BAIBAI111
BAIBAI111
22 December 2023, 22:05

Мисливські гільзи 12к.

Мисливські гільзи 12к.

Хлопці,таке питання. Можливо маєте можливість десь дістати використані пластмасові мисливські гільзи12 калібру (но тільки 12). Робимо установки на розтяжки для виявлення ворожих дрг.Також хлопці на полігонах вчаться ставити розтяжки. Дуже ефективна штука,багатьом спасає життя. За звичай,установка залишається,тільки гільза перезаряжається. В себе вже зібрав,що міг. Попитайтесь в знайомих мисливців,зараз вже ніхто не перезаряжає. Якби знав,то на копі дуже багато можна було зібрати.

Messages
12
23.12.2023
Вітаю! Є певна кількість пластикових гільз 12 калібру, без проблем передам Вам. Але, щоб не порушувати правила сайту, пропоную наступний варіант. Я створю лот у домовлений з Вами час (коли Ви зможете швидко зробити ставку) і дам Вам посилання на цей лот, щоб Ви його одразу викупили. Оплату брати не буду, на Вас виключно доставка Новою Поштою. Якщо такий варіант Вас влаштовує, то прошу назначити час, коли Вам буде зручно придбати такий лот.
Answers: 0
24.12.2023Author
Звичайно влаштовує!
Приблизну кількість можете назвати?
Давайте вже завтра спишемся.
Дякую вам!
25.12.2023Answer BAIBAI111
Вітаю з Різдвом! Якщо все вірно порахував, то маю 231 гільзу 12 калібру та декілька десятків 16 калібру. Віддам все, можливо з 16 кал щось придумаєте чи поекспериментуєте. Влаштовує? Якщо так, то прошу назначити зручний для Вас час, щоб я виставив лот, а Ви його забрали.
Answers: 0
Answers: 1
25.12.2023Author
Славімо його!
Ні,16 не треба висилати.
В нас установка тільки під 12 калібр настроєнна.
Якраз з сантехніки підходить.
Напишіть будь-ласка,коли вам буде зручно виставити лот,в якім розділі і поставте бліц чисто символічно 1-2 гривні і я зразу викуплю.
Answers: 0
25.12.2023Author
Я буду під Вас підстраюватись.
Хотів скинути відео установки,щось не грузиться.
Answers: 0
Answers: 0
27.12.2023
Доброго дня, шановний BAIBAI111! Прочитав в Вашу тему,  хочу підказати, що такі гільзи можна взяти в стрілецьких клубах де є стендова стрільба. У Хмельницькому є клуб "спортинг" та інші, по області думаю вони теж є. Вони якраз стріляють саме 12 калібром,  якщо звернутися до них з цим питанням, то думаю вони зможуть забеспечити Вас пластиковими гільзами в повному обсязі і безкоштовно. Ці гільзи там нікому не потрібні. З повагою.
Answers: 0
27.12.2023Author
Вітаю.
Дякую Дмитрові,все домовились і від нього хлопці отримали величезну допомогу.
Дивує,як поводить себе адміністрація Віоліті (ну як адміністрація,чисто завербовані за копійки модератори).
Я ж прошу не для себе,для нас всіх.
Постійно попередження і погрози блокування.
Невже,та 1 копійка за ставку і віолітівський 6 процентів вас збагатить.
28.12.2023Answer BAIBAI111
Вітаю, Олеже! Завтра буду на пошті і все поїде, 16 калібр з пакунку прибрав. Сьогодні плани несподівано і стрімко змінились, авто підступно підвело.
Адміністрацію розімію, є правила, яких слід дотримуватись, і справа не в грошах. Все ж, першочергово це торгівельний майданчик, що у свою чергу вимагає певних обмежень. До того ж лот був би благодійним (без комісії). До речі, вони неодноразово допомогали хлопцям, у тому числі металошукачами та амуніцією і завжди йшли на зустріч, тому саме я претензій до них жодних не маю. Навпаки, тільки велика подяка. 
Щодо тирів, то у нас в Сумах їх теж немає. Чомусь хтось вирішив, що у воєнний час діяльність тирів заборонена. Причому така тенденція виключно в Сумах. В тому ж Києві тир Ібісу функціонує наповну. І не тільки там. Можете звернутись до них, можливо вони проявлять ініціативу та допоможуть у зборі в своєму тирі.
Як варіант ще можу запропонувати пошукати мисливські групи в фейсбуку, наприклад мисливська група "МРБ". Там завжди раді допомогти у подібних питаннях, принаймі таке складається враження читаючи їх дописи. Також, можливо, там же у фейсбуці є Ваші місцеві мисливські групи. Порядні мисливці гільзи не залишають на місці полювання, а забирають з собою щоб не смітити на природі, тому є шанс, що в когось підзбиралась певна кількість, як у мене.
Answers: 0
Answers: 1
27.12.2023Author
Kopartel,дякую за підказку.
В нас (Дунаївці,Кам'янець) немає.
Завтра кума попрошу в Хмельницькому подивитись.
Ще раз кажу,дивує відношення адміністрації.
Тут вже "живу надцятий рік",а для них пох...
війна і всякі катаклізми.
Мабуть за це вже заблокують на постійне.
Бабло головне.
Вибачте за Французький.
Answers: 0
27.12.2023Author
Ще раз дякую за підказку,Kopartel!
За стендову стрільбу щось і не подумали.
Answers: 0
Answers: 1
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.