vvv777
vvv777
8 February, 16:27

Слон червоне дерево?

Слон червоне дерево?

Підскажить будь ласка щодо такого слоника - країна походження, вік , матеріал , стиль виконання та таке інш, дякую 

Messages
9
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
13.02, 00:52Author
Дякую - я яке ? Якщо не червонее?на передній нозі відламаний шматочок і деревина червоного кольору
Answers: 0
13.02, 16:04
ну, на фото воно не здається червоним, у всякому разі не таким насиченим як повинно бути. червоне майже ніколи не фарбують та і в цілому, сама фактура тут інша: зернистість, пори дерева, по тому як воно  вловлює світло і тп.. може бути рожеве дерево, або тік, або горіх, або ще щось.
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
25.02, 13:39
Вітаю, що стосуется вашого лоту по 4 слоникам:
- наскільки я розуміюсяу на цьому, то маю погодитися з ranalana - вважаю що це не червоне дерево, не сандал - це легло побачити по резьбі. Благородна древесина дуже міцьна (а тут такий скол)  а ріжеться вона як масло (мається на ввазі якість зрізу) - а тут видно шерехуватості. Й головне - в массi своїй у цьому сегменті, мастера червоне дерево не покривають ні морилкою а ні лаком - в цьому немає сенсу, так як воно доволі маслянисте й ого достатнью натерти другою гладкою деревьяхою, чи на крайній віпадок - воском... А тут звичайне місцеве дерево, може трішечки й благородне (но це даже не тік) замочене в махоні (морилці)  - звістно, можу помилятися (тому що по фото), але бідні мастера робили такі тісячами и продовали туристам.. Хенд мєйд 1990-2010 на мій погляд, Індія, Тайланд, Шриланка, Бірма десь с Азіі привезли.
- мармуровий маленький, 1960-1990ті - тоді їх багато нарізали, зазвичай це караван з 5ти чи 7ми слоників де кожній попередній трішки більше за  заднього.
- два других, пластик чи полістоун - це современні, продавалися років 5 - 7 у магазинах декору.

Свою пропозицію відправив Вам через функцію запропонувати (це за трьох, маленький мармуровий - не цікавить).
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.