Ksenia_j
Ksenia_j
30 April, 17:03

Годинник на оцінку

Годинник на оцінку
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, яка приблизна вартість цього годинника. Годинник працює. Що всередині, нажаль, показати не зможу- не знаю як відкривається. На перед дуже вдячна за Вашу допомогу. 

Messages
5
30.04, 17:30
доброго дня.
Longines Conquest Calendar .
але кришку треба відкрити. 
 "...показати не зможу- не знаю як відкривається.." 
 без механізму не скажуть ціну. з пов.
30.04, 17:38AuthorAnswer proton777
доброго дня. Longines Conquest Calendar . але кришку треба відкрити.   "...показати не зможу- не знаю як відкривається.."   без механізму не скажуть ціну. з пов.
Ви не підкажете як вона відкривається?
Answers: 0
Answers: 1
30.04, 17:45
ціни на оригінальний годинник не маленькі. не хочеться щоб ви його зіпсували. кришка відкручується спеціальним ключем. під кришкою має бути ось таке. 
з пов
30.04, 18:26AuthorAnswer proton777
ціни на оригінальний годинник не маленькі. не хочеться щоб ви його зіпсували. кришка відкручується спеціальним ключем. під кришкою має бути ось таке.  з пов
Зрозуміла, віднесу в майстерню. Наразі дякую Вам.
Answers: 0
Answers: 1
30.04, 17:50
ціна близько 2000  - 3000 дол. якщо оригінал. але скоріше що це і є оригінал. але без фото механізму у вас його не придбають тут. з пов
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.