Client495992
Client495992
16 April, 23:04

Як запросити модератора?

Як запросити модератора?

Як запросити модератора у чат проданого лоту, який не заберають з пошти? Там де три крапки і за підказкою повинно бути можливість запросити модератора, спробувала за підказкою, але там не знайшла такої можливості. В чаті Віоліті написала про це, але мені на пошту прийшло повідомлення, що є відповідь, але за посиланням ця відповідь відправляє мене в мою переписку з покупцем в чат. Мені не зрозуміло як запросити в чат модератора?

Messages
3
20.04, 19:08Author
Реакцію в чаті отримала 20.04.2024р. а відповідь на запитання так і не маю.
Answers: 0
22.04, 18:15
Отправляли наложенным платежом? Забрали посылку или нет? Приглашайте модератора в чат, там , где три точечки, нажимайте и описывайте проблему.
02.05, 18:08AuthorAnswer OLiri
Дякую за пораду! Три крапки є, але можливості викликати модератора не має, тому що покупець сам викликав модератора. ( він виграв лот, а я захворіла, температура, написала йому про це. Він не дочикався поки я змогла дійти до пошти на пів суток і викликав модератора, а я в цей день уже відправила йому посилку. Яку він довго не забирав і мені прийшло повідомлення, що після такогото числа вона буде відправлена назад. я йому про це написала. І мені в цій ситуації необхідно було зв1язатися з адміністратором !!! АЛЕ там де три точки тільки три строчки, і  відсутня для мене можливість викликати адміністратора! Я написала в чат, відповідь прийшла через кілька днів! І нарешті покупець забрав посилку. Вже пройшло багато часу, він ще не оцінив угоду. то таке...) Питання, Як викликати адміністратора в друге по угоді якщо спочатку на тебе хотіли поскаржитися, а потім ти хочеш повідомити про порушення вчасно?
Answers: 0
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.