювати тонкощі ні з ким, тому з теми видаляюсь.

Шановний продавець, вибачаюсь за втручання до вашого лоту.
Виставляйте на продаж.
 Усим гарного вечора!
З повагою
26.01, 19:03AuthorAnswer Dneprov
Я маю надію ви почули декілька думок а не тільки свою, і тема була про конкретно цю статуетку а не про феномен пічних дефектів на вищому сорті, цє дослідження ви зможете описати в майбутні праці. Якщо тут претензій більше немає то я виставлятиму цей предмет на продаж.
Answers: 0
Answers: 1
26.01, 22:56
До речі, друга фігура теж мені здається автентичною. І саме той факт,  що вона інша із серії, особисто для мене є позитивним моментом. Була б я новодєльщиком, я б в житті не робила бы того, що не мало би комерційний попит. Шедевр музейного рівня із таких фігур не зробиш, то можливо виключно за підписом автора. Який сенс робити підробку та ще й ставити клеймо заводу, який за всіма відомими джерелами інформації цей предмет не тираживував. Нонсенс. Так бізнес не роблять. З такою якістю підробки, як ці 2 фігури,  я би особисто вже на авторський підпис би наважилася, ну щоб по багатому.  Здається,  ми наразі відкрили щось невідоме в історії порцеляни радянської України.
Answers: 0
26.01, 23:02
Питання до автора теми. Клеймо на дотик яке. Ну які тактичні відчуття? Як би пояснити Питання. Чи є клеймо органічним із структурою дна фігури? На дні є нерівності, я це маю на увазі.
27.01, 12:33AuthorAnswer olirka
я вперше виставив порцеляну тому які вони мають бути я не знаю, надаю фото
27.01, 12:36Answer mrSatiros
Дякую.  До клейма питань немає.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
27.01, 08:52
Здравствуйте. 
Подделки то разные бывают.
Сейчас пошла тема расписать оригинальное бельё браковое, то что когда-то в тираж не пошло. По лотам сами посмотрите,  сколько его продано без клейма и росписи с дефектами, причём в основном после обжига с печными трещинами. Роспись примитивная, штампик смазанный,  любой реставратор по фарфору намутит.
Что касается данной фигуры я без комментариев
Modified by author 27.01, 12:20
Answers: 0
27.01, 10:27
Возьмем статуетку 30-х годов "Связист", довольно редкую (выпускалась до войны Городницей, недолго). Сейчас же предложений именно этой статуэтки море разливанное и именно в цвете. Одни фальшивки  явные, эдакие грубые поделки кружка "Юный керамист", а другие встречала сделанные на очень высоком уровне. Почти не отличимые от оригинала. (оригинал скульптуры у меня имеется). По данной статуэтке - вы DovgopolNik, с языка сняли - роспись оригинального бракованного белья. Края шляпы вымазаны желтой краской, купальник , лицо - ощущение современной росписи. 
Скульптуру, посуду сейчас активно подделывают. И подделки прекрасно покупают. Даже лучше оригиналов. Иначе бы их не выпускали. Бароны Данглары были, есть и будут.
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
27.01, 11:13
Насправді,  якщо особисто я дослухувалась до всіх на різних форумах, то я не би не придбала багато чого цікавого із своєї колекції. Стадія спитати на форумі і потім вирішити, придбати чи ні ,як на мій розсуд, це початкова стадія. Досвідчений колекціонер не стане питати на форумах,  максимум спитає у пару трошки знайомих ,але рішення прийме самостійно.
Answers: 0
27.01, 12:08
Я в руках держал достаточно фигурок начиная с 19 века в таком исполнении реплики, что даже сомневаешься что это реплика с клеймами. А подобное знающим с правильными руками на раз. И в совпадения не верю. Всплыли две фигуры с максимально идентичными критериями. А сейчас на них нормально накидывают, а тут прямо RARE с редким клеймом.
Как-то так
Answers: 0
27.01, 12:25Author
Додам трохи інформації, власниця цієї фігурки працювала на фабриці фарфору і займала там високу посаду, це те що я знаю
Answers: 0
27.01, 12:30
В Киеве есть много специалистов по фарфору. Обратитесь к ним и при личной встрече, держа фигурку в руках всё станет ясно, шедевр это или нет.
27.01, 13:40AuthorAnswer DovgopolNik
в тому то і справа що я впевнений в історії і походженні цієї фігурки, якщо в когось є бажання  і хто готовий оцінити і для себе побачити в живу будьласка тільки скажіть
Answers: 0
Answers: 1
29.01, 06:50
Нічого не маю на увазі, виключно для порівняння якості розпису
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
01.02, 19:40
Я так і думав, що Ви візьмете участь. Поздоровляю!
Answers: 0
01.02, 22:32
Дякую.  Рішення було стихійним, не в моїх правилах не зібрати серію, якщо це передбачено задумом автором. В цьому випадку я розумію,  що вірогідність майже рівна 0. Але чоловік вирішив таки 'тряхнуть стариной' і погратися в торги. І це варто того. Фігура в реалії набагато миліша, чим на фото.  Я такі враження відчувала тільки від хлопчика на супутнику.  Ну виграли торги, ну хлопчик.  А ось коли я його побачила, це було вау. Так і тут.
Answers: 0
01.02, 23:12
Ну, я виходив з логіки на основі того, що я з цікавістю читав у дискусії на сторінці лоту (доки його не закрили на обговорення), а потім вже тут на обговоренні. На дискусії: оригінал, чи підробка (з урахуванням Баранівського клейма)? Ніяких документальних підтверджень, що на цьому заводі випускали - немає. З цього: якщо оригінал - вкрай рідкісна; якщо ні - ну, ясно.    Більшість - сумнівається, або впевнена що щось тут не так; ще більше - вагаються з огляду на аргументи. Ви чітко висловлюєте свою точку зору:  фігурка - оригінал; клеймо - оригінал. Варіант - або рарітетна з вкрай малою кількістю виробів, або щось дуже цікаве і казцїстичне - хтось, наприклад, користуючись своїм службовим положенням, або як хохму або по іншим мотивам поставив на чужій фігурці клеймо свого заводу. І в тому і в тому випадку - цінна. І логічно - ті, хто не вірять і ті, хто дуже вагаються, не дуже будуть гнати ставки. А Ви з своєю впевненістю - можете, бо воно того варто. Якраз Ви, з високим ступенем вірогідності і мали його "виграти". Так і стало!)) Я слідкував за торгами і думав - коли будете Ви? Як тільки побачив - мені було ясно, чия вона буде.)) Так докладно розписав, бо самому було приємно для себе  спрогнозувати і побачити, що так і вийшло.))
Answers: 0
01.02, 23:22
Дякую,  цікава думка. Свою точку зору я видала раньше,  якщо я бы прислоховувалась до думки на форумах,  я би ніколи не придбала багато чого цікавого. А моя нелогічна поведінка , як на мене нелогічна для досвідченого мисливця, це то, що я стала відстоювати фігуру . Краще було б промовчати та купити дешевше)))) шуткую чи ні, вирішите самі.
Answers: 0
01.02, 23:35
Що цікаво,  я не придбавала фігури вже років з 5. Ну якось так склалося. А тут за 2 дні я купила 2 дивні речі. Цю незнайому масовому загалу зверюшку та дуже стильну,неймовірно красиву фігуру  Київського заводу. В мене така була, 6 років тому ситуація склалася так, що я змушена була з нею розлучитись. А наразі, оп, і я знову з такою . І що мене дивує. Я придбала кожну із них за ціною,  яка майже не відрізняється від ціни на купу аля фарфорового  відвертого лайна.
Answers: 0
01.02, 23:36
Ну, якщо й дешевше, то не суттєво.) Здоров'я та удачі!
Answers: 0
09.05, 09:05Answer LOGOTYPE18
У собаки зв"язкового, у кого ж іще! (жарт).
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.