Messages
8
vkf771647
20.04, 21:00
це чудовий приклад того, як допитливий колекціонер може у звичайному на перший погляд предметі знайти багато цікавого. текст - то є відбиток напису, який був зроблений на поштовому конверті.  З урахуванням штемпеля на марці ми можемо дізнатись що у травні 1896 року біолог зі Швеції відправив ділового листа на адресу товариства з вивчення птах у дикій природі.  Товариство знаходилось у місті Виборг (Данія).
20.04, 21:08AuthorAnswer vkf77
Доброго вечора, так цікаво виходить захоплює .
Answers: 0
Answers: 0
20.04, 21:12Answer vkf77
Вітаю!
Якби то був відбиток з конверту, то був би дзеркальний напис. А ми бачимо абсолютно правильне написання зправа на ліво ))
vkf771647
20.04, 21:49Answer КАПІТАН ZELENY
Так, у мене теж невеликий сумнів що до відбитка.  Але для чого тоді автор написав такий текст з повною адресою на звороті марки?
20.04, 21:57Answer vkf77
Може це не автор написав, а той, хто відокремлював марку від конверта, переписав коротко дані? До речі, Ви сліди клея бачите? Я ні.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 3
vkf771647
20.04, 22:07
може, але дивний засіб для заміток. марка така маленька, а текст чималий.  і марка до цієї адреси відношення не має - Швеція, а там Данія. Поєднує їх тільки людина, яка вивчала життя птахів у дикій природі.  От збирати конверти цікавіше ніж просто марки, там більше інформації. 
Сліди клея я не бачу - зразу звернув увагу. Марка ретельно відмита.
Answers: 0
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.