DenysKotenko
DenysKotenko
11 April, 00:05

Вітаю)! Комікс ,,цікавого,, змісту! На обговорення

Вітаю)! Комікс ,,цікавого,, змісту! На обговорення
Який рік не зрозуміло! Сторінки не розрізані, він новий. Допоможіть будь ласка з визначенням...

Messages
12
11.04, 15:34Author
Вітаю вас ще раз будь ласка підкажіть може не та категорія, бо я так розумію що це перший номер цього комікса і він випускався з таким контентом при совдепії і мабуть був заборонений бо еротичного характеру ,,політика еротика,, називається)))
Answers: 0
11.04, 17:17Author
Автор :
Андрій Млечко ,,бібліотечка ради видання снум (н) число 1
Answers: 0
Answers: 0
11.04, 18:13
Конец 80-х, начало 90-х. Потом появились полноценные издания и такая самопальная продукция перестала пользоваться спросом.
Answers: 0
11.04, 19:26Author
Дякую, так виходить що це не рідкість тим паче перший номер ті ресурси що я дивився так 42-го року карикатура
Answers: 0
11.04, 20:47
Вполне может быть, что это редкость. Периодические издания 40-ка летней давности сейчас найти трудно. По самим рисункам невозможно сказать какие это годы - 40-е или 90-е. В них нет никакой привязки к событиям тех эпох.
Answers: 0
11.04, 22:52Answer DenysKotenko
Нет, к сожалению. Я занимался букинистикой, но в основном  технической. Похожие буклеты часто попадались в конце 80-х, начале 90-х.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
17.04, 14:25
В Івано-Франківську 26 травня 1990-го відбувся 1-й Всеукраїнський великий установчий збір Спілки незалежної української молоді (СНУМ-СУМ).Комікс  1990-х років..
Answers: 0
17.04, 19:34Author
Супер ))) дякую!!!!)))) за інформацію дуже вдячний ....щиро)))
Answers: 0
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.