Messages
11
26.04, 15:31
Гданський орт сігізмунда 3, 1625 рік.
Був би рік не по центру а в рядочок біля сігіс , то коштувала коло 4-5 тисяч. 

так коштуватиме 1250-1500 грн
26.04, 22:15AdeptAnswer Neodimium
"був би там рік біля Сігіс",- він би коштував 1000+ доларів :))) а так - досить гарний 1625 гданський, від 2000 грн.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 1
26.04, 22:23Moderator
Доброго дня, гданьський орт 1625 року в гарному стані. Думаю, 4000 гр. коштує. Рекомендую виставити лот в торги на нашому сайті.

Питання до шановного Neodimium, що означають цифри 1 - 6   по сторонах  портрету Сигізмунда? І дайте будь ласка посилання на монету, про яки Ви написали:  "Був би рік не по центру а в рядочок біля сігіс"  Дякую.
З повагою.
Modified by author 26.04, 22:28
26.04, 23:07AuthorAnswer bosporos
Дякую, монета блистить,знайдена на перекопаній хаті) видно кашель добрий був…
27.04, 00:13Answer LG@@@
Дякую, монета блистить,знайдена на перекопаній хаті) видно кашель добрий був…
Вітаю.
Пару років тому на віоліті вже обговорювалась тема ,,вусмерть закашляних місць,, (там чоловік на одному із ,,закашляних,, місць також розсипуху польського срібла знайшов 😄).
  Якщо знов створюється тема про ,,закашляне,, місце і польське срібло - то мабуть таки щось містичне в усьому цьому є 🤔...
https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=2044465&postdays=0&postorder=asc&start=0
27.04, 22:29AuthorAnswer КОТок
Т9 допомогло) виправило на кашель😅 прикольна тема
27.04, 23:02Answer LG@@@
Т9 допомогло) виправило на кашель😅 прикольна тема
Так, я розумів з самого початку, що то ,,витівки,, Т9 , але ж погодьтеся - цей застосунок має гарне почуття гумору 😄.
І доречі, так як починає прослідковуватися певна систематичність, то думаю в копарьський сленг ( дякуючи Т9) можна внести нове поняття - ,,Закашляне місце,, 😃.


P.S. А монета ваша гарна.
Понишпорьте якось там ще - можуть бути ще приємні сюрпризи...
   Я мав колись задоволення також наткнутись на ,,вусмерть закашляне місце,, - і хоч я людина врівноважені, але емоцій було через край...
 (На фото лише маленька частинка того, що там було...)
05.05, 23:16AuthorAnswer КОТок
Так,гумор присутній)
Та там перекопано,це так,не забрали.. ще шестак був, стандарт грн300
Накопатись там потрібно досить
Answers: 2
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 0
Answers: 2
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.