Yar_ali
Yar_ali
20 February, 23:06

Прошу шановне панство пояснення

Прошу шановне панство пояснення

Прошу пояснити бо не маю ні досвіду ні освіченості але є потреба в інформації
Що значить : 
Максимальний тираж монет : 50000
Ліміт випуску продукту : 2000

Messages
10
21.02, 00:42
Вітаю.
Maximum coin mintage та Product issue limit мають однакове значення - тираж. То ж я б на Вашому місці ігнорував ці строчки та звернувся до західних сайтів за інформацією.
На них вказано, що тираж цієї монети - 20 тисяч штук.
З повагою.
Answers: 0
21.02, 00:52
Якщо мова йде про набори монет або якість, скажімо так, збірні продукти, наприклад, цільна річ: монета в сувенірній упаковці + марка, то наклад - це загальний наклад монет (просто монета + монета в наборі + і т.д. А ліміт випуску продукту - це ліміт випуску, наприклад, набору з 4-х монет, кожна з яких може мати різний наклад.
Answers: 0
Answers: 0
21.02, 00:58
Чому пишуть "ліміт випуску", а не "наклад продукту", тому що, як, наприклад, у комерційних випусках медалей, попит може бути низький, випускають фактично партіями - продали, нову випустили (сформували набір) в межах ліміту, попит впав - продають окремо. Бізнес і нічого більше.
Answers: 0
21.02, 01:03
... або більше не штампують медалі. Тому реальна кількість випущених медалей може бути меншою, ніж заявлений ліміт, особливо часто, якщо вони з драгметалів. З монетами так неможна, треба весь наклад карбувати, бо це типу обман нумізматів. Регуляторка різна.
21.02, 22:40AdeptAnswer ANDRT
Ошибаетесь. Для монета тоже бывает лимит и фактический тираж.
21.02, 23:14Answer Serbedar
Ви праві, коли я писав, то мав на увазі загальні типові правила. Кожен центробанк, якщо він взагалі є в країні, або інший компетентний орган може встановлювати свої. Особливо, якщо мова йде про "комерційні" нумізматичні держави типу Монголії або щось на кшталт володінь Британської корони. Навів для прикладу, чесно ніколи не цікавився конкретно правилами в зазначених суб'єктах, але у когось з подібних зустрічав.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
21.02, 23:17
Останні років з 20 на нумізматичному ринку такий бізнес-бардак, що вже і не знаєш, де монета, а де якась незрозуміла прикраса.
Answers: 0
Answers: 0
22.02, 05:32
Всім дрброго ранку, а мені крижаної з відра! 
Отакої! Спромігся таки перечитати на свіжу незатуркану голову, що я тоді вночі нагамселив. Дякую, вельмишановний пане Serbedar, що мордякою натовкли. От я мідноголовий, думав про одне, а вийшло криве  узагальнення зовсім про інше. І продовжую стовпа в той степ гнути!


Так що, третього зверху нафіг викреслюємо, бо воно лайно, вводить в оману і блуд, і зовсім не проте.


Ще раз дякую, пане Serbedar!
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.